İzmir Bayraklı Psikolog ve Çift Terapisti

İzmir Bayraklı Özel Psikolog - Evlilik Desteği

Ege Pozitif Psikoloji Bayraklı 

Adres: Lider Centrio, Mansuroğlu mah. A Blok, Daire:104

Kurumumuz kendi alanında uzmanlaşmış yetişkin birimi bulunmakta ve 2 bay 3 bayan psikologu olarak hizmet vermektedir.

Genelde danışanların en çok zorlandığı kısım psikolojik destek alma konusunda çekinceli davranmasıdır. İzmir Bayraklı psikolog, evlilik ve çift terapisti ve özel psikoterapist arıyorsanız bize ulaşmışsınızdır. Gün geçtikçe hepimiz yaşamda duygusal sorunlar ve zor anlar yaşamamız normaldir. bazı sorunlarımızı hiç kimseden yardım almadan çözeriz. Bazen sorunlar hayatımızın en güzel ve stabil hale geldiği, maddi, ailesel vb. herşey yoluna girmişken bizi bulur. Bu nedenle bazen psikolojik destek almak sizi yeni bir hayata adım atmanıza sağlayabilir. Psikolojik danışma arkadaşınızla ya da ailenizle konuştuğunuzdan çok daha farklı bir yoldur. Bize geldiğinizde kendinizi anlaşılmış, hissedecek ve yaptığımız şey sadece konuşmak ya da dinlemek değil bir çok özel psikoterapi yöntemi de kullanmaktayız.  

İzmir Bayraklı Evlilik ve Çift Terapisi

İzmir Bayraklı da aile terapisti, evlilik ve çift terapisi arıyorsanız, kurumumuz Karşıyaka iskele karşısında yer almaktadır. Bayraklıya yakın bir yerde yer alıyoruz. Evlilik sorunlarını çözmek için konunun uzmanı olmayan bir kişinin terapi uygulaması,sorunları çözmek yerine daha da karmaşık hale getirebilir. Eşlerin etkili iletişim becerileri kazanmaları,birbirlerinin derinliklerini anlayabilmeleri,söz ve ifadelerinin altında yatan anlamları çözerek asıl ihtiyacı karşılayabilmeleri evlilik terapisinde oldukça önemlidir. Evliliğin mutlu veya mutsuz olmasındaki en önemli etken eşler arasındaki iletişimdir.İletişimlerinde sürekli çatışan,birbirini eleştiren veya iğneleyen ifadeler kullanan çiftlerin mutsuz olduğu görülürken;sık sık birbirine hak veren,şakalaşan çiftlerin mutlu olduğu görülmektedir.Genellikle kadınlar erkeklere göre iletişim ve anlaşılma konusundaki problemlerden daha çok etki görürler.Buna rağmen erkekler de kadınlar da iletişimin ve cinselliğin evlilikte problem yaşanmasının başlıca etkenleri olduğunu ifade etmektedir.

EMDR terapisiyle ilgili ayrıntılı olarak incelemek ve yazımızı okumak için tıklayınız

Randevu ve Bilgi

Sabit Telefon: 0 2323812832

Ofis Telefon : 0 538 442 93 88

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız

İzmir Bayraklı'ya Hizmet Veren Psikologlarımız

 Uzm. Klinik Psikolog Bayram Şimşek

  • Psikoloji eğitimini 2008 de Ege Üniversitesinde tamamlamıştır.
  • Dokuz Eylül Üniv. Aile danışmanlığı üzerine yüksek lisansını yapmış bu alanla ilgili tez yazmıştır.
  • Klinik psikoloji masterini İstanbul Esenyurt üniversitesinde bitirmiştir.

 

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız

Bilgi ve Randevu (ofis cep): Telefon:

 0 538 442 93 88

Özgeçmişi

Bayram Şimşek Bayrakli Ege Pozitif Psikoloji merkezinde yetişkin psikoterapisi yapmakta olup, 

Davranış Bilimleri Enstitüsü’ nden EMDR Terapisi Eğitimi aldı.

Cinsel Terapi ve Eğitim Bilimleri Enstitüsü (CİTEB)’ den Cinsel Terapi Eğitimi aldı. Vajinismus Terapisi, Erken Boşalma Terapisi ve Cinsel İsteksizlik Terapisi ile ilgili ayrı eğitimler aldı.

 Bilişsel Davranışçı Terapi ve Çözüm Odaklı Terapi eğitimleri aldı. Halen alanıyla ilgili eğitimler vermeye devam etmektedir.

