Aliağa Psikolog Aliağa Aile Danışmanı Psikoterapist

EGE Pozitif Merkezi, Aliağa, İzmir, Karşıyaka

Aliağa da psikolog arıyorsanız 15 yıldır danışan gören uzman klinik psikolog Bayram Şimşek ve ekibiyle tanışabilirsiniz. Ege Pozitif Psikoloji Merkezleri olarak İzmir Karşıyaka merkez olmak üzere Aliağa'da ilçesi de dahil olmak üzere toplam 5 şubesi ile İzmir de hizmet vermekteyiz. Aliağa evlilik aile terapisi nasıl yapabiliriz ya da aile danışmanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çiftler arasındaki tüm sorunlarda ilişki kurtaran, evlilik kurtaran uzman psikolog ve evlilik terapisti kadromuz ile Aliağa'da size sadece bir telefon kadar yakınız. Eşler arasında yaşanan, vajinismus başta olmak üzere tüm cinsel sorunlarınız için konusunda uzman, eğitimini bu alanlarda uzmanlaştırmış bay ve bayan psikolog ve cinsel terapist kadromuz ile size yardım için Aliağa ilçesinde olduğumuzu bilmelisiniz.

Sakinlerin yaptığı internet aramalarına göre Aliağa tıp merkezi psikolog, Aliağa devlet hastanesinde psikolog, Aliağa hastane psikolog aramalarında da arama sonuçlarında merkezimizin ilk sıralarda yer aldığını göreceksiniz. Bunun nedeninin ilçede uzun zamandır hizmet veren merkezimizin internet tanıtım çalışmalarının etkisi kadar, yüksek bilinirliliğinin de etkisinin de olmasıdır. İlçede hizmet veren tüm psikolojik sağlık birimlerini danışan yorumlarına bakarak karşılaştırdığınızda Ege Pozitif Psikoloji Merkezlerinin Aliağa'da en çok tavsiye edilen psikolog kadrosuna sahip olduğunu görebilirsiniz. Uzun zamandır birlikte hizmet veren bir ekip olmanın kurumsal yönden getirdiği avantajlarının yanında kadromuzu oluşturan her bir psikolog, aile terapisti, cinsel terapist ve pedagog kendi dalları için hem akademik master yapmış hem de uzun yıllar boyunca danışan kabul etmiş danışanları tarafından sevilen, güvenilen saygın kişilerden oluşmaktadır. 

Ege Pozitif Psikoloji Aliağa şubemizde sadece çocuklar konusunda uzmanlaşmış bir pedagogumuz ve ergenlerde konusunda uzmanlaşmış ayrı bir uzmanımız da bulunmaktadır. Çocuklarınız ile ilgili tüm endişe ve sorularınız için her zaman yanınızda olan kadromuz ile tanışmak için arayabilirsiniz.

Pedagog, ergen ve diğer uzmanlarımız için aşağıdaki linki tıklayın: www.bayramsimsek.com/pedagog-kadromuz

Bilgi ve Randevu (Ofis GSM Telefon):  0 538 442 93 88

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız 

Bu makalelerimizi de yararlı bulacaksınız


İzmir Evlilik Terapisti ve Eş Terapisi

İzmir Evlilik Terapisti İzmir evlilik terapisti, evlilik terapisi işe yarar mi?Karşıyaka aile terapisi, sgk anlaşmalı…

İzmir Cinsel Terapist Hizmetleri

İZMİR CİNSEL TERAPİST İzmir cinsel terapist uygulayan ve bu alanda sıkça önerilen Uzman danışmanlar ile…

İzmir EMDR Terapisi Merkezi

İzmir EMDR Terapisi Nerede Yapılır? İzmir şehrimizde EMDR terapisi; Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek liderliğindeki…

Çocuklarda Sıkça Görülen 9 Psikolojik Sorun

Çocuklarda Sıkça Görülen 9 Psikolojik Sorun Kaka tutma hastalığı, kaygı bozukluğu olan çocuğa nasıl davranmalıyım?…

Yetişkinlerde Sıkça Karşılaşılan Psikolojik Sorunlar

Panik Atak Panik atak görünen gerçeklikte bir tehlike veya gerçek belirgin bir neden olmamasına rağmen…

Psikolog Kadromuz