Antalya Psikolog ve Aile Terapisti

Antalya da psikolog, aile terapisti arıyorsanız uzmanlarımızı incelyebilirsiniz. Bay ve bayan psikolog olarak ve sadece yetişkin ve aile terapisi üzerine uzmanlaşmış ekibimizi inceleyebilirsiniz. Antalya da terapist seçerken bakacağınız en önemli konu belli alanda uzmanlaşmış bir uzman seçmeniz önemlidir. Hem çocuk ergen hemde yetişkin hem aile ile çalışan bir uzman her alanda uzmanlaşamaz. Kurumumuzda sadece çocuk ergen için ayrı yetişkin ve aile terapisi uzmanlarımız mevcuttur.

Antalya pedagog, çocuk ergen uzmanı arıyorsanız tıklayınız.

http://pedagogantalya.com/antalya-pedagog/

Uzman Klinik Psikolog
Melis Şeker hk. ve yorumlar için tıklayınız.
Yetişkin Psikoterapisti

WhatsApp Image 2021 02 24 at 22.24.51 1

 

 
 
 
 
 
 
Uzman Klinik Psikolog
Kerem Kürkçü Hk. ve Yorumlar için Tıklayınız.
Aile ve Çift Terapist

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya Lara da  Psikiyatrist Sevilay Zorlu Psikiyatri Merkezinde danışan görmektedir.

Randevu ve İletişim;  0 505 020 53 01

Sevilay Zorlu Psikiyatri Kliniği

Adres: Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu cad. Bakır apt. No:35/2
Muratpaşa- LARA – Antalya

Uzman Psikolog Kerem Kürkcü Akademik Kariyeri?

Uzman Psikolog Kerem Kürkcü; Doğuş Üniversitesi Psikoloji Bölümü 2013 yılı mezunudur.
Akdeniz Üniversitesi – Eğitim Fakültesi – Pedagojik Formasyon Eğitimini 2016 yılında almıştır.
Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon Yüksek Lisans Programından ise 2019 yılında mezun olmuştur.

 

Bir Psikolog Olarak Neler Yaptım?

Psikolog Kerem Kürkcü 2011 yılından itibaren birçok farklı eğitim programına dahil olmuştur.
Öne çıkanları sıralamak gerekirse 2011 yılında, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Sosyal Psikiyatri Servisinde gönüllü olarak sanat terapisi programlarına katılmamla başlayan klinik serüvenim, 2018 yılında İstanbul Beyin Hastanesinde Yüksek Lisansımın stajına dek devam etti.

Ayrıca 2017 ve 2019 yılları arasında Lara Anadolu Hastanesinde – AMATEM servisinde Bağımlılık Danışmanı – Psikolog olarak görev yapmıştır.

Özel Olarak Aldığı Eğitimler

 KİŞİLERARASI İLİŞKİLER PSİKOTERAPİSİ EĞİTİMİ
 BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ EĞİTİMİ
 DUYGU ODAKLI PSİKOTERAPİ EĞİTİMİ
 ACT (Kabul ve Adanmışlık Terapisi)
 Aile Danışmanlığı Uygulayıcı Eğitimi
 Pedagojik Formasyon Eğitimi

Çalışma Alanlarımız

 • Aile sorunları
 • Aile içi İletişimsizlik
 • Aldatma
 • Aldatılma
 • Okb
 • Boşanma Süreci
 • Panik atak
 • Kaygı Bozuklukları
 • Depresyon
 • Mutsuzluk, çaresizlik
 •  Her türlü yetişkin psikolojik sorunlar

Psikolog Kerem Kürkçü ile İlgili Danışan Yorumları

Yorumlar tavsiyeediyorum ve doktortakvimi gibi sitelerden alınmıştır.

