Ödemiş Pedagog Ödemiş Çocuk Ergen Psikologu

Ödemiş Pedagog

Ödemiş pedagog, İzmir ödemiş ergen psikologu, ergen psikolojisi, Ödemiş Çocuk Ergen Psikologu, Ödemiş devlet hastanesi çocuk ergen psikiyatrisi var  mı? için Ege Pozitif Şubelerinde ki uzmanlarımızı inceleyin. Çocukla Psikoterapide Kullanılan Diğer Yöntemler
  • Grup Terapi: Grup terapisi özellikle utangaçlık, içe kapanıklık, yalnızlık gibi sosyal problemler yaşayan çocuklar için uygulanan, sosyal iletişimleri geliştirerek çevreleriyle kuvvetli sosyal bağlar kurmalarına yardımcı olmayı amaçlar.
  • Bilişsel Davranışçı Terapi: Bilişsel davranışçı terapi özellikle ilgi çekme, fobiler ve takıntılı davranışlar sergileyen çocuklarda tercih edilen bir terapi yöntemidir.
  • Aile Terapisi: Aile içinde boşanma, ayrılık, sevilen bir kişinin ölümü, ekonomik zorluklar gibi problemler çocuklar için uygulanan aile terapisinde psikolog ailenin tüm fertleriyle bir araya gelerek aralarındaki bağı kuvvetlendirmeye ve iletişim problemlerini gidermeye yardımcı olmayı amaçlar.
 
Pedagog & Çocuk Ergen Uzmanımız Beril Özsoy hk. ve yorumlar için Tıklayınız Psikolojik Danışman & Emdr Terapisti  
  Pedagog Gamze Güder hk. ve yorumlar için Tıklayınız  
 
Çocuk Ergen Psikoloğu

Dila Isıtan hk. ve yorumlar için tıklayın

Uzman Psikolog & Aile Danışmanı

Pedagog Uzman K. Psikolog Ayşe Nur Akbulut hk. ve yorumlar için tıklayınız. 12 Yaş altı çocuk Psikoloğu
  ÇOCUKLARDA sık görülen 7 psikolojik sorun için Tıklayınız Yetişkinlerde ilginç psikolojik sorunlar için Tıklayınız Evlilik ve Çift Sorunlarıyla ilgili yazımız için Tıklayınız CİNSEL sorunlarla ilgili Yazımızı okumak için Tıklayınız   Uzmanlarımız Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)