Masterson Eğitimi ve Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimlerini de Tamamladı

Yard. Doç. Nevin Dölek’ten Çözüm odaklı terapi eğitimi,

MEB’den davranış değiştirme eğitimi, Psiko-sosyal eğitimi,

7-19 ve 0-18 Aile eğitimleri almıştır.

Dinamik terapi eğitimi,

Daha bir çok eğitim, kongre ve seminere katılmış aynı zamanda da bir çok eğitim grupları, seminerler vermiştir.

Aliağa Psikoterapi ve Aile Danışmanlığı Derneğini kurucu başkanlığını yapmıştır.

Oyun terapisi eğitimi alıp bu alandada uygulama ve eğitim vermektedir.

  2007 den beri psikoterapi yapmaktadır.

Uzmanlık Alanları (20 yaş üstü Yetişkin)

Bireysel Psikolojik Danışma

 (Panik atak, obsesif kompülsif bozukluk, kaygı bozukluğu, depresyon, ümitsizlik, aldatılma, aldatılan kadın vb.) özellikle panik atak, kaygı bozukluğu, kötü bir şey olacak korkusu gibi konularda özel uzmanlığı da vardır.


Cinsel Sorunlar Danışmanlığı

 (Vajinismus, eşle birlikte olamama, erken boşalma)

Aile Danışmanlığı ve Çift Terapisi 

(Aile içi şiddetli kavgalar, anlaşamama, iletişim kuramama, aldatılma, boşanma süreci, ayrılıkta kararsızlık)

Uzman Klinik psikolog Bayram Şimşek telefon, Bayram Şimşek yorumlar ile ilgili aşağıda doktortakvimi.com ve tavsiye ediyorum .com dan alınmış danışan yorumlarının bir kısmı vardır.

Danışan Yorumları

Aşağıdaki yorumlar http://www.tavsiyeediyorum.com/psikolog_24459_bayram_simsek.htm alınmıştır. Bayram Şimşek Hk. Yorumlar