Yelda

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

24.Ekim.2020

TavsiyeNo: 91325

Hayattan ve yaşamaktan soğuduğum, mutsuz ve çok kötü olduğum bir dönemde yardım alabileceğim bir uzman ararken internette karşıma çıkan ilk sayfada Kerem Bey’i buldum. Hakkında yapılan tavsiyeleri okudukça hemen kendisini aradım. Telefonda sıcak, içten, güven veren, samimi hissettiren bir ses tonu ile karşılaştım ve ertesi günü randevu alıp Kerem Bey’e gitmeye karar verdim. Uzun süredir haftalık seanslarımız devam ediyor. Kerem Bey ile ilk seanstan bugüne kadar konuştukça huzur bulduğumu, daha sağlıklı düşünmeye başladığımı fark ettim. Doğru uzmanı bulmak her zaman mümkün olmuyor. Bu konuda çok şanslı olduğuma inanıyorum. Anlattıklarıma yaklaşma şekli , tavsiyeleri, vermiş olduğu güven duygusunun olumlu etkilerini kendimde kısa sürede hissetmeye başladım. Güler yüzlü, sakin ve mantıklı yapısı sayesinde en gergin anlarımda bile ortamı yumuşatabilme özelliğine sahiptir. Tavsiyeleriyle sorunlarıma net, anlaşılabilir çözümler getirerek hayata başka yönlerden bakmamı da sağladı. Kerem bey ile zamanla hayatımın daha iyi bir noktaya geleceğine ve sorunlarımı halledeceğime inanıyorum. O hayatıma yeniden şekil vermemi, sorunlarıma başka gözle bakıp kendimle yüzleşmemi en önemlisi iyi hissetmemi sağlayan mükemmel bir psikolog ve bilgisiyle, deneyimiyle eminim uzun yıllar pek çok insanın hayatını yoluna koymasına yardımcı olacak. Kerem Bey’i herkese tavsiye etmekten mutluluk duyuyorum.

4 Beğeni

Volkan C

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

13.Haziran.2020

TavsiyeNo: 61348

Bazı konularda tıkandığımız,çözüm bulamadığımız süreçler olur bilirsiniz.Bende de yaşamımı hayata bakış açımı etkileyen bir takım sorunlar oluştu.İlk etapda Psikolojik yardım almanın bir artısı olacağını düşünmüyordum ve buna inancım yoktu.Ancak bir arkadaşımın vasıtası ile Kerem Beyle tanışdıktan ve ilk seansı hayata geçirdikden sonra bu fikrimin yanlış olduğunu anladım.Sorunlarımı burda belirtmek istemiyorum çünkü artık sorun olarak beni rahatsız etmiyorlar.Kerem Beyin ilk özelliklerinden birisi çok iyi ve dikkatli bir dinleyici olması.Artı sorunlarınız ile ilgili sizi dinledikden sonraki yaklaşımı tam anlamıyla beni şaşırttı.Sanki benimle birlikte yaşamıştı bu problemleri.Bu durumda bana doğru kişi ile yola çıktığımı hissettrdi.Bunları sözcüklere dökmek zor ancak hisisediyorsunuz yani daha ilk görüşmede karşınızdakinin işin ehli biri olduğunu anlıyorsunuz.Seanslarımız devam ettikce Kerem Beyi daha iyi tanıma fırsatı buldum.Cana yakınlığı,size bakış açısındaki samimiyet,doğallığı gerçekden zor bulunan özellikler diye düşünüyorum.Ama beni en çok etkileyen özelliği, ‘Bugün Süremiz Doldu’ lafını kendisinden duymamam oldu.Bi noktadan sonra siz kendiniz süreyi aştığınızın farkına varıp dile getiriyorsunuz ve karşınızda samimi bir gülümse buluyorsunuz.Bu benim için tartışılmaz bir artıdır.Kendisine çok teşekkür ediyor hayatında ve kariyerinde başarılar diliyorum.Psikologa gitmenin faydalarını gitmeden göremeyeceğinizden emin olun.Benim Tercihim Kerem beydi ve bu tercihi yaptığım için kendimi çok şanslı hissediyorum.Herkese Tavsiye Ediyorum.Çok Teşekkürler…

1 Beğeni

Enis 10.Ağustos.2020

TavsiyeNo: 53030

Kerem Bey ile yakın zamanda tanışma fırsatı buldum ve dinlemeyi konuşmaktan daha çok seven yapısı, bilgisi ve tecrübesi kesinlikle dikkat çekici. Sıcak, samimi ve olumlu yapısı sayesinde eminim ki kendisinden hizmet alacaklara ve çevresindeki insanlara huzur ve güven hissetiriyordur. Bununla birlikte son derece keyifli, açık sözlü ve dingin biri olması özel yaşamında da mesleğinde de başarılı olmasını sağlıyordur. Sonuç olarak Kerem Beyin dostluğunu da uzmanlığını da herkese tavsiye ediyorum.

