Bornova Psikolog ve Aile Danışmanı

Bornova Psikolog ve Aile Danışmanı

İzmir Bornova psikolog, evlilik terapisti, emdr terapisi, Bornova aile terapisti, Karşıyaka ana merkezi olmak üzere Alsancak, Gaziemir, Aliağa da merkezi olan Ege Pozitif Psikoloji Ailesi 4 uzman pedagog, çocuk ergen psikoloğu, 7 yetişkin psikoloğu evlilik terapisti ile Egenin incisi İzmir de Hizmet vermektedir.  

Ruh sağlığınız için denge çok önemlidir.

Kişiler Organ ve sistemleri insanın zihinsel, bedensel, duygusal yetileri hissedilen duyguları ve düşünceleri ruhsal, toplum içerisinde yaşadığı çevre ve sosyal ilişkileri ise sosyal yönünden bahsederiz. İnsanlar kendisi dışında ailesi, iş ortamı, arkadaş ilişkileri, yakın ilişkileri ile yoğun bir ilişki içerisindedir. Bu sosyal ilişkiler içerisinde bir denge, uyum ve doyumsal bir yapı yok ise ruhsal bozukluklar oluşmaktadır.

Kendinizi tükenmiş ve çaresiz hissediyorsanız:

Ruhsal bozukluklarda kişilerin fizyolojik, psiko-sosyal yapısını bozarak yaşam kalitesini ciddi anlamda olumsuz etkiler. Kişinin sosyal, iş, aile ve yakın ilişkilerinin kalitesini ve gün içerisinde genel performansını tamamen etkiler ve düşürür. Ruh sağlığı bozulan kişi, yaşamdan keyif almaz, mutsuz, keyifsiz, herşey anlamsız gelmeye başlar. Bu eşi aldattığı için, panik atak sorunu, kaygı bozukluğu olanda, okb vb. sorunlar da yol açmaktadır.  Tüm psikolojik sorunların aslında psikoterapi ile çözümü var. Sizi anlayan, dinleyen, koşulsuz kabul eden, yargılamayan tüm sırlarınızı saklayacak uzman psikologlarımızı inceleyin.

  EMDR terapisiyle ilgili ayrıntılı olarak incelemek ve yazımızı okumak için tıklayınız

Psikolog Ecem Hazel Bütün Hk. Tıklayınız Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoterapisti
  Uzman Psikolojik Danışman Betül Salman Hk. Yorumlar için Tıklayınız Yetişkin Psikoterapisti & Evlilik Terapisi   Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek hk. ve danışan yorumları için tıklayın Aile Danışmanı & Emdr ve Cinsel Terapist   Uzmanlarımız Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)