Pedagog Ayşenur Akbulut

Pedagog Ayşenur Akbulut Pedagog Ayşenur Akbulut
27 yaşında ki Uzman çocuk psikologu (oyun ve emdr terapisti) Ayşenur Akbulut 12 yaş altı çocuklar ile Karşıyaka ve Aliağa da çalışmaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi pedagojik formasyonunu tamamlamış, Okan Üniversitesi psikoloji lisansını derece ile bitirip, İstanbul Esenyurt Üniversitesi klinik psikoloji yüksek lisansını bitirmiştir.

 

Aldığı Özel Eğitimler

Pedagojik Formasyon

Çocuklarla Emdr Terapisi Eğitimi

Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi

Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimi

Çocuk Testleri Uygulayıcı Sertifikası

Aile Danışmanlığı Uygulayıcı Sertifikası

Projektif Testler Uygulayıcı Sertifikası

Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi

Çocuk Resimleri Analizi Eğitimi

Çocuk ve Ergenlerde Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi

İzmir Aliağa ve Karşıyaka da ki kliniğimizde sadece çocuklar ile çalışmaktadır.  

Ayşenur Akbulut seans ücreti: Karşıyakada 300 TL, Aliağa da 250 Türk Lirasıdır. İletişim ve randevu için; Ege Pozitif Psikoloji Merkezi 

Bilgi ve randevu

Telefon: 0 538 442 93 88 Telefon: 0 232 381 28 32

    Ayşenur Akbulut’un Uzmanlık alanı sadece çocuklardır. 0 – 12 yaş arasında ki her türlü çocuk psikolojik sorunlarıyla çalışmaktadır.

Ayşenur Akbulut için Yazılmış Danışan Yorumları

Aysenur Hanıma yazılmış danışan yorumları aşağıdaki sayfadan alınmıştır. http://www.tavsiyeediyorum.com/pedagog_39237_aysenur_akbulut.htm https://www.doktortakvimi.com/ayse-nur-akbulut/psikoloji/izmir#tab=profile-reviews

P. E (Danışan) IP: 288.3.110.YDY 13-09-2018 TavsiyeNo: 45321
Oncelikle herkese selamlar benim 11 yaşında kızım son bir aydır anneme babama desem bir şey olursa ben ne yaparım diye korkuyordu ne yapacağımı şaşırdım kızım çok değişti arkadaşlarından bile kacıyordu oynamıyor konuşmuyor ama herşeyden korkuyordu telefondan bilgisayar ve geceleri yanımıza geliyordu anne baba diye yanımıza gelirdi ve internet üzerinden araştırma içerisine girdim izmir de çocuk pededog diye aradım ve pededog ayşenur u buldum ve hemen iletişim bilgilerinden kendisini aradım kızımı götürdüm ilk seansta konuştuk biz aile olarak bizi dinledi sonra kızımı bize yapmamız gereken kuralları anlattı bize aile olarak beraber hareket ettik sonra bir hafta sonra tekrar gittik kızımdakı kaygı bozuklukları korku inanılmaz derece de kayboldu tabi haliyle biraz olsada o bir aydan önceki sanki kızım değil di süper bir degisiklik vardı ben çok memnunum ben ayşenur hanim hastalarına çok önem veriyor şu anda kızım ve ben kitap okuyor birlikte oyunlar oynuyoruz sizlere mutlaka tavsiye ederim saygılarımla
22 Beğeni

 

İlkay N (Danışan) IP: 345.27.138.Z 31-10-2018 TavsiyeNo: 64532
Yaklaşık 2 ay önce Ayşenur Hamıma 4 yaşındaki oğlumu götürmeye başladık İlk seanstan itibaren büyük değişmeler oldu hayatımızda oğlum yatma saatini düzenledik tırnak yeme alışkanlığını en aza indirdik ve iletişimimiz oğlumla birden düzeldi Eşim de ben de Ayşenur Hanımın tavsiyeleri sayesinde oğlumuzla daha iyi iletişim kurar olduk daha öncede pedagog denemiştik eşim gelmek bile istemiyordu seanslara Ayşenur Hanıma ise bizzat kendisi de olmak istiyor bize verdiği tavsiyelerle oğlum daha uyumlu daha nazik bir çocuk oldu burdan da kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum
14 Beğeni

e.....

 
 

Ayşenur Hanım gerçekten alanında profesyonel biri.Çocuğa nasıl yaklaşacağını, seviyesine nasıl ineceğini, danıştığımız sorunlar dışında dahi olsa aile danışmanı gibi bizlere nasıl destek olacağını biliyor oluşu çok güzeldi. Ufak bir travma sonucu geçtiğimiz süreci atlatmayla ilgili görüştük ama çok daha fazla destekle döndük, bu anlamda çok mutluyuz. Ege Bölgesi'nde tanıyabileceğim ve danışabileceğim tek danışmandır, bunun üzerine bir kelime dahi kabul edemem; 10 numara bir psikolog kendisi. Çocuğun çözülmesinde ve karşıya güven verme konusunda illa master yapmaya gerek olmadığını bizlere öğreten tek danışmandır. Kendisinden çok memnun kaldık hala daha iletişim halindeyiz her alanda danışıyoruz kendisine. Kelimeler kifayetsiz kalır mesleki başarsınızı anlatmaya. Çok çok yardımları oldu bize hakkını nasıl öderiz bilmiyorum..


E

el...f

 
 
Konum: Ege Pozitif Psikoloji • Oy...daha fazla

Ayşenur hanımı benim için gerçekten zor bir süreçte tanıdım. 3.5 yaşındaki kızımda ciddi düzelmeler meydana geldi. Kısa sürede kızımla iletişimimde ciddi düzelmeler meydana geldi. Ve şuan kızım gayet iyi olmasına rağmen yine de eşimin yurt dışında çalışmasından dolayı ve daha çokta kendisini çok sevdiği için görüşmeye ayda bir devam ediyoruz vee kendisini çok seviyoruz.:) herkese tavsiye ediyorum.


D

d.....

 
 

Oğlumun okula gitmek istememe sorunsalı üzerine danıştık Ayşe Hanım'a. İlk seantan itibaren desteklerini göstererek bizlere çok iyi gelmeyi başardı kendisi. Bu anlamda çok memnun kaldığımız süper bir danışmandır. İlk seansta 1 saat kadar görüştüler ve birbirlerine çok iyi geldiler diyebilirim. 2. seanstan sonra oğlum ağlamadan okula gitmeye başladı, kardeş kıskançlığı en aza indi. Şu an 4. seansımıza gideceğiz ve çok iyi durumdayız. Zaten çok sorunlu bir çocuk da değildi, çok daha ılımlı oldu ama bu süreçte. Kendisi ne istediğinizi neden oraya geldiğinizi sorup yöntem buluyor ve bu anlamda da herkesi dinleyip çözüm sunuyor. İyi bir dinleyici, bu da sizin rahatlamanıza oldukça olanak sağlıyor.


E

e.....

 
 

Oğlum için 3 defa görüştük kendisiyle. İyi bir süreç geçirdiğimizi ve bu anlamda desteklerinden de memnun kaldığımızı söyleyebilirim. Ortaokula geçtiği için oğlumda bir sınav kaygısı oluşmuştu. Bu seanslar sonunda şu anda daha iyi görünüyor herhangi bir kaygı yaşamıyor ve bu sayede 2.sınavlarına da çok rahat girdiğini gözlemliyoruz. İlk danıştığımızda çok kaygılıydı okulda yeni olduğu için ve ortaokula yeni geçtiği için diye düşündük. Ayşe Hanım'ın da destekelriyle beraber bu sorunu aştığımızı söyleyebilirim. Bize yol gösterdi, biraz da özgüven eksikliğimiz vardı o noktalarda da biraz destek olduğunu düşünüyorum. Kendisi sakin, güzel konuşan ve çocuklarla da iletişimi çok iyi olan bir danışman.


H

h.....

 
 

Kısa sürede oğluma fayda sağladı ve 3 ay kadar bir sürede sonuca ulaşabilmemiz için bize destek oldu kendisi. Oğlumuzu kurallı büyütmeyen bir aileydik yani el bebek gül bebek büyüyordu. İlk olarak bir travmaya bağlı yemek yememe sorunuyla karşılaştık ve kendisine danışmak istedik, sürecimiz böyle başlamıştı. Bu neticede kurallı bir hayatımız oldu ve ikimizde şu an çok daha mutluyuz. Kendisi çok güleryüzlü, çözüm odaklı ve gerçekten danışanını kendi ailesi gibi görüp elinden gelen her şeyi yapmaya hazır bir danışman. Bilmediklerini dahi araştırıp sizlere bu anlamda da destek olan bir yapısı var.


E

e.....

 
 

Kızımın gelişiminde çok iyi bir rol alan, desteklerinden oldukça memnun olduğum iyi bir psikologtur Ayşe Nur Hanım. Kızımla bazen inatlaşma problemimiz vardı, destekleri sayesinde bu ortadan kalktı. Korktuğu şeyler oluyordu. Ben korkma diye konuşurken aslında bunun tam tersini söylemem gerektiğini öğrendim. Bazı korkuları bu sayede aştık, bu anlamda da önemli bir seviye atladık. Kendisinin oldukça güleryüzlü ve çok iyi bir danışman olduğunu düşünüyorum.


A

a.....

 
 

Kızım için destek almıştık biz kendisinden, bu anlamda söylemem gerekirse çok memnun kaldığımız bir danışmandır kendisi. 2 ay kadar görüştük ve oldukça da olumlu sonuçlar aldık danıştığımız problemler için. Ayşe Hanım çok güleryüzlü ve ilgili bir psikolog yani nasıl desem çok farklı bir danışman benim için, çok içten biri.

Feyza G (Danışan) IP: 234.27.138.Z 21-10-2018 TavsiyeNo: 97542
Merhaba ben Feyza. Ayşenur Hanımı en çaresiz kaldığım bir anda internetten buldum.3 yaşında Anıl adında bir oğlum var,çalışmak zorunda olduğum için onu kreşe verdik ve hayatımız kabusa döndü.Oğlumda önce takıntı başladı sürekli kahverengi pantolon giymek istiyordu evden çıkamaz hale geldik.Takıntı işin içinden çıkılamaz bir boyuta ulaştı oğlum kıyafetini çıkarmak istemediği için banyoda yapamıyordu.Bir psikoloğa danıştığımda oğlumun nörolojik bir sorunu olduğunu çocuk nörolojisine götürülmesi gerektiğini söylediler ama Rabbim yanlış tedavilerle çocuğumun helak olmasını istemedi ki karşıma Ayşenur Hanımı çıkardı.Tavsiyeleri okuduğumda 1 kaç haftada hayatımız değişti diyorlardı eşimle inanamadık 1 kaç haftada ne olur ki dedik ama doğruymuş 1 kaç haftada değil 14 GÜNDE HAYATIMIZ DEĞİŞTİ.Oğlumun gece kabusları bitti ilk defa oğlum doğduğundan beri sabaha kadar deliksiz uyuyabildik.Benim hayatım Ayşenur Hanımı tanıdıktan sonra değişmedi adeta yeniden başladı.Ayşenur Hanım size sonsuz minnettarım oğlum sizin sayenizde mutlu bir çocuk oldu.Böyle zor durumda kalan ailelere hiç düşünmeden gitmelerini TAVSİYE EDİYORUM :)))))
6 Beğeni
 

 

ayfer korkmaz (Danışan) IP: 88.232.231.ZBL 10-02-2019 TavsiyeNo: 108231
Ayşenur Hanım’a oğlumla ilgili bir zaman yardımına ihtiyacımız var diye düşünerek internet ortamında araştırmalarımız sonucu ulaştık. Ebeveyn olarak kaygılı, aşırı koruyucu davrandığımızı düşünüp stresli günler yaşıyorduk ve çocuğumuza da yansıtıyorduk zaman zaman. Ayşenur Hanımla ilgili güler yüzlü, samimi kişiliğiyle bizim seans günlerinde heyecanla ve istekle buraya gelmemize ,seanslarımızdan sağladığımız değişimi ve faydayı gördükçe mutlu olmamıza vesile oldu, Oğluma sağladığı katkılardan dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.
Beğenin
 
çilem p (Danışan) IP: 78.189.189.ZBJ 28-05-2019 TavsiyeNo: 96980
İnternet üzerinden ulaştık. Sıkıntımız oğlumun aşırı sinirli olmasından idi. İki seans sonunda oğlumda değişiklikler olmaya başladı. Kendisi sinirli anlarında Ayşenur Hanım’ın dediklerini düşünerek kendini sakinleştirmeye çalışıyor. Ayşenur Hanımdan olumlu gelişmelerle dönmek bizleri de mutlu ediyor. Kendisine çok teşekkür ediyorum herşey için bir tanesiniz hocam :)
Beğenin
 
ZEYNEP (Danışan) IP: 95.13.183.C 28-10-2019 TavsiyeNo: 91485
Aras’ın diliyle oyun ablamız, sizinle bir ay önce tanıştık iyi ki sizi bulmuşuz. Oğluma da bana da çok iyi geldiniz. Bu kısa sürede oğlumun tuvalet korkusunu sizinle beraber çözdük. Umutsuzca girdiğim kapıdan yüzüm gülerek çıkıyorum. Nice evlatlara gülen yüzünüzle umut olmanız dileğiyle hoş çakalın. Sizi çok sevdik
9 Beğeni
 
Ayşe Demiray ÇÖREKCİ (Arkadaş/Tanıdık) IP: 176.43.142.F 16-06-2018 TavsiyeNo: 88700
Ayşenur Hanım’la tanışmam ilk etapta kızımın bazı korkularıyla başladı. Yorumlar üzerine Ayşenur Hanım’a gelmeye karar verdim. Kendisinden çok kısa sürede çok memnun kaldım, kalmaya da devam ediyorum. Kızımın olumlu davranışlarını, korkularıyla baş etmeye çalıştığını gördükçe inanılmaz mutlu oluyorum. Kendisini tanıdığım için kendimi de kızımı da şanslı hissediyorum. Güler yüzü, samimiyeti içinde çok Teşekkür Ediyorum.
7 Beğeni
 
Oznur (danışan) IP: 193.255.91.YD 03-05-2018 TavsiyeNo: 87626
Bizim ege pozitif ile tanışma hikayemiz kızımın okula gitmek istemeyi reddetip benimle kalmak istemesiyle başladı. İnternette Ayşe Nur hanımı görünce işte dedim kızım oyun ablamız, resimde ki haliyle bile inanılmaz pozitif enerjisiyle bizi etkiledi ve hiç te yanılmamışısız. Kızımda çok seviyor ve bizim tüm sorunlarımızı hiç zorlanmadan aşmamızı sağladı. Ege pozitif psikoloji ailesine ve Ayşenur hanıma teşekkür ediyoruz
 
Şükrü Y (Danışan) IP: 54.154.144.ZY 01-10-2018 TavsiyeNo: 76453
öncelikle herkese selamlar bu satırları Didimden yazıyorum altı yıllık evliyim ve 4 yaşında bir oğlum var GAZİ olmam sebebiyle emeklliliği erken yaşta yaşıyorum bu sayede oğlum ve eşimle bolca vakit geçirme fırsatım var.Fakat aileden ırsi olan geç konuşma problemi ve fazla arkadaşı olmaması sebebiyle oğlumu özel bir okula gönderdim asıl maceranın başlangıç noktası bu oldu sonrası tam hüsran okuldan hemen hemen hergün telefon çocuğunuzda ağlama tuvalete çok sık gitme etkiliğe katılmama arkadaşlarıyla anlaşamama vs…vs.. vs…tabi evde ayrı dert okulun ne ismi ne fotografı duyduğu ve gördüğü an gerginlik. sürekli anlamsız panik hareketler arkadaş ismi bile duymak istemez oldu bize düşkün olan oğlum artık yokdu ki sadece biz değil kimse yokdu onun için tabi artık anne baba olarak kendi halinizi düşünün piskolojinizin nasıl olucağını bu tam 2 ay sürdü rehberlik öğretmenimiz sınıf öğretmenimiz müdür hepsi bir çare bulamadı sonuç . RAM rehberlik araştırma merkezine gitmemiz i söylediler ama gitmedim içimde hala soru işaretleri vardı kendi ilkokul öğretmenimi buldum durumu onunla ve ortalama 25-30 yıl öğretmenlik yapmış eli öpülesi öğretmenlerle görüşdüm hepsi gitmemize gerek olmadığı başka bir okula verin dediler tabi bu arada okula göndermediğim gibi okula gitmeyeli 5 ay olmuşdu başka bir okula verdim sorunlar biraz daha azdı özel bir çocuk gelişim uzmanı araştırırken bir akrabam sayesinde Ayşenur Akbulut hanımın iş yerini görüp haber vermesi sonucu internetten ayşenur hanımı araştırdım sonuç yorum tavsiye güzel telefon ile aradım samimi ve sıcak bir insan tek bir sorun kalmışdı burdan izmir e gitmek, gittim tanıştık durumumuzu konuştuk herşey aslında çok basit bir olay çıktı dikkat dağınıklığı ve hareketlilik ayşenır hanımın tavsiyelerine harfiyen uyduk televizyon bilgisayar cep telefonu hayatımızdan çıktı ve basit kelime oyunları yaptık ama ilk bir hafta herşey başa sardı hırçınlık diz boyu oldu ama yılmadık devam ettik şimdi ise aradan bir ay geçti oğlum hem okulda hemde evde olduğundan daha iyi asıl sorun olan konuşma ise bir ay içerisinde okadar değiştiki inanamadık her gün okuluna giderken bahçedeki çiçeklerden koparıp öğretmenine götürüyor ARTIK ÇOCUĞUMUZDA MUTLU BİZDE MUTLUYUZ ÇOK SAĞOLUN AYŞENUR HANIM ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN……….. ARTIK OĞLUMUN İKİNCİ TEYZESİ SİZSİNİZ ÇOK SAĞ OLUN…
2 Beğeni

 

Nilüfer (Danışan) IP: 99.225.345.TH 01-04-2019 TavsiyeNo: 206103
Kızım okula başladıktan sonra bazı problemler yaşamaya başladık.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ayşenur Hanımla tanıştık. İlk tanıştığımız anda güleryüzü ve ilgisi bize güven verdi. Kendisi ile yaptığımız görüşmeler sonrasında problemlerimizin çözümü için hem kızıma hem de bize çok yardımcı oldu. Ayşenur Hanım’a ilgisi ve güleryüzü için çok teşekkür ederiz.. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz.
Beğenin

 

Neslihan (Danışan) IP: 456.230.139.YLB 22-03-2019 TavsiyeNo: 107563
Merhaba, arkadaşımın tavsiyesi üzerine Ayşenur hanımla tanıştım. Çocuğumuzun psikolojik sorunları üzerine yardım aldık. Desteğiyle birçok davranışımızı yeniden düzenledik. Sadece çocuğumuza yardım etmedi, aile hayatımızı da çok yardımcı oldu. Bu yardımlarından dolayı Ayşenur hanıma çok teşekkür ediyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz. Bize yardımlarının yanı sıra güler yüzlülüğü, mütevaziliği ve kibarlığını da belirtmek isteriz.
1 Beğeni

 

Aysegul z (Danışan) IP: 4.23.15.YJZ 01-02-2019 TavsiyeNo: 208709
Ayşenur hanımın yaşadığım sağlık sorunlarımdan etkilenen kızımın ergenlik döneminde girdiği bunalımdan kurtulmasında çok büyük emeği oldu. Gençlerle kurduğu iletişim, ergen ile aile arasında kurduğu köprü oldukça başarılı. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Her zaman güler yüzlü, samimi bir o kadar da mesafesini bilen bir kişi.
Beğenin

 

Ayla (Danışan) IP: 58.173.129.FT 02-02-2019 TavsiyeNo: 118656
Aslında Ayşenur Hanım için söylenecek o kadar çok söz var ki,ama kullanılacak tüm sözler yerine sadece ”mükemmel” sözcüğü kafi gelecektir.Ben internette yaptığım araştırma sayesinde rastladım Ayşenur Hanım’a ..Hemen aradım,bir danışanı ile görüşmede olmasına rağmen,beni geri çevirmedi;görüşmede olduğunu,beni hemen arayacağını söyledi ve 30 dk bile geçmemişti ki,beni aradı.O günden beri de görüşmelerimiz devam ediyor.Görüşmeleriniz sadece ofisindeki seanslarla sınırlı kalmaz;telefonla,SMS ile,e-mail ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Ve tahmin edemeyeceğiniz kadar kısa sürede size geri dönüş yapacaktır;çok şaşıracak,çok rahatlayacaksınız.Seminer sürecinde bile,çok zor ve stresli bir şehirde vazife yapmasına rağmen,hiçbir mailimi cevapsız bırakmamıştır;Kendisini danışanlarına,danışanlarının mutluluğuna,başarısına adamış;en önemlisi maddiyatı düşünmeyen,bir uzmandan ziyade size bir dost,bir arkadaş gibi yaklaşan mükemmel bir insandır. Mükemmel insan sözcüğü içerisine; branşında donanımlı,profosyonel,uzman ; sıcakkanlı, samimi,güleryüzlü,saygılı,nazik,zarif………o kadar çok şey sığdırabilirsiniz ki!!.. Görüşmelere başladığınızda,pek çok danışanı gibi,siz de keşke diyeceksiniz;’Keşke daha önce arasaymışım Ayşenur Hanım’ı ..Sizlerin huzurunda Ayşenur Hanım’a yardımları,desteği, gösterdiği çaba ve sabrı için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.Dünyada güzellik adına ne varsa sizin ve ailenizin ve sevdiğinizin olsun Ayşenur Hanım..Sağlıklı,mutlu bir ömür diliyorum.Saygılar.
2 Beğeni

 

Ezgi (Danışan) IP: 28.190.113.YWF 04-01-2019 TavsiyeNo: 21644
Ayşenur hanım güleryüzlü, samimi ve çok anlayışlı bir insan. Yaşadığınız her türlü problemi paylaşabilmeniz için gerekli güven hissini verir ve problemlerinizle mücadelede size destek olabilecek kapasiteye sahiptir. sizi ve ne istediğinizi anlamaya çalışır ve ona göre hareket eder. Kesinlikle tavsiye ederim.
1 Beğeni

 

Dilek (Danışan) IP: 346.54.209.ZJ 01-03-2019 TavsiyeNo: 18603
Merhaba, ben üç çocuk annesiyim, en büyük oğlum 7 yaşında kardeşlerini kıskanıyor ve sürekli dövüyordu. Ayşenur Hn.’la seanslara başlayınca oğlumda kardeşlerine daha güzel davranmaya başladı. Davranışları kardeşlerine karşı düzeldi, daha sakinleşti. Ayşenur Hn. güler güzlü ve çocuklarla iletişimi çok kuvvetli bir psikolog. Kendisine gösterdiği özenden dolayı teşekkür ediyorum.
2 Beğeni

 

Aylin (Danışan) IP: 81.214.78.JJ 12-03-2019 TavsiyeNo: 108602
15 yaşındaki oğlum ergenlik dönemini biraz çalkantılı geçirdiği için bir yardım aldım. Ayşenur Hanım öncelikle çok sempatik, güler yüzlü bir insan Hayatlarında desteğe ve kendilerini anlayan birine ihtiyaç duyanlar varsa gönül rahatlığıyla Ayşenur Hanım’a danışabileceklerini söyleyebilirim.
2 Beğeni

 

Deniz (Danışan) IP: 112.154.103.YYC 15-01-2019 TavsiyeNo: 18585
Sınav stresim nedeniyle gittim. Gitmeden önce tereddütlerim vardı fakat tanıştığımız gün çok sevecen ve samimi buldum. Daha sonraki zamanlarda da bunu fazlasıyla bana hissettirdi. Kendime güvenmemi sağladı ve beni yapabileceğime inandırdı. Karşılaştığım sorunlarla nasıl baş etmem gerektiğini öğretti. Şimdi sınavlarıma daha mutlu girip mutlu çıkıyorum ve başarısızlıklarım beni üzmüyor. Desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
2 Beğeni

 

L.K. (Danışan) IP: 98.146.228.YL 23-02-2019 TavsiyeNo: 17975
Ayşenur Hanım ile birkaç seans görüşmemiz oldu. yaşları birbirine çok yakın 2 oğlum ile olan ilişkimizdeki çıkmaz durumlar hakkında görüştüm kendisiyle. çok sıcak ve rahat bir ortamda yaptığımız görüşmeler, benim çocuklarıma bakış açımı değiştirmeme yardımcı oldu. benim farklı bir pencereden bakmam onlarında davranışlarında olumlu değişikliklere sebep oldu. güleryüzlü ve sıcakkanlı olması sizin ona sorunlarınızı tüm açıklığıyla anlatabilmenizi sağlıyor. Bu anlamda samimi ve seviyeli hali ile benim gerçekten kendimi iyi hissetmemi sağladı.
1 Beğeni

 

Betül K. (Danışan) IP: 376.219.154.YZK 22-01-2019 TavsiyeNo: 108944
merhaba 10 yaşındaki oğlum okuluna severek giden, ders çalışan bir çocuk olmasına rağmen aşırı heyecanlanması, dikkatini toplayamaması gibi problemler ile derslerinde başarısızlıklar yaşaması, sınavlarında istediği notu alamaması beni rahatsız etmeye başladı. O dönemde huzursuz, öfkeli olması, her şeye kızması üzerine bir psikologdan yardım almaya karar verdim. Bir yakınımın tavsiyesi üzerine Ayşenur hanıma gittim. Oğlum, şu an okulunda başarılı, çevresi ile uyum içerisinde. Bu konuda herkese rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir insan.
Beğenin

 

Banu (Danışan) IP: 58.230.134.YDB 25-01-2019 TavsiyeNo: 156941
Güler yüzlü, saygılı ve size yardımcı olabileceği her konuda elinden geleni yapar. danışanlarıyla güçlü bağı olan bir insandır. ihtiyacınız olduğu her konuda hep tam destek olur. güvenilir ve tabi ki sizi rahatlatan tavrı ile diken üstünde olmadan rahat rahat görüşebilirsiniz. kesinlikle tavsiye ederim…
1 Beğeni

 

Selvi (Danışan) IP: 456.219.36.LC 20-01-2019 TavsiyeNo: 147927
Ayşenur hanımla bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım 10 yaşındakı kızımın ev ve okulda sorumluluk almama derslerine yeteri kadar özen göstermeme gibi sorunları için yardım aldım ilk görüşmemizden itibaren çok olumlu gelişmeler kaydettik. kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
Beğenin

 

Orhan(Danışan) IP: 456.88.31.YWZ 14-01-2019 TavsiyeNo: 187847
Güler yüzlü sıcakkanlı ilgili yaklaşımıyla bizi misafir etti. guven ve huzur ortamında görüşmemiz gerçekleştirdik. bizim üzerimizde olduğu gibi oğlumda da oldukça olumlu bir etki birakti. simdi sürekli gitmek istiyor oğlum. oglumla iletisimde zorlandigimiz konular vardi. kural koymakta zorlandigimiz yerler vardi. yaklasimlarimizin nasil olmasi gerektigi konusunda öneriler ve bilgiler verdi. Her şey için çok teşekkürler iyi ki yollarımız kesişti.
Beğenin

 

Ayşe K (Danışan) IP: 234.135.4.SFT 24-11-2018 TavsiyeNo: 156556
Çaresiz kaldığımda beklemekten çare olmadığını gördüğüm an bende sizler gibi işini iyi yapabilecek bir pedagog aramaya karar verdim. Ayşenur hanım güleryüzü, ilgisi sayesinde kardeşimin ve tüm ailemize çok yardımcı oldu. Kesinlikle aşılmaz gördüğümüz sorunları hiç bakmadığımız açılardan görmeye başladık, hem kardeşimi hem de kendimizi daha iyi tanıdık. İyi ki karşılaşmışız, içtenlikle tavsiye ediyorum.
2 Beğeni

 

SİBEL. (Danışan) IP: 45.230.229.FL 21-12-2018 TavsiyeNo: 145471
Ayşenur hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım Onunla sürece başladığımızdan beri hayatımda birçok şeyi dönüştürdüm ve istediğim yönde değiştirmeye de devam ediyorum. Kendimi tanıyıp kabul etmemde ve farkındalık kazanmamda çok büyük etkisi var. Benimle hem çok içten bir biçimde iletişim kuruyor. Görüşmelerimiz esnasında koşulsuz kabul edildiğimi hissetmek bile başlı başına iyileştirici bir etkiye sahip. Benim yanımda olduğu için ve bana destek olduğu için çok teşekkür ederim…
1 Beğeni
Y.A. (Danışan) IP: 144.122.114.ZF
02-10-2019 TavsiyeNo: 111672
Ayşenur Hanımı bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıdım. Onunla sürece başladığımızdan beri hayatımda birçok şeyi dönüştürdüm ve istediğim yönde değiştirmeye de devam ediyorum. Kendimi tanıyıp kabul etmemde ve farkındalık kazanmamda çok büyük etkisi var. Benimle hep çok içten bir biçimde iletişim kuruyor. Görüşmelerimiz esnasında koşulsuz kabul edildiğimi hissetmek bile başlı başına iyileştirici bir etkiye sahip. Benim yanımda olduğu için ve bana destek olduğu için çok teşekkür ederim.
Beğenin
E.A. (Danışan) IP: 5.47.123.ZC
02-10-2019 TavsiyeNo: 111663
Ayşenur Hanım’a internet üzerinden araştırmalarım sonucu sınav kaygısı sebebiyle gittim. Gitmeden önce tereddütlerim vardı fakat tanıştığımız gün kendisini çok sevecen ve samimi buldum. Daha sonraki zamanlarda da bunu fazlasıyla bana hissettirdi. Kendime güvenmemi sağladı ve beni yapabileceğime inandırdı. Karşılaştığım sorunlarla nasıl baş etmem gerektiğini öğretti. Şimdi sınavlarıma daha mutlu girip mutlu çıkıyorum ve başaramamaktan artık korkmuyorum. Sınavlara artık daha rahat girebiliyorum. Desteğe ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.
Beğenin
Buse Baltalılar (Arkadaş/Tanıdık) IP: 88.230.146.WY
27-09-2019 TavsiyeNo: 111607
Ayşenur ile lisansımızı ve yüksek lisansımızı birlikte tamamladık. Kendisi çok yakın dostumdur. Lisans ve yüksek lisans dönemi boyunca çocuklar üzerine kendisini geliştirmiş olup stajlarını da çocuk psikoterapisi üzerine tamamlamıştır. Aynı zamanda sık sık mesleki bilgi paylaşımı yaptığım, bu konuda güvendiğim bir çocuk psikoloğudur. Çocuklara karşı pozitif ve samimi yaklaşımı çocukların iyileşme sürecinde çok etkili olmaktadır. Kendisini İzmir’de pedagog arayan herkese tavsiye ederim, sıcacık bir yaklaşımla karşılaşacağınıza emin olabilirsiniz.
Beğenin
Beril ÖZSOY Fotoğraf Psk.Dnş.Beril ÖZSOY İzmir - Psikolojik Danışman (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
25-09-2019 TavsiyeNo: 111555
Ayşenur Hanım ile bir süredir birlikte çalışıyoruz. Kendisini çocuk konusunda oldukça geliştirmiş ve çıkan yeniliklere ilgili geliştirmeye de devam etmektedir. Bilgi birikimine önem verdiği kadar aileler ve çocuklar ile olan ilişkisine de aynı önemi vermektedir. Empati becerisi ve samimiyeti ile ailelere çok yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda çalışma arkadaşı olarak da çok başarılı. Yardımsever ve ortak çalışmalarda yeterliliğini göstermektedir. Kendisini ailelere tavsiye ediyorum.
Beğenin
Gamze GÜDER Fotoğraf Psk.Dnş.Gamze GÜDER İzmir - Psikolojik Danışman (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
22-09-2019 TavsiyeNo: 111500
Ayşenur bir süredir beraber çalıştığım deneyimli ve başarılı bir iş arkadaşım. Kendisi çocuklarla ilgili kendini sürekli geliştiren ve yeniliğe açık bir profesyonel. Çocuklarla arası ve iletişimi oldukça başarılı ayrıca mesleki anlamda deneyimleriyle güvenebileceğiniz bir uzman. İş uyumluluğu ve sıcakkanlılığı da kesinlikle çok samimi bir şekilde size yansıyor. İzmirdeyseniz ve çocuğunuzla ilgili konuda danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız kendisi kesinlikle tavsiye edebileceğim bir psikolog.
Beğenin
Deniz DOĞRUÖZ Fotoğraf Uzm.Psk.Deniz DOĞRUÖZ İstanbul - Psikolog (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
18-07-2019 TavsiyeNo: 110661
Psikolog Ayşe Nur Akbulut ile İzmir'de merkez ve Aliağa'da hizmet veren Ege Pozitif Psikolojik Danışmanlık Merkezi'nin kurucusu Klinik Psikolog Bayram Şimşek dostuma danisanlarimizdan birinin İzmir'deki bir yakını için tavsiye edebileceğim birini sordugumda tanışmış oldum. Bu alanda güvenilir birilerinin olması onemlidir. Yonlendirdigim aile özellikle bana Ayşe Nur Hanım'dan aldıkları hizmet ile ilgili teşekkür telefonu açtılar. Ben özellikle çalışma hayatında iyi işlerin takdir edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ayşe Nur Hanım'dan destek almak isteyenlere onu rahatlıkla tavsiye edebilirim. Profesyonel yaklaşımı takdire layıktır.
Beğenin
Kağan AY Fotoğraf Psk.Kağan AY İzmir - Psikolog (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
08-07-2019 TavsiyeNo: 110465
Ayşenur Hanım İzmir'de çocuğunu güvenilir ve donanımlı bir pedagoga götürmek isteyen aileler için akla gelmesi gereken ilk kişi. Mesleki yeterliliğinin yanında, danışanlarla ilgilenmek ve bağ kurmak gibi sadece terapi odasıyla sınırlı kalınmaması gereken özelliklere de fazlasıyla sahip. Karar verip kendisiyle destek sürecine başlayanlar bunu görecektir. Çocuklarla çalışmak hassas bir konu ve bu hassasiyetin farkındaki uzman arayışı içinde olan ebeveynleri anlamak da gayet normal. Ayşenur Hanım pozitif enerjisi ve güleryüzüyle merkeze adım attığınız andan ayrılana kadar her an bu özellikleri size yansıtıyor. Çocuğunu önemseyen İzmirli anne babaların aklında ön sırada bulunması gereken uzman.
Beğenin
Fadıl KARAKOÇ Fotoğraf Uzm.Psk.Fadıl KARAKOÇ Van - Klinik Psikolog (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
07-07-2019 TavsiyeNo: 110455
Ayşe Nur hanımla bir eğitim vasıtasıyla tanışma fırsatım oldu ve sonraki süreçlerde de mesleki paylaşım ve eğitimler aracılığıyla da bir araya gelmeye devam ettik. Ayşe Nur İzmir ve çevresinde Çocuk Psikoloğu olarak hizmet veren Uzman Psikolog hüviyetine sahip bir meslektaşım. Geçen süre zarfında kendi mesleğini titizlikle icra etmeye çalışan ve danışanlarımın ruhlarına daha fazla nasıl dokunabilirim kaygısını güden özverili bir ruh sağlığı çalışanı gördüm. Bu anlamda İzmir'de tavsiye edebileceğim değerli bir meslektaşımdır kendisi.
Beğenin
Sedat RAHAT İzmir - Psikolog / Psk.Danışman (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
21-06-2019 TavsiyeNo: 110244
Çocuk psikoloğu olan Ayşenur Nur Akbulut alanında çok iyi, çocuklar ile çok başarılı bir sekilde seanslara yürütmekte. Kendi alanına gayet hakime ve sürekli kendisini geliştirmektir. Aile ve çocuklar ile olan iletişim ve ilgisi sıcak ve ilgili biri. Çocuklar ile oyun terapisi ve EMDR çalışmakta ve başarılı bir sekilde yürütmektedir. Çocuklar ile ilgili sorunlarda her zaman yardım alabileceğiniz uzanan biri , çocuklar için danışmanlık hizmeti almanızı tavsiye ederim.
Beğenin
Bayram ŞİMŞEK Fotoğraf Uzm.Psk.Bayram ŞİMŞEK İzmir - Klinik Psikolog (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
13-05-2019 TavsiyeNo: 109703
Uzman Psikolog Ayşe nur akbulut kendisini özellikle çocuklar konusunda kendini geliştirmiş, bir pedagog çocuk psikologudur. izmir de özellikle bu alanda kendini geliştirmiş uzman bulmak zor. Empati kurma, çok iyi bir dinleyici olma ve karşısındakini gerçekten anlama isteğiyle bir psikologda olması gereken pek çok özelliğe sahip olduğunu söyleyebilirim. Danışanlarıyla kurduğu iletişimde onların kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağlayarak çözüm odaklı yaklaşımlar sergiler. çocuklarla ve aileleriyle kurduğu sıcakkanlı ilişkisi sayesinde kendisini izmir de pedagog çocuk psikologu arayan herkese gönül rahatlığıyla öneririm