Dokuz Eylül Üniversitesi Pedagog

9 Eylül Üniversitesinde Pedagog Arıyorum

İzmir Dokuz Eylül üniversitesi çocuk ergen psikiyatrisi, dokuz eylül üniversitesi çocuk ergen psikiyatrisi birimi mevcuttur. Ancak yoğun bir talep olduğu için bir kaç ay önceden randevu almanız önerilir. İzmir Dokuz Eylül üniversitesi çocuk psikiyatrisinden randevu almak için mhrs.com dan ya da sabah erken saatlerde sıra alabilirisiniz. Dokuz eylül üniverstesi pedagog var mı diye merak ediyorsanız pedagog hiç bir hastane de bulunmamaktadır. Merkezimizde çocuk-ergen çalışmaları anne-babanın aktif katılımını gerektirse de ergen ile özel olarak yapılan çalışmaları da kapsamaktadır. Bireysel görüşmelere ek olarak, gerekli görülen durumlarda terapi dışında zeka ve gelişim testleri de merkezimizde uygulanabilmektedir. EGE POZİTİF PSİKOLOJİ – İZMİR - Alsancak – Karşıyaka – Aliağa -Gaziemir - Bergama

ÇOCUK ve ERGEN TERAPİSİ UZMANLARIMIZ

(Uzmanlarımız sadece çocuk ve ergen konusunda uzmandır 20 yaş üstü yetişkin uzmanlarımız için anasayfamızı inceleyiniz) haftaiçi 20.00 a kadar ve cumartesi - pazar açıktır.

Randevu ve Bilgi

Telefon: 0 538 442 93 88 Telefon: 0 232 381 28 32 Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız  
Pedagog & Çocuk Ergen Uzmanımız Beril Özsoy hk. ve yorumlar için Tıklayınız Psikolojik Danışman & Emdr Terapisti  
  Pedagog Gamze Güder hk. ve yorumlar için Tıklayınız  
 
Çocuk Ergen Psikoloğu
Dila Isıtan hk. ve yorumlar için tıklayın Uzman Psikolog & Aile Danışmanı

Pedagog Uzman K. Psikolog Ayşe Nur Akbulut hk. ve yorumlar için tıklayınız. 12 Yaş altı çocuk Psikoloğu
  ÇOCUKLARDA sık görülen 7 psikolojik sorun için Tıklayınız Yetişkinlerde ilginç psikolojik sorunlar için Tıklayınız Evlilik ve Çift Sorunlarıyla ilgili yazımız için Tıklayınız CİNSEL sorunlarla ilgili Yazımızı okumak için Tıklayınız   Uzmanlarımız Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)
Karşıyaka - Bergama (cumartesi günleri)