1 Beğeni

Hüseyin

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

11.Mart.2019

TavsiyeNo: 49230

Bir arkadaşım bana Kerem beyden bahsetmişti. Daha sonra bu siteden ve kişisel web sayfasından onu tanımaya çalıştım ve ondan randevu aldım. İlk seansta onun bilimsel,sıcak ve içten yaklaşımı güzeldi. Sorunumu tespit edişi, terapinin bu aşamada nasıl işe yarayacağını açıklaması, nasıl bir yol izleyeceğimizi bana anlatması bana çok güven verdi. İlk seansın sonunda doğru bir yerde, doğru bir insanla bu işe başladığımı hissettim. Daha sonraki zamanlarda gerçekten onunla iç dünyamda ve geçmişimde yolculuklara çıktık. Kerem Bey derin felsefi bilgileri olan bir insan,yaptığı tespitlerle hayatınıza yeni boyutlar kazandıran,kendinize,hayata başka açılardan bakmanıza yardımcı olan bir uzman.Kaliteli,kendi hayatında belli bir standardı tutturmuş,dolu bir insan. Sizlerede tavsiye ediyorum.

2 Beğeni

Zeynep

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

15.Ocak.2019

TavsiyeNo: 47308

merhaba.bu siteden ulaştığın Kerem Bey 17 yaşındaki oğlumun okul hayatı,sosyal sorunları ve bizimle olan sorunlu ilişkilerinin çözümünde ailemize çok faydalı oldu.Gençlere nasıl yaklaşacağını çok iyi bilen ve ailelerede çocuklarına nasıl yaklaşacakları konusunda çok yardımcı olan bir uzman.Özellikle ergenlik çağında çocuğu olan ailelere çok tavsiye ediyorum.Size ve çocuğunuza çok yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.Ve kendisine buradan birkez daha teşekkür ediyorum.

1 Beğeni

Zafer

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

10.Ocak.2018

TavsiyeNo: 47153

Antalya e yeni yerleştiğim dönemde içinde bulunduğum karmaşanın verdiği sıkıntılı bir dönemde siteniz aracılığı ile kerem beyle tanıştım içinden çıkılması güç olduğunu sandığım ve her zaman için hiç bir sorunun aslında çözülebilir basit sıkıntılar olduğunu ve bunu üstesinden rahatlıkla gelebileceğimi bana güler yüzü ve samimiyeti ile ilk seansta alıştıran kerem beye sonsuz teşekkür ederim sayesinde hayata bakışım,sorunlara yaklaşımım ve kendi özgüvenim olumlu yönde değişmiştir. tekrar öncelikle sitenize ve özellikle kerem bey e sonsuz teşekkür ederim

Beğenin

Rumuz Ahmet

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

2.Aralık.2018

TavsiyeNo: 45911

Bu site sayesinde tanıştığım Kerem Bey hayatımın zor bir döneminde benim doğru kararlar almama yardımcı oldu.İçten ve samimi tavırları, yeterli düzeydeki yaşam ve iş tecrübesi, hayata ve insanlara farklı bakış açıları ile sizi etkileyen bir insan.Özellikle uzman demiyorum insan diyorum. Çünkü onunla karşılaşınca onun bir danışman değilde uzun zamandır görmediğiniz bir dostunuz olduğunu düşünebilirsiniz.Kendisi ve çevresi ile barışık bir insan.Size ve hayatınıza bakış açınıza çok şey katıyor.Onunla tanışmış ve ondan yardım almış olduğum için kendimi şanslı sayıyorum ve ne zaman çözemediğim bir sorunum olsa bir telefon mesafesinde olduğunu bilmek insana rahatlık veriyor. Kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

Beğenin

F.Y.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

18.Ekim.2018

TavsiyeNo: 44929

Kendisi ile bu site sayesinde tanisma firsati buldum, ilk gorusmemizde beni biraz gerse de, sonuca ulasmamda katkisini yatsiyamam. Daha pozitiflik, gercekcilik ve samimiyete onun sayesinde cok daha kolay ulasagimi dusunuyorum. İkinci gorusmemizde gercekler ile muhtemelen daha cok yuzlesegim, ama herseyin farkina varmamda tanimadiginiz birinin size ayna gorevi gormesi cok onemli. Kerem de ( kendisi bu sekilde hitab etmemi istedi:) ) bunu harika uyguluyor. Umarim pozitif sonuclarini en kisa zamanda gorecegim.

Beğenin

Emel

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Eylül.2017

TavsiyeNo: 44423

ben kerem beyi hiç cıkışı olmadığını sandıgım zifiri bir karanlığın ortasında tanıdım kendisi benim acılarımı hafifletmemde okadar yardımcı olduki cevremdeki insanların nasihatları asla benim sakınleşmeme neden olmazken kerem beyin hayatımı başka bir penceden göztermesiyle karanlıktan cıktım öyle bir durumdaydımki hayat benim için hiç birşey ifade etmiyordu cektiğim acının bile bana ve hayatıma güzel şeyler taktıgını kerem beyden öğrendim şimdi artık o kabus dolu günler geride kaldı ve en başka ben kendimi seviyorum ve deger veriyorum kerem beye buradan teşekürü bir borç biliyorum ve arkadaşlar kerem beyi şiddetle tavsiye ediyorum 🙂

1 Beğeni

Filiz

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

31.Mayıs.2016

TavsiyeNo: 42155

Kerem Bey i bana bir arkadaşım tavsiye etti.Ben orta yaşın sanırım biraz üzerinde :)) çoktan emekli olmuş ve torun sahibi bir bayanım.Ama yaşlanmanız hayata dair sorunlar yaşamanızı engellemiyor. Arkadaşımın çok methettiği Kerem Bey e bende randevu alarak gittim. Kapıda beni karşıladığı anda doğru yerdeyim diye düşündüm. Benden genç birisinin bana nasıl yardım edebileceği konusundaki şüphelerim seansın ilk dakikalarında son buldu. Bu güleryüzlü, iyi eğitimli, beyefendi gerçekten sizin duygu dünyanızı anlıyor. Size nasıl sorular soracağını çok iyi biliyor. Bir süre devam ettiğim Kerem Bey in bana faydası çok oldu. Kendisi yaşama daha pozitif bakmama, sorunlara daha sakin yaklaşmama sebep oldu. Tekrar gönülden teşekkür ediyorum ve meslek hayatında başarılarının devamını diliyorum.

1 Beğeni

Rumuz:Arzu

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

22.Nisan.2016

TavsiyeNo: 41314

Herşeyin çözümsüz olduğu bir dönemde bu siteden ulaştım Kerem Beye.Onun bu sitede resmini görünce yakın hissettim ve bir arayayım dedim.Telefondaki ses ciddi ve bir o kadar da samimiydi.Öncelikle yaşımı sordu ve kısaca sorununuzdan bahsedebilirmisiniz dedi.Telefonda sorunumdan bahsetmek bana anlamsız gelmişti.(Daha sonra Kerem Bey konuya açıklık getirdi ve onun çalışma alanına girmeyen birşeyse beni bir başka uzmana yönlendirmek için soruyormuş)Randevulaştık ve Kerem Beye gittim.İlk seansımızda benim üstümdeki çok karamsar hali kaldırabilmek için birlikte çaba harcadık. Kerem bey,sorununuz şu ve şöyle bir yol izleyeceğiz.Bu seansta bunu,bir sonraki seansta şunları halledeceğiz gibi bir yol haritası koyuyor önünüze.Gideceğiniz yolu veya varacağınız noktayı tahmin ediyorsunuz.Psikolog seanslarını sadece konuşmak ve ağlamaktan ibaret sanan benim gibi bir insan için şaşırtıcıydı.Birkaç aydır devam ediyorum Kerem beye.Kötü dönemleri, çözümsüz sorunları geride bıraktık.Şimdi mutlu bir yaşam ve gelecek için beraberce yol almaya çalışıyoruz.Hayatı,olayları dogru anlamama ve dogru davranmama büyük katkısı oldu.Kerem Bey ne yaptığını iyi bilen,işinde ve hayatında başarılı bir insan. Sadede psikolog olarak değil,bir insan, bir arkadaş olarakta hayatınızda olmasından keyif alacağınız,sizi her anlamda besleyen bir insan.Ona tekrar teşekkür ediyorum ve sizede tavsiye ediyorum.

