Uzman Psikolojik Danışman Betül Salman

Psikolojik Danışman Betül Salman Psikolojik Danışman Betül Salman
18 yaş üstü yetişkin psikoterapisi üzerine uzmanlaşmış olan Betül Salman; Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik danışmanlıktan derece ile mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesinde Yüksek lisansını tamamlamıştır.Özel olarak: Aile danışmanlığı ve çift terapisi, Çözüm odaklı terapi, bilişsel davranışçı terapi, üzerine de eğitimler almıştır. Uzmanlığı Yetişkin Psikoterapisi ve Evlilik Terapisidir.

 

Uzman Psikolojik Danışman

Betül Salman

Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoterapisti

 

Özel Olarak Aldığı Eğitimler:

Aile ve Çift Danışmanlığı  İstanbul Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi  Yrd. Doç. Dr. Nevin DÖLEK

Pass Teorisi Dr. Tamer ERGİN, İstanbul Üniversitesi

Travmatik Olaylarla Baş Etme Yolları Gülgün SHARAFAT, Psikolog

Aile Eğitimi Destekleme Programı Uz. Psk. Meltem KOZANOĞLU, Agape Dan.

Çocuklarımızdaki Kaygı ve Korkular ve Baş Etme Yolları Garo Topuzoğlu (Bilgen Terapi Merkezi)

Women In Business/Be Inspired Selim Tansuğ-Başak Aktürk-Unilever

Bağımlılığın Psikolojik Temelleri, Okul Penceresinden Yansıyanlar - Ömer Şenormancı (Sertifikalı)

Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu - İbrahim Bilgen, Bilgen Terapi Merkezi

Sosyal Girişimcilik Konferansları, Boğaziçi Üniversitesi 

Kişisel Gelişim Seminerleri, Discover and Nurture Your Strengths Brian Milligan, Boğaziçi Üniversitesi 

Kişisel Gelişim Seminerleri, Hayat Boyu Rekabet, Sadık Gültekin Boğaziçi Üniversitesi (Sertifikalı )

Procurement & Sustainability in Unilever, Marc Engel Unilever Chief Procurement Officer,  Boğaziçi University

Kişisel Gelişim Seminerleri, İnsan Tanıma Sanatı ve Liderlik, Nalan Yıldız Çakay, Boğaziçi Üniversitesi 

The Global Economic Crisis, Berch Berberoğlu

Boğaziçi Üniversitesi Kişisel Gelişim Seminerleri, Doğan Cüceloğlu

Yabancı diller :

  • İngilizce (ileri seviye)
  • İspanyolca (orta seviye)

Uzman Psikolojik danışman Betül Salman Hak. yazılan Yorumlar

E… K.(Danışan)                                                                                            

27.08.2018

Öncelikle kendisine kocaman bir teşekkür borcumu yerine getirmek isterim. Danışmanım ile tanıştığımda sanki onu yıllardır tanıyor hissine kapıldım. Sıcak karşılaması ve içten gülümsemesi ile aklımda filtrelediğim ve kendi hayatımla ilgili söylemekten çekindiğim tüm noktaları bir çırpıda paylaşmak istedim. Hayatımın aldığı yönle  ilgili tereddütlerim ve korkularım vardı herkeste olduğu kadar. Gün geçtikçe aldığım kararları sorgulayıp ve aşırı pişmanlık duyacak noktaya geldiğimi hissettim. Profesyonel bir destek almam gerektiğini düşündüğüm noktada Betül Hanım ile yollarımız kesişti. Gerçekten pozitif enerjisi ve ilham verici konuşmasıyla sahip olduklarımın kıymetini ve hayatın her anını aslında bir hediyeymiş gibi yaşamama destek oldu. Görüşmelerimiz hala devam ediyor bu süreçte. Desteği ve olumlaması için tekrar teşekkür ediyorum.

