İzmir Gaziemir Psikolog Aile Terapisti

Gaziemir Psikolog Aile ve Çift Terapisi

İzmir Gaziemir de Psikolog  arıyorsanız muhtemelen google da "Gaziemir özel psikolog" "Gaziemir belediyesi psikolog" "Gaziemir psikolojik danışmanlık" "Gaziemir devlet hastanesi psikolog" Aile Terapisi İzmir Gaziemir" gibi anahtar kelimleri yazıp bize ulaştınız. "İzmir Gaziemir psikolog" araması yapan kişiler, bu şekilde ne arıyor genelde diye bakarsak,: yaşamış olduğu, Panik atak, Kaygı bozukluğu, okb, depresyon, mutsuzluk gibi bir konuda yardımcı olabilecek bir psikolog arıyor olacaği gibi. Ya da Eşi ile ilgili yaşamış olduğu; aldatma, geçimsizlik, değersiz hissetme, iletişimsizlik, boşanma süreci ile ilgili aile danışmanı, evlilik ya da çift terapisti arıyor olabilir. İzmir Gaziemir de psikolog arayan bir kişi sadece bir konu da psikolog aramaz komplike bir çok psikolojik sorunla ilgili terapi desteği aramaktadır.

Gaziemir Özel Psikolog

Kurumumuzun Merkezi Karşıyakadadır. Şubeleri Alsancak, Gaziemir, Aliağa Ve Bergama da yer almaktadır. Gaziemir şubemizde yetişkin ppsikologu ve evlilik terapistimiz sadece cumartesi gelmektedir. Pedagogumuz ise cuma cumartesi Gaziemir de ki şubemizde olmaktadır. Karşıyaka merkezimizde her gün 2 çocuk ergen psikologu ve 8 yetişkin psikologu evlilik terapistleri vardır. İzmir Gaziemir pedagog arıyorsanız tıklayınız

İzmir Gaziemir de İyi Bir Psikolog arıyorsanız;

Maalesef Psikolog olmadığı halde psikolog ünvanı kullanabilen insanlar yada terapi yapan bir çok yetkisiz kişi bulabilirsiniz, gaziemir de psikolog arıyorsanız öncelikle psikologun gerçek olmasına lisans diplomasında dikkat edin, google o kişinin ismini arattığınızda tavsiyeediyorum.com ya da doktortakvimi.com gibi sitelerde üyelikleri olsun bu siteler güvenilir ve uzman olmayan kişileri asla kaydetmezler ve diploma ile kaydedilir. Psikolog, doktor, psikolojik danışman vb.  mesleği yapanlar herkese yardımcı olamayabilir. Evlilik, çift aile danışmanlığı üzerine özel eğitim alması gerekir. Psikoterapi, cinsel terapi emdr terapisi gibi bazı özel eğitimler de alması donanımlı bir psikolog seçmenize yardımcı olur.

EGE POZİTİF PSİKOLOJİ - İzmir - Alsancak - Karşıyaka - Gaziemir

GAZİEMİR PEDAGOG PSİKOLOG ADRES:

Gazi Mah. Sinema Sok. Atmaca İşhanı No:2 Gaziemir/İzmir

Randevu ve Bilgi

Telefon: 0 538 442 93 88

Telefon: 0 232 381 28 32

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız  

 

Uzm. Klinik Psikolog

Evşen ADIYAVUZ hk. ve daha fazlası için tıklayınız.

Pedagog Gamze Güder Hakkındaki Yorumları Okuyun

Çocuk Ergen Uzmanı

Pedagog, psikolojik danışman Gamze Güder sadece çocuk ve ergenlerle çalışmaktadır. iletişim, danışan yorumları, muayene ücreti ve fiyatları hakkında randevu ve bilgi için Ege Pozitif Psikolojiyi arayınızç Lisans Uşak Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık mezunudur. Şu anda da İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans eğitimine devam etmektedir. 2 yıldır çocuk ve ergenlerle çalışmakta ve kendini geliştirmektedir.   Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitim Sertifikası Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi EMDR Terapisi Eğitim Sertifikası Aile Danışmanlığı Sertifikası BDT Yönelimli Sınav Kaygısı Sertifikası Profesyonel Öğrenci ve Eğitim Danışmanlığı Sertifikası Çocuk Değerlendirme Testleri ve Resim Yorumlama Eğitimlerini tamamlamıştır.     Pedagog Gamze Güder Hak. Yorumlar .tavsiyeediyorum.com/pedagog_31632_gamze_guder.htm sitesinden alınmıştır.
Gamze GÜDER için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler
mükerrem (Danışan) IP: 92.44.233.YWY
27-10-2019 TavsiyeNo: 111602
Gamze hanımdan 4 yaşındaki oğlum gökhanın oyuncak paylaşmama, okula alışmama, tuvalet eğitimi gibi konular üzerine destek aldım. Kendisinden gayet memnun kaldım. Çocuğumla gerek iletişimi gerek bize yaptığı yönlendirmeler sonucu gözle görülür bir değişim ve gelişim kaydettik. Kendisi çocukları çok sever ve değer verir yapısıyla bize bunu hissettiriyor. Anne ve babaların yaptığı hatalar yönünde bize danışmalarda eğitimler verdi. Hem aile içi yapımızda hem çocuğumuzda güzel gelişmeler kaydettik. İzmir de çocuk uzmanı arıyorsanız kendisi tavsiye edeceğim son derece güvenilir bir danışmandır.

Sinem Ha (Danışan) IP: 78.167.68.ZYJ 25-10-2019 TavsiyeNo: 99489
3 yaşındaki oğlum çınar için gittik . Güler yüzü ve ilgisi ile bizi çok mutlu etti ziyaretlerimiz devam etmekte. Tedirgin olan ihtiyacı olan bütün annelere tavsiye ederim. Sıkıştığımız her an bir telefon kadar uzağımızda oluşu çok iç rahatlatıcı. Konuşması ve diksiyonu düzgün anlaşılır açıklayıcı. Gamze hanın genç ve dinamik olması çağımızın bütün gelişmeleri ve çocuklarına adepteolmasıdave çocukları çok seviyor olmasıartı bir tavsiye maddesidir.

Mehtap T (Danışan) IP: 88.226.88.YJ 07-10-2019 TavsiyeNo: 94365
Gerçekten işini çok severek ve titizlikle yaptığını, çok genç olmasına rağmen son derece başarılı olduğunu düşünmekteyim. Sıcak kanlı,sakin,kararlıve çocukları çok sever bir yapısıyla amaca ulaşmayı iyi bilen bir kişi .Kızım 4 yaşında bensiz birşey yapmaz ve asla kimsenin yanında kalmