İzmir Çocuk Ergen Psikoloğu ve Pedagog Seans Fiyatları

İzmir Çocuk Ergen Psikolog Ücretleri 2023 - 2024

İzmir'de çocuk, ergen psikolog ve pedagog terapi ücretleri Alsancak, Gaziemir, Bostanlı ve Karşıyaka da ortalama olarak 350 TL ila 850 TL civarındadır. Bir pedagog veya çocuk ergen psikoloğunun ortalama seans süresi 50-60 dakikadır. İzmir pedagog seans ücretleri, çocuk ergen psikoloğu fiyatları 2021 yılındaki ücretlere göre 2022 yılına göre ortalama %20 zam ilave edilerek fiyatlandırılmıştır. İzmir deki psikolog, pedagoglar fiyat artışlarını bazı kurumlar Eylül ayında yaparken, bazı kurumlar ise Ocak 2023 yılında fiyat listelerine yansıtmaktadır.

Ödemeler; kurumumuzda kredi kartı ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kredi Kartından komisyon ya da fark almıyoruz.

 

ÇOCUKLARLA PSİKOTERAPİ

Çocuk alıştığı düzen dışında bir durum, talep ve beklentiler ile karşılaştıkça, duygusal sorunlar ve değişmeler yaşayabilir ve bu yaygın bir durumdur. Aileye yeni bir kardeşin gelişi, okul değişikliği, anne-baba boşanması, yakın aile bireylerinden birinin kaybıyla gelen yas süreci, okula başlamanın ardından gelen uyum ve başarı sorunları gibi birçok durum, çocuğun üzerinde olumsuz etki yaratabilir. Bunun sonucunda çocuklarda alt ıslatma, kardeş kıskançlığı, okula uyum sorunları, tırnak yeme, parmak emme, saldırganlık gibi davranış bozuklukları gözlenebilir.

EGE POZİTİF PSİKOLOJİ – İZMİR Alsancak – Karşıyaka - Gaziemir – Aliağa - Bergama

Kurumumuz İzmir de bir çok merkezi olan ve Türkiye de Antalya, Konya, Hatay, Van ve İstanbul da hizmet veren süpervizyon veren ve sürekli kendini geliştiren, bilimsel çalışmalar yapan, mesleki ve ahlaki değer ve etik kurallar da çok hassas çalışan idealist bir ekiptir.

PEDAGOG, ÇOCUK ve ERGEN PSİKOLOGLARIMIZ

Uzmanlarımız sadece çocuk ve ergen konusunda uzmandır. 20 yaş üstü yetişkinlere uzman psikologlarımız ilgilenmektedir. Yetişkin ruhsal sorunları için İzmir'de psikolog arıyorsanız  tıklayınız.  
 

 

Pedagog

Batıkan Polat hk. ve yorumlar için tıklayınız.

Çocuk Ergen Uzmanı & Oyun Terapisti

 
Haftaiçi 20.00 a kadar ve Cumartesi - Pazar açıktır.