I.Ö.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

4.Şubat.2021

TavsiyeNo: 118834

Betül hanıma bir arkadaşım tavsiyesi ile gittim. EMDR hizmeti almak istedim. Açıkçası daha önceli terapist deneyimlerim ne kadar kötü geçmese de beni tatmin etmiyordu. Tam anlamıyla kafamda bitiremiyordum. O yüzden bir de EMDR denemek istedim. Beni gerçekten yetersiz ve değersiz hissettiren bir anı öyle ki yıllar öncesinde olmasına rağmen hala kendimi sorgulamama sebep oluyordu. EMDR sayesinde ve Betül hanımında doğru zamanda doğru noktalara bilişsel müdahaleleriyle aslında bu yaşıma kadar ne kadar çok şey başardığımı ve sorunun sadece benle ilgili olmayacağını anladım. Betül hanım çok iyi bir dinleyici olduğu kadar çokta iyi bir yorumlayıcı. Kesinlikle çok zeki bir hanımefendi. Benim hayatıma iyilik kattı. Pek umutla başlamadığım bu süreç beklentimin çok üstünde gerçekleşti. Özgüvenim yerine geldi. Kendimi fark ettim ve hatta o kadar motive olup işime konsantre oldum ki terfi aldım. Umarım herkesin hayatına Betül Hanım gibi bir iyilik perisi dokunur birgün..

S. P.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

9.Ocak.2021

TavsiyeNo: 118443

Merhaba, ben uzun süredir sosyallik ve özgüven üzerine kaygılar yaşıyordum. Ayrıca kilolarım ve dış görünüşümden dolayı aynaya dahi bakamayan, kendini sevmeyen biriydim. Bu sene üniversiteye başlayacağım için kaygılarım daha da arttı ve artık bir yardım almam gerektiğine karar verdim. İnternette araştırırken Betül ablaya rastladım ve randevu aldım. Daha önceden psikiyatriste gidip bir süre hap kullandığım için artık hiç umudum yoktu açıkçası. Ama iyiki de Betül ablayı tanımışım diyorum. Bana o kadar yardımcı oldu ki anlatamam. Beni dinlemesiyle, konuşmasıyla gerçekten önemsendiğimi ve bana yardım etmek istediğini gösterdi. Şu anda da her şeye karamsar yaklaşmak yerine nasıl daha iyi olabilir diye düşünmeye başladım. Kaygılarımı nasıl kontrol edebilirim bunu öğrendim.

Mavi Boncuk

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Ağustos.2020

TavsiyeNo: 116109

Bir internet sitesinden arayarak bulduğum Betül Hanım, benim yol rehberim oldu. Emdr ile 3-4 seansta kas agrılarım, diş sıkmam son buldu.İlaç olmadan tedavi oldum.Ömrûm oldukça iletişimde olmak istediğim bir hocam oldu.Tavsiye ediyorum. Ofisinde o ve ekibi her daim güler yûzlü.Randevular dakik.Ücret politikası ile ulaşılabilir. Hamileliğinde neredeyse son gûne kadar yanımda oldu. Danışanlarına pozitif enerji veriyor.Her daim sıcakkanlı ve samimi. Ailem, išim, stresler, kaygılar konu her neyse biliyorum ki sorun yok, Betül hanım var. Kaygılı ve stresli gûnlerden, keyif almayı bilen sevgiyi yoğin hisseden birine dònmek harika

Simge S.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.

9.Haziran.2020

TavsiyeNo: 115123

Uzun yıllardır olan deprem korkumun daha da artıp hayatımı çok etkilemeye başladığını ve çok fazla anksiyete oluşturduğunu fark ettikten sonra bir destek almam gerektiğini düşündüm ve Betül Hanım’la tanıştım. İlk seanslarda korkumu nasıl yöneteceğimi öğrendim ve toplam 6 EMDR seansının sonunda deprem korkumu tamamen yendim. Geceleri rahat uyuyabilmek mucize gibi geldi. Betül Hanım deprem dışındaki her türlü konuda da her seans beni dinledi ve bakış açımı değiştirdi. Bu yüzden Betül Hanım’a hayatıma dokunduğu için çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum...