Kübra Ç. (24)
Kerem beyle mide ameliyatı aşamasında tanıştım. İlk seanstan itibaren bana güven veren , samimi , içten yaklaşımıyla beraber düzenli bir seans geçirdik. Ben sorunların üstüne gitmeyen içinde yaşayan ve kendine güveni olmayan biriydim. Genellikle yiyerek sorunlarımı örtüyordum ta ki mide ameliyatı olana kadar çünkü ameliyattan yaklaşık 2-3 gün sonra bunalıma girip ağlama krizleri geçirdim. Kerem Beyle hemen seanslara başladık. Bu seanslar çok iyi gelmeye başladı. Bu seanslar sayesinde kendine güveni olan ve sorunları yiyerek çözmeyen konuşarak çözen biri haline geldim. Artık kendimi daha özgüvenli ve güçlü hissediyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve herkese de tavsiye ediyorum.

Diltem G. (36)
Kerem Bey ile 5 ayi geckin bir suredir devam eden bir surec icerisindeyiz. Rahatlatici ve icten tavri, gozlemleme yetisi, zaman kavrami olmadan danisanini yalniz birakmama ozverisi ile cok kiymetli bir psikolog..

Dilara (28)
Devam eden surecimiz icerisinde; sorunlarimi cozmemde bana kattiklarinin ve gelistirdigi bakis acilarimin yani sira, kendimi tanima ve gelistirme yolculugumun da temel taslarindan biri oldu. Artik daha sakin, daha mutlu, en onemlisi ic huzuru olan bir insanim.
Yaptigi her sey icin en icten tesekkurlerimle..

Ş.K. – 38

Kerem Bey’in uzun zamandır danışanıyım. Oğlum ve ben beraber gidiyoruz. Hafızasına çok güveniyorum, benden daha çok hatırlıyor. Geriye dönüldüğünde yazmamasına rağmen hatırlıyor. 3 yıldır danışanıyım. Her geçen gün kendisini geliştiriyor, buna şahit oldum. Kaliteli bir psikolog. Değişime ve çağımıza,sosyal konulara,gündeme göre ayak uyduruyor. Pandemi ile ilgili destek alıyor, bu da benim için önemli. Online olarak da yardımcı oluyor,destek sağlıyor. Benim panik atağım vardı, bu konularda telkinlerde bulunuyor. Benim abarttığım konularda beni sakinleştiriyor, yol gösteriyor. Bana büyük hedefler kuruyor,yüreklendiriyor. Ben kendime eziyet ederken kendi benimi gösteriyor bana.

M.A. – 42

Kerem Bey hem danışman olarak hem de insan olarak konusunun uzmanı. Sorunlarımızın giderilmesi hususunda gayet titiz ve sıcakkanlı davranışlarını gördüm. Bundan dolayı kendisine teşekkür ederim. Problemimizi çözdü, çok memnun kaldım ve çevremdeki tüm arkadaşlarıma Kerem Bey’i tavsiye ederim. Farklı deneyimlerim de olmuştu ama Kerem Bey kesinlikle çözüm noktası diyebilirim. Kendime güven,hayata pozitif bakış ve yaşam sevgisi verdi bana. Bunları bende arttırdı.

