Eğitimlerimiz

Yetişkin Psikoterapisi ile ilgili çalışan ruh sağlığı çalışanlarına (Psikologlar, psikolojik danışmanlar, psikiyatristler, sosyal hizmet uzm.) yönelik olarak olan bir çok psikoterapi yöntemini uygulamalı olarak verilen bir eğitimdir. Kayıt için ön başvuru yapmanız gerekmektedir. program yılda bir kez açılır.
Oyun Terapisi Eğitimine Kimler Katılabilir? İzmir'de oyun terapisi eğitimi – Profesyonel çocuk gelişimi, psikolojisi ve eğitim hizmetleri sağlayanlar ve bu hizmetlerine yeni uzmanlık eklemek isteyenler. – Hizmet verdiği alanlarda çocuk ve aile ilişkilerini geliştirmek ve ek uzmanlık kazanmak isteyenler. – Sistemli yöntemler öğrenerek, kanıtlanmış ve takip edilebilir bir yapıda çocuk ve ailelere hizmet sunmak isteyenler. – Nitelikli ve kapsamlı bir eğitim sürecinden sonra bilgi ve donanımını geliştirmek isteyenler. – Bir ailede çocuk gelişimi, psikolojisi, eğitimi ve çocuk - ebeveyn ilişkisi konularında kendilerini geliştirmesine yardımcı olmak isteyenler. – Kendi ailesinde oyun terapisi hizmeti almak isteyenler. 
Özel ve Devlet kurumlarına verilen eğitimlerdir. Eğitim Konuları Aile Eğitimleri Öğretmen Eğitimleri Çalışan ve Yönetici Eğitimleri Çalışan Motivasyon Eğitimleri Alanında uzman ekibimiz tarafından verilmektedir.