İzmir Bornova Psikolog Tavsiye

 Psikolog Tavsiyesi

İzmir Bornova psikolog tavsiye, en iyi psikolog tavsiye yorumları arıyorsanız ege pozitif psikoloji de alanında uzman ekibimizle tanışın. İzmir de psikolog tavsiyesi, ararken ya da izmir de en iyi psikoterapisti bulmak için kişilerin özgeçmişine çok dikkat edin her alanda çalışan bir psikolog ya da terapist uzmanlaşamamıştır. Çocuk, ergen ya da yetişkin hangi alanda istiyorsanız kendini o alanda geliştirmiş bir psikolog ya da psikoterapist arayın. Danışan yorumları, üniversite, yüksek lisansları aldığı özel eğitimler sizin için önemli referanslar olacaktır. Nasıl ki bi ameliyata girerken doktoru iyi seçersiniz sorunlarınızı da anlatacağınız kişiyi iyi araştırın. İzmir Bornova psikolog doktor, psikolojik danışmanlık merkezi.

 

Psikolog Ecem Hazel Bütün Hk. Tıklayınız Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoterapisti

 

  Uzman Psikolojik Danışman Betül Salman Hk. Yorumlar için Tıklayınız Yetişkin Psikoterapisti & Evlilik Terapisi   Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek Aile Danışmanı & Emdr ve Cinsel Terapist  

Beril Özsoy hk. ve yorumlar için Tıklayınız Psikolojik Danışman & Emdr Terapisti  
  Pedagog Gamze Güder hk. ve yorumlar için Tıklayınız  
 
Çocuk Ergen Psikoloğu

Dila Isıtan hk. ve yorumlar için tıklayın

Uzman Psikolog & Aile Danışmanı

 

Pedagog Uzman K. Psikolog

Ayşe Nur Akbulut hk. ve yorumlar için tıklayınız.

12 Yaş altı çocuk Psikoloğu

  ÇOCUKLARDA sık görülen 7 psikolojik sorun için Tıklayınız Yetişkinlerde ilginç psikolojik sorunlar için Tıklayınız Evlilik ve Çift Sorunlarıyla ilgili yazımız için Tıklayınız CİNSEL sorunlarla ilgili Yazımızı okumak için Tıklayınız   Uzmanlarımız Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)