Enise

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

28.Mart.2020

TavsiyeNo: 114272

6 yıldır devam eden panik atak ve anksiyetemin dayanılmaz hale geldiği günlerde kendime bir çare ararken uzun zamandır instgrmda takip ettiğim Betül hanıma ulaşmaya karar vermemle iyileşme sürecim başladı şartlarımın olgunlaşması ve görüşmemiz 1 aydan fazla zaman aldı çünkü ben İstanbul dışında ikamet ediyorum terapilerimiz başladı ve iki haftada bir 2.30 saatlik yolu giderek hem sözel olarak hemde EMDR uygulaması ile sürecimizi devam ettirdik şuana kadar 9 seans gerçekleştirdik ve ben geçen yıllarıma kıyasla Betül hanımın sayesinde çok çok iyiyim kendisi alanında uzman konulara hakim danışanını suistimal etmeden işini hakkaniyetle yapan harika bir psikolog kendisini çok seviyorum ve çok güveniyorum seanslarımız hala devam ediyor kendisine bir kez daha teşekkür etmek ve sevgimi iletmek istiyorum (kendini 6yıl erteleyen biri olarak size tavsiyem lütfen kendinizi ve sorunlarınızı ertelemeyin bende yolları aşarak iyileşmek için halâ maddi ve manevi çaba sarf ediyorum ama buna değdi değmeyede devam ediyor güvenilir uzmanlardan destek alın Betül hanıma güvenebilirsiniz)

Es

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.

1.Şubat.2020

TavsiyeNo: 113374

Betül hanımla başa çıkamadığım bir sorun üstüne danışmanlık aradığım günlerde karşılaştım. Profesyonel yaklaşımı,kullandığı tekniklere olan hakimiyeti olayı gözümde nötrledi ve rahatlamamı sağladı. Aradan uzun zaman geçtikten sonra yine zor bir dönemimde ilk gideceğim adres kendisi oldu iyi ki varsınız Betül hanım:) Aldığı eğitimlerle kendi yaşam felsefesi harmanlanınca ortaya danışanına nasıl yaklaşacağını,nasıl yol alması gerektiğini bilen alanına hakim bir uzman çıkıyor. Kendisini tanıdığım için çok mutluyum bana çok farklı bakış açıları kazandırdı ve bunlarla yeri geldi uzun zaman alacak bir sorunumu bazen bir seansta bile çözüme ulaştırdık. Sanırım en temel ve kalıcı olanı bana kendimi buldururarak çözüm yollarına beni ulaştırdı kendisinin katkısı bana çok büyük kendisine çok çok teşekkür ediyorum

Bilge

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

9.Ekim.2019

TavsiyeNo: 111772

Kendi içimde yaşadığım huzursuzluklar yaşam kalitemi düşürdüğü için bir uzman yardımı almak isterken tavsiye sonucu Betül hanım'la tanıştım ve iyikide tanıştım. Verdiği pozitif enerji ve yakınlığı ile sizi okadar etkiliyorki hızla yol kat etmeyi başarıyorsunuz. Betül hanım öncelikle bir kaç seansta beni tanıyıp dertlerimi anlamaya çalışırken benimde kendimi daha iyi tanıyıp sıkıntılarımın asıl nedenlerini anlamamı sağladı. Daha sonra içimde biriken beni mutsuz eden, anılarım, kendimi suçlayıp durduğum hatalarım,hatta yapmadığım için kendimi suçladığım herşeyi için EMDR uyguladı. Sonuç;daha çok kedine güvenen, kendiyle geçirdiği zamanı yanlızlık olarak değilde kaliteli zaman olarak gören ,kendi gücünün farkına varan asla yapamam dediği bir çok şeyi aslında nasıl güzel yapacağını farkeden, yaşadığı olumsuzluklara beceremedim diye dertlenmek yerine ben elimden geleni yaptım olmadı napalım diye kabullenen ,şu dünya da herşeyden daha değerli olan şeyin kendim olduğunu farkeden ara ara tabiki bocalayan ama onların altından daha sakin daha huzurlu çıkan kendine seven bir insan...Herkesin bir dönem aklı ve yolu karışabilir böyle durumlarda size rehber olacak birini bulmak gerek ben buldum ve bu iyi rehberimi sizede tavsiye ederim.

