İzmir Gaziemir Psikolog Aile Terapisti

Gaziemir Psikolog Aile ve Çift Terapisi

İzmir Gaziemir de Psikolog  arıyorsanız muhtemelen google da "Gaziemir özel psikolog" "Gaziemir belediyesi psikolog" "Gaziemir psikolojik danışmanlık" "Gaziemir devlet hastanesi psikolog" Aile Terapisi İzmir Gaziemir" gibi anahtar kelimleri yazıp bize ulaştınız. "İzmir Gaziemir psikolog" araması yapan kişiler, bu şekilde ne arıyor genelde diye bakarsak,: yaşamış olduğu, Panik atak, Kaygı bozukluğu, okb, depresyon, mutsuzluk gibi bir konuda yardımcı olabilecek bir psikolog arıyor olacaği gibi. Ya da Eşi ile ilgili yaşamış olduğu; aldatma, geçimsizlik, değersiz hissetme, iletişimsizlik, boşanma süreci ile ilgili aile danışmanı, evlilik ya da çift terapisti arıyor olabilir. İzmir Gaziemir de psikolog arayan bir kişi sadece bir konu da psikolog aramaz komplike bir çok psikolojik sorunla ilgili terapi desteği aramaktadır.

Gaziemir Özel Psikolog

Kurumumuzun Merkezi Karşıyakadadır. Şubeleri Alsancak, Gaziemir, Aliağa Ve Bergama da yer almaktadır. Gaziemir şubemizde yetişkin ppsikologu ve evlilik terapistimiz sadece cumartesi gelmektedir. Pedagogumuz ise cuma cumartesi Gaziemir de ki şubemizde olmaktadır. Karşıyaka merkezimizde her gün 2 çocuk ergen psikologu ve 8 yetişkin psikologu evlilik terapistleri vardır. İzmir Gaziemir pedagog arıyorsanız tıklayınız

İzmir Gaziemir de İyi Bir Psikolog arıyorsanız;

Maalesef Psikolog olmadığı halde psikolog ünvanı kullanabilen insanlar yada terapi yapan bir çok yetkisiz kişi bulabilirsiniz, gaziemir de psikolog arıyorsanız öncelikle psikologun gerçek olmasına lisans diplomasında dikkat edin, google o kişinin ismini arattığınızda tavsiyeediyorum.com ya da doktortakvimi.com gibi sitelerde üyelikleri olsun bu siteler güvenilir ve uzman olmayan kişileri asla kaydetmezler ve diploma ile kaydedilir. Psikolog, doktor, psikolojik danışman vb.  mesleği yapanlar herkese yardımcı olamayabilir. Evlilik, çift aile danışmanlığı üzerine özel eğitim alması gerekir. Psikoterapi, cinsel terapi emdr terapisi gibi bazı özel eğitimler de alması donanımlı bir psikolog seçmenize yardımcı olur.

EGE POZİTİF PSİKOLOJİ - İzmir - Alsancak - Karşıyaka - Gaziemir

GAZİEMİR PEDAGOG PSİKOLOG ADRES:

Gazi Mah. Sinema Sok. Atmaca İşhanı No:2 Gaziemir/İzmir

Randevu ve Bilgi

Telefon: 0 538 442 93 88

Telefon: 0 232 381 28 32

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız  

Yetişkin psikoloğu 

Uzman Klinik Psikolog

Çağlar Elbirlik Hk. ve yorumlar için tıklayınız

Aile ve Çift Terapisti

 

caglr image 6483441