emdrgörkem (Danışan) IP: 176.42.155.WF 11-05-2015 TavsiyeNo: 78639
Kendisiyle 2-3 aydir tanisiyoruz hayatta yön tabelalarina yanliş baktigimi farkettirdi kötü bi iş kazasindan sonra ömur boyu benimle varolacak somut durumlari alismami saglayan kişidir bu durumdan dolayi kendime olan bitmiş guvenimin sagolsun yeniden ortaya cikardi aslinda bu tur tedavileri cok sacma bulan kisilerden biriydim konusarak ne cozelebilir ki olan sabit dusunceli insanlardan biriydim ancak bunun boyle olmadigini sagolsun cok guzel belli etti hayatin devam ettigini is kazasindan dolayi dogan sorunlardan dolayi gittigim tedavide bir bakmisim ki bu sorunlari aşmışım gecmisten beri devam eden kisisel sorunlarida cozmeye baslamisiz bu yuzden kendisine cok tesekkur ederim halende kendisinden tedavi almaya devam ediyorum işe olan bagliligini taktir ediyorum
Ebru E.F (Danışan) IP: 188.3.164.ZJB 06-04-2015 TavsiyeNo: 77756
Bayram bey’le bir kaç aydır tanışıyoruz kendisinden bir süre terapi aldım. Bir yabancıya bu kadar açık olabileceğimi yada bukadar rahatlayabileceğimi hiç düşünmemiştim. Bana kendimi farketmemi sağladı, samimiyeti ve içtenliğini zaten başında çözüm konusunda Kendisine ve Kendinize olan inancınızı arttırıyor. Ben başından beri bir psikoloğ değilde iyi bir Arkadaşım’mış gibi hissettim herşeyi konuşup mutlaka bir çözüm buluyorsunuz. Sizi her konuda rahatlatabilen, çözüm bulma konusunda yardımcı olan, yani aslında benliğinizi kendizi farketmenizi sağlıyan düşünce yapısına sahip biri…Eşiniz, Aileniz, Çocuklarınız ve Biz Danışanlarınız sizi tanıdığımız için gerçekten şanslıyız… Kendisi sihirli bir değnegi olmadığını söylüyor ama bence var 😉 Samimiyet ve gülümsemesi… Ve bu yüzden herkes Bayram Bey’i tanımalı…
İpek (Danışan) IP: 46.197.149.YF 30-10-2016 TavsiyeNo: 91548
Bayram Bey’le hayatımın en kötü zamanlarında tanıştım. Çok stresli ve dibe battığım zamanlardı. Kendisinden 2 aylık kısa bir süre terapi aldım. Gerçekten kendisi çok samimi, anlayışlı ve çok güven veren bir psikolog. Kendimle ilgili ve sorunlarımla ilgili farklı bakış akışı kazandırdı bana. Bana daha güzel bir gözle, daha farkında bir şekilde bakmayı öğretti. Tramva sonrası stres bozukluğumdan dolayı kendisinde bir sürede emdr terapisi aldım. Sorunlarımla baş etmemi emdr ile çok kolay aştım.Bayram Bey özellikle danışanlarıyla çok ilgilenen ve her zaman takipte olan biri. Şehir değiştirdiğim için kendisiyle terapiyi bırakmak zorunda kalsam da kendisi benim ilk psikoloğum ve kendisini, bana kattıklarını hiçbir zaman unutmayacağım. Kesinlikle güvenerek gideceğiniz iyi eğitimli bir psikolog.
Sümeyye (Danışan) IP: 188.38.83.YCB 14-06-2016 TavsiyeNo: 88662
Yaklaşık 6 Senedir Çeşitli Psikologlardan Yardım Alıyordum Bayram Beyi 4 Aydır Tanıyorum 6 Yıldır Gördüğüm Tedavilerin Bana Zaman Kaybettirmekten Başka Pek Bir Şeye Yaramadığını Gördüm 6 Yılda İlaçlarımla Birlikte Gördüğüm Ama Verimli Sonuç Alamadığım Aksine Daha Kötü Olduğum Tedavimi Tek İlacı Samimiyet Ve Sizi Olduğunuz Gibi Kabul Eden Bayram Beyle 1 Buçuk 2 Ay Gibi Kısa Bir Süre de Gayet Güzel Bir Şekilde Sonuca Ulaştırdık Şimdi Kendimi Daha Güzel İfade Edebiliyor Öfke Kontrolümü Sağlayabiliyorum Aslında Oraya İlk Gittiğimde Niyetim Onu Çıldırtıp En Kısa Zamanda Ondan Kurtulmaktı Ama Ava Giderken Avlandım 🙈 😂 Artık Sadece Güzel Şeyleri Konuşmak İçin Görüşüyoruz 😊 Kendisine Buradan Çok Teşekkür Ediyor Ve Gitmeyi Düşünen Herkese Zaman Kaybetmeden Gitmelerini Tavsiye Ediyorum.
Elif Y. (Danışan) IP: 176.232.119.YJF 28-12-2016 TavsiyeNo: 93306
Bayram bey ile eşimle boşanmaya karar verdiğimiz bir aşamada tanıştık.Daha önceleri de birkaç psikolog, psikiyatr uzmanına başvurmuştuk fakat hiç birisi bize Bayram Bey gibi yaklaşmadı.İlaç verip gönderdiler.Bir kez bile arayıp nasıl oldunuz iyimisiniz diye soran olmadı.Bayram bey ilacı mecbur kalınmadığı sürece önermeyen bir uzman.Ben ilaçsız panik ataklarım geçmeyecek diye düşünürken uyguladığı ve benim uygulama sırasında çok güldüğüm kendim bile sonucuna inanamadığım EMDR yöntemiyle beni beynimdeki çöplerden temizledi.Sorunlarınıza kendi sorunu gibi çözüm arayan,en ufak sıkıntınızda bir telefon kadar uzaklıkta olup sıkılmadan dinleyen ve gerçekten etkili önerilerde bulunan, yanındayken arkaşınızla sohbet ediyormuşcasına rahat hissedebileceğiniz ve kesinlikle her konuda güvenebileceğiniz bir uzman arıyorsanız Bayram Bey ile tanışmanızı tavsiye ederim.
Aslı A. (Danışan) IP: 78.178.209.YC 07-11-2016 TavsiyeNo: 91750
Bayram beyle yaklaşık bir aydır tanışıyorum ve olumlu etkileri oldu kafama taktığım sorunlarımla kolaylıkla başetmeyi öğretti bana. Şimdiye kadar bir kaç psikiyatri doktoruna gittim ama ilaç tedavisi ile bu korkularımı unutmamı sağladı ilacı bırakınca eski korkular dahada katlanıyordu. psikolog bayram bey ilaç uygulamayıp korkuları temelden çözüyor ilaç kullanmış gibi mutlu oluyorsunuz. Herkese tavsiye ediyorum kafanızda büyütmeyin bırakın Bayram bey çözsün diyorum😀

 

Bayram Şimşek ve diğer uzmanlarımız ile ilgili daha fazla bilgi yorum okumak için tıklayınız.