Nurdan

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

23.Eylül.2019

TavsiyeNo: 111513

Merhaba; Kendi içimde yaşadığım bazı problemlerimden dolayı profesyonel yardım almaya karar verdim ve bir takım testler sonucunda obsesif komposif bozukluk, şizoid ve anksiyete tanıları ile yaklaşık 2 yıl önce Betül Hanıma başvurdum. En dibe vurduğumu zannettiğim anda beni aydınlığa kavuşturdu. İlk önce yaklaşık 7 seans normal terapi yaptık ve daha sonra EMDR çalışmaya başladık. Ve bu sayeda geçmişe bağlı travmalarımın etkilerinde kurtuldum. Tırnak yolma ve kaldırımlarda belli yerlerde yürüme vs gibi pek çok takıntılarımdan ve kaygılarımdan kurtuldum. Ayrıca yeme bozukluğumu da EMDR sayesinde kontrol edilebilir bir seviyeye getirdi. Betül Hanım benim için elinde adeta sihirli değneği olan bir psikologdur. Artık kendimi çok daha iyi bir birey olarak hissediyor ve yaşıyorum. Kendisine herşey için çok teşekkür ediyorum ve bu iş için aldığı her ücreti sonuna kadar hak ettiği kanısındayım. Kariyer hayatında başarılı bir gelecek diliyorum.

Zehra

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

1.Eylül.2019

TavsiyeNo: 111231

Betül ablayı internetten psikolog araştırırken hakkında yapılan yorumlardan dolayı tercih etmiştim.Güler yüzü ve samimiyetiyle gerçekten sorunlarıma bir abla gibi yaklaştı ve içtenlikle çözümler bulmaya çalıştı.Başta sosyal fobi şikayetiyle Betül ablaya danışmıştım bana asıl sorunlarımı ve kafaya taktığım şeyleri tespit etmemi sağladı.Diğer problemlerim konusunda da benimle telkin edici bir şekilde konuştu ve birçok şeyin üstesinden gelmeme yardımcı oldu.Sadece 4-5 seans yapmamıza rağmen çok fazla yol katettiğimi düşünüyorum.Her problemimi çekinmeden anlatabileceğim ve iyi ki tanımışım diyeceğim gerçekten işinin ehli bir kadın.

Nurcan

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

31.Temmuz.2019

TavsiyeNo: 110854

Merhabalar ☺️ Yaşadığım travma ve sonrasında gelişen olumsuzlukları sağlıklı bir şekilde atlatamamıştım.Betül abla EMDR ı önerdi. Kardeşimde 4 seans EMDR terapisi aldı. Kardeşimde gördüğüm olumlu gelişmelerden sonra bende Betül ablaya gittim. 5 Seans EMDR terapisi gördüm. İlk seanslarım yorucu geçmişti. 4. Seansımda çok şaşırtıcı bir olay yaşadım. 2 yıl boyunca Affetmek istemediğim bir ara denediğim ismini duyduğumda çok öfkelendiğim rüyalarımda sürekli çatışma halinde olduğum kişiyi affettiğimi fark ettim. Sürekli ismi ile hitap ettiğim kişiyi 2 yıl sonra seansta amcam diye anmıştım. O an kendime çok öfkelenmiştim ilerleyen zamanlarda ise ruhumun hafiflediğini hissettim. Yaşadığım kaybı anlatırken hissettiğim rahatsızlık hissi seanslar sonrasında kalmamıştı. Betül ablanın içtenliği pozitif enerjisi sayesinde seanslarım güzel geçmişti. 🤗

Selma

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

20.Mayıs.2019

TavsiyeNo: 109818

Betül hanımla bir arkadaşımın tavsiyesiyle 1 yıl önce tanıştım panik atak hastasıydım ayrıca dönem dönem depresyona giriyordum. 10 yıldır ilaç kullanıyordum.ilaçları bıraktığımda her şey baştan başlıyordu hayatım boyunca ilaç kullanmak istemiyordum Artık ilaç kullanmaktan bıkmıştım.Betül hanımla tanıştık 1 seans sonra EMDR tedavisine başladı.Sanki mucize oldu geçmişin yüklerinden kurtuldum.1 yıldır ilaçsız daha mutlu biri olarak yaşıyorum her şeyi konuşabildiğim samimi içten iyi kalpli bir insan, onu tanıdığım için çok şanslıyım ayrıca 9 yaşındaki oğlum yatağında yalnız yatmama gibi bir problemi vardı ya babasıyla ya benimle uyumak istiyordu gece uyanıp yanımıza geliyordu korkuyordu Betül hanım 3 seans gibi kısa bir sürede çözdü oğlum 1 aydır yatağında yatıyor kesinlikle tavsiye ediyorum ve emekleri ilgisi için çok teşekkür ediyorum

Hatice Y

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

22.Nisan.2019

TavsiyeNo: 109402

Betül Hn.a,panik atak teshisi ile,kendine guveni gitmis biri olarak,psikologun care olamayacagi inanci ile gittim. Birkac seans bu inancsizligimla gecti. Daha sonra kendisiyle EMDR'a basladik ve anilarim uzerine calismaya basladik. Bugun patik ataktan kurtulmus,kendine guveni yerinde olan, daha mutlu ve huzurlu biriyim :) Artik gecmise dair icimde biryerlerde beni kemiren acilarim yok ve hafiflemis hissediyorum :) Betül Hn. mesleki profesyonelligi disinda,sakin,samimi ve surece hakim hali ile ayri bir huzur ve guven vermektedir. Onyargilarinizi kirin,sakin,sabirli ve inancli olun. Hepsi gececek ;)

 

Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT
Klinik Psikolog - Pedagog

Sitemize Kayıtlı Uzman

6.Nisan.2022

TavsiyeNo: 123347

Betül Hanım bir süredir beraber çalıştığım deneyimli ve başarılı bir iş arkadaşım. Kendisi işinde profesyonel, kendisine her zaman bir şeyler katan bir meslektaşım. Oldukça deneyimlidir ve kendini her daim geliştirmeyi sever. Aynı zamanda kendisi bir çok konuda bilgili, ilgili ve gelişime açıktır. Mesleğine son derece saygılı,başarılı, araştırmacı ve güzel enerjisi ile danışanlara iyi gelen bir uzmandır. Meraklı, dikkatli, mesleğine karşı motivasyonu çok yüksek olan arkadaşım, meslektaşım Betül Salman gelişime açık ve güvenilir bir psikolojik danışmandır. İzmir’de yetişkin, aile ve çift konularında bir uzman arıyorsanız kesinlikle Betül Hanım’ı öneririm.

 

Semiha

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

2.Nisan.2022

TavsiyeNo: 123305

Henüz iki seans yapmış olmamıza rağmen çok daha rahatlamış hissediyorum. Bakış açımın değişmesini ve bireysel farkındalığımın artmasını sağladı. İlişkimde de olumlu değişiklikler oldu görüşmelerimizin ardından. İlk psikolojik danışman deneyimim olduğu için tereddütlerim vardı ama çok iyi geldi. Tereddüt eden herkese tavsiye ediyorum kesinlikle. Kendiniz için yapabileceğiniz en faydalı şey olabilir. Ben de bir arkadaşımın tavsiyesiyle tanıştım kendisiyle. Betül Hanım rahatlığı ve samimiyetiyle benim de rahat etmemi sağladı. Asla yargılayıcı bir tavrı olmadı. Gönül rahatlığıyla her şeyi anlatabilirsiniz. Güler yüzü ve tatlılığı ile tüm süreci kolaylaştırdığını söyleyebilirim. Çok teşekkürler her şey için;)

Uzm.Psk.Sinem GÖKÇE
Psikolog

Sitemize Kayıtlı Uzman

2.Nisan.2022

TavsiyeNo: 123303

Çok değerli meslektaşım Betül Hanımla üç yıl önce aynı kurumda çalışırken tanıştık ve yıllar sonra tekrar aynı kurumda çalışma şansını elde edebildik. Hem bir arkadaş hem bir meslektaşım olarak desteğe ihtiyaç duyduğumda ilk başvurduğum kişilerden biri olur kendisi. Sorunlara karşı empatik ve çözüm odaklı yaklaşımı, kısa sürede sonuca ulaşması, mesleki bilgisi ve samimiyeti Betül Hanıma güvenebileceğiniz en önemli noktalardır. Bilgi ve deneyimiyle meslek hayatıma olan katkılarından dolayı kendisine teşekkür eder, sorunlarınıza hızlıca çözüm bulabileceğiniz içten ve güleryüzlü bir danışmanlık hizmeti için Betül Hanımı öneririm.

 

Leyla Bfile:///C:/Users/Dell/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image005.jpg" alt="Site Editörleri Tarafından Kapatıldı" width="46" height="12" />

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

1.Mart.2022

TavsiyeNo: 123293

Batıl hanımdan bir süredir danışmanlık alıyorum. Kısa sürede çok yol kat ettik . Genç,güler yüzlü, empati kurabilen ,kolay iletişim kurulabilen biri. Kendisini bende internetteki tavsiyeler üzerine tanımıştım.Kolayca iletişim kurduk ve kısa sürede seanslara başladık. Genç ve iletişimi güçlü olması kendimi daha rahat hissettirdi.Her seanstan sonra kendimi daha iyi hissediyorum. Okblerim azaldı.Yillardir başaramadığım şeyi birkaç seansta halledebildik. Çalıştığı kurumdaki insanlarda gayet güler yüzlü ve ilgili. Karşıyaka nin merkezinde oluşu ulaşılabilirliği kolaylastiriyor. Danışmanlık düşünen herkese tavsiye ediyorum .


t....a

Doğrulanmış kullanıcı

8 Nisan 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Betül Hanım'a kucak dolusu sevgi ve saygılarımı göndermeyi kendime borç bilirim. Kaygı bozukluğu ve anksiyete sorunun yıllardır sürüyordu, nereye gitsem aşamamıştım v umudum açıkçası yoktu. Kendisine arkadaşım vasıtasıyla gittim, iyi ki de gitmişim. Gece beni ıyutmayan anksiyetem ve kaygılarımdan kendisi sayesinde kurtuldum. Sürecin hala biraz daha devam edeceğini söyledi henüz bitirmedik ama şu anda bile geldiğim zaman göre çok iyi hissediyorum. Kendisine başarılar diliyorum.

S

s....c

Doğrulanmış kullanıcı

5 Nisan 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Merhaba, ben güven problemi ve sürekli şüphede olma durumumdan dolayı Betül Hanıma başvurdum. Kendisi bana çok samimi ve çok içten davrandı. Anlaşıldığınızı çok iyi hissettiriyor ve böylece problemin kökenini daha net görebiliyorsunuz. Bu problemimde bana çok yardımcı oldu. Artık bu konuda çok daha rahatım sorunun kaynağını bildiğim için bu konuda zihinsel olarak da daha doğru davranabiliyorum ve bu terapi bana çok şey kattı. Mutlaka öneriyorum. Betül hocama çok teşekkürler.

