Buca Vajinismus - Cinsel İsteksizlik Tedavisi

Buca Vajinismus ve Cinsel Sorunlar Tedavi Merkezi

EGE POZİTİF PSİKOLOJİK GELİŞİM VE DANIŞMANLIK LTD. ŞTİ. – İZMİR 

Kimseye söz edilemeyen soruların pek çok versiyonu ile biz sıklıkla karşılaşıyoruz. İlişkiye giremiyoruz, Ne yapmalıyız, Karımla ilişkiye giremiyoruz, Kocamla ilişkiye giremiyorum, Yeni evliyim ilişkiye giremiyorum, Neden ilişkiye giremiyorum, 1 yıldır evliyim ilişkiye giremiyorum, evliyim ilişkiye giremiyorum, eşimle ilişkiye giremiyorum canım çok acıyor, eşimle ilişkiye giremiyorum ne yapmam lazım, eşimle ilişkiye giremiyorum neden?

Tüm bu sorunların altında yatan neden vajinismus olabilir. Peki Vajinismus nedir? Vajinismus Neden Kaynaklanır? Vajinismusun Çözümü Nedir? (Kısaca; İlişkiye girememe, eş ile birlikte olamama)

Özetle vajinal kasların kişinin istemi dışında, cinsel ilişki esnasında istemsiz bir şekilde kasılarak cinsel birleşmeyi imkansız hale getiren,  cinsel bir sorundur. Örnek olarak, gözümüze bir şey sokmak istesek ani bir şekilde vücudumuz tepki verir ve gözlerimiz kapanır, aynı durum vajina geçerlidir. Vajinal kaslar ile kişinin bedenide eş zamanlı olmaya başlar ve penis girişini,  bir tehlike korku yada acı duyulacak bir nesne olarak algılar ve ilişkiyi engeller. Ülkemizde kadınlarda görülen en çok cinsel işlev bozukluklardan biridir. Cinsel terapi sürecinde de %99 çözülen bir sorundur. Ortalama 8-10 seansta çözülmektedir.

Daha detaylı olarak bilgilenmek istediğiniz Vajinismus ve tedavisi nedir? Nasıl Uygulanır? Bu durumda ne yapmalı? Gibi tüm sorularınızın cevabı için daha detaylı ön bilgi almak için bu linki tıklayabilirsiniz.

Fakat özetle vajinismus, 3 gün gibi kısa bir sürede çözülebilen geçici bir cinsel sorundur. Vajinismus hakkında ve 3 günde çözümü ile ilgili daha detaylı bilgi için arayın:

GSM: 05332068198 - Tel: 0232 381 28 32

Korkmayın! İlişkiye girememe, cinsel isteksizlik, orgazm olamama vb. cinsel sorunlar, cinsel terapi ile çözülebilen sorunlardır.

Cinsel Terapist ve Psikologlarımız

Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek

Bayram Şimşek Aile Danışmanı & Emdr Terapisti & Cinsel Terapist  Aliağa, Bergama, Karşıyaka da Ege…