Ö.A. – 33

Çocugumun dikkat eksikli olduğunu söylediler. Bu sebeten dolayi gitmiştim. Çocugumu zor goturmustum ama kurduklari iletisim sayesinde cok memlun kaldik. Aciklayici bir yonlendirme de yapildi. Hersey icin Tesekkurler Kerem Bey

A.A. – 25

Eğer aklınızda danışmanlık alıp almamakla ilgili soru işaretleri varsa kesinlikle şüphe etmemelisiniz. Kerem Bey alanında uzman, çok iyi bir yol gösterici. Kendinizdeki ve hayat kalitenizdeki değişimi kısa süre içerisinde fark edeceksiniz. Hasta mahremiyetine gösterdiği önem ve sürecinizde size gösterdiği destek ile kesinlikle işinde profesyonel ve çok iyi bir psikolog. Keşke kendisinden daha çok daha önce danışmanlık almaya başlasaydım.

 1. M. – 36

Kaygı bozukluğum nedeni ile artık hayatıma devam edemez olmuştum. İzlediğim bir haber veya duyduğum bir olay karşısında ölün korkum ya da yakınlarımdan birine kötü bir şey olacak düşüncesi beni çok yoruyordu. Kerem Beyle terapilerimize başladık. İlk başta imkansız iyileşme düşüncesi süreç ilerledikçe yerine rahatlamaya bıraktı. Şuan ise önceden yaşadığım kaygılar yok oldu. Tüm korkularım bitti diyebilirim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

S.A. – 22

İlk gün ve ilk görüşme. Hocamızla olan görüşmeden sonra bu hastalığımı yenebileceğime olan inancım daha da arttı. Bir dahaki görüşmeyi özelliklede 9 puan verdiğim hastalık derecemin 3 ve altına düştüğü günü sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden güle güle panik atak…

S.E.A. – 40

Çok başarılı ilerleyen bir süreçti benim için, Kerem Bey’e çok teşekkür ediyorum nokta atışlı tespitleri ve sorun çözümleri fevkalade.

N.Z. – 19

Sıklıkla panik atak krizi geçiriyordum. Sürekli vücudumu dinleyip ölümle alakalı senaryolar kuruyordum. Kerem Bey sayesinde artık hiç atak geçirmiyorum. Benim hayatımda mucize yarattı.

M.O. – 32

Kerem Bey’i internet üzerinden araştırmalarım sonucunda yollarımız kesişti. Esimle yaşadığım sıkıntılar sonucunda kendisine başvurmuştum. Yaklasik bir yıldır terapiye devam ediyoruz.  Kerem Bey ilk andan beri danışanına güven veren mesleğine hakim ve tecrübeli olması benim dikkatimi cekti. Kisilik tanimi ve olaylari tahlil etmesi yüksek oranda basarili. İyi bir dinleyici ve oldukca sabirli. Evliligimizin devam etmesinde bize sağlıklı iletişimin yollarını kazandırdığı için kendisine çok teşekkür ederim.

D.Ö.

Kerem Bey ile evliligimizdeki tek basimiza asamadigimiz sorunlar icin gittik. Bize goremedigimiz ve bilmidigimiz bir cok sey ogretti. Farkindalik kazandirdi. Bilgisine ve tecrubesine cok guveniyoruz. Cok ilgili ve guleryuzlu biri. Ben hep diyorum iyiki Allah bize isini mukemmel yapan, insana deger veren biriyle karsilastirdi. Hersey yolunda ve biz artik cok mutluyuz….

Kerem Kürkçü ve Melis Şeker için bilgi ve randavu için arayınız.

Randevu ve İletişim;  0 505 020 53 01

Sevilay Zorlu Psikiyatri Kliniği

Adres: Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu cad. Bakır apt. No:35/2
Muratpaşa- LARA – Antalya

IMG 20210219 WA0005

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uzman Klinik Psikolog
Melis Şeker hk. ve yorumlar için tıklayınız.
Yetişkin Psikoterapisti

WhatsApp Image 2021 02 24 at 22.24.51 1

 
 
 
 
 
 
Uzman Klinik Psikolog
Kerem Kürkçü Hk. ve Yorumlar için Tıklayınız.
Aile ve Çift Terapist

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya şube Randevu ve İletişim;  0 505 020 53 01