B

bu...e

Doğrulanmış kullanıcı

5 Nisan 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Öfke problemim vardı bir süredir bu sorunla mücadele etmeye çalışıyordum Betül hanıma doktor takvimi sitesinden ulaştım emdr teknigi kullanarak kısa sürede öfkemi yönetebilmemi sagladı bu sayede eşimle olan iletişimimde iyi bir noktaya geldi öfke problemi olanlara öneriyorum.

Y

y....t

Doğrulanmış kullanıcı

3 Nisan 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Betül hanım ile mükemmel seanslar gerçekleştirdik seans sonralarında artık kendimin daha farkında ve kim olduğumu görmemi sağladı artık çevremde bunun farkında ben çok değiştim ve bundan çok mutluyum teşekkür ederim :)

M

ma...l

Doğrulanmış kullanıcı

2 Nisan 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Betül hanımla arkadaş tavsiyesi üzerine tanıştım. Travma sonrası stres bozukluğundan dolayı kendisinden danışmanlık hizmeti aldım. Seanslar sonucunda yeniden hayata pozitif bakmaya başladım. Yaklaşım tarzı, bilgisi ve etkili danışmanlığı sayesinde stresle daha kolay başa çıkmamı sağladı. Uzun bir süreç oldu ama sonucu mükemmel oldu. Kendisine çok teşekkür ederim...

S

s.....

Doğrulanmış kullanıcı

2 Nisan 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Bana olan katkıları, ilgisi ve kendimi farketmemi sağladığı icin Betül Hanıma teşekkür ederim. Danışmanlık icin kesinlikle Betül Hanımı tercih edebilirsiniz.

L

l.....

Doğrulanmış kullanıcı

31 Mart 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Betül hanımla bir süredir görüşüyoruz kısa bı zaman diliminde çok yol katettik.Yıllardır kurtulamadığım OKB lerimi birlikte kolayca üstesinden geldik. Ve daha birçok sorunu birlikte aşıyoruz. Danışmanlık düşünen herkese tavsiye ederim.

A

a....a

Doğrulanmış kullanıcı

23 Mart 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Betül hanımla yollarımız 1.5 yıl önce tavsiye üzerine kesişti. Güler yüzü, pozitif enerjisi, profesyonel tavrı ve mesleki donanımı ile hayatım boyunca benimle birlikte gelen boşluk, tıkanmışlık ve mutsuzluk hisleriyle sahip olduğum problemlerin bir çoğunu beraber çözüme ulaştırdık. Bunun için kendisine minnettarım. Profesyonel, samimi, dogru sorular sorup sizi yönlendiren, sizin içim en yararlı tedaviyi bulup uygulayan bir danışman arıyorsanız kesinlikle Betül hanımı tavsiye ederim.

F

fi....

Doğrulanmış kullanıcı

23 Mart 2022 Konum: başka bir yer • Diğer

Kendimi kaybettiğim ,hiç bir şeyden tat almadığım ve kendimi kendi dehlizlerime kapattığım bir dönemde (ki bu dönem neredeyse tüm hayatımın süresi kadardı ) artık bir şeyleri değiştirmenin vakti geldi deyip ,bir arayışa girdim.. Ve karşıma dünya tatlısı biri çıkıverdi.. Uzaktan seanslarla kendimi bulma yolculuğumda o kadar çok katkısı oldu ki şimdi bambaşka bakıyorum hayatıma :) Önerdiği kitaplar, öğrettiği teknikler , güler yüzü, samimiyeti ile yolculuğumun en büyük yardımcısı ve en önemli destekcisi oldu .. Ona ne kadar teşekkür etsem azdır :))))

E

e.....

Doğrulanmış kullanıcı

23 Mart 2022 Konum: Psk.Dan. Betül Salman • Diğer

Betül hanıma ayrılık sonrası travma için gitmiştim, ilk başlarda kendimi kaybolmuş hissediyordum sonradan enerjimin hızla yerine geldiğini ve yenilendiğimi hissettim. Bana çok yardımcı oldu hem güler yüzü hem bilgisiyle, çok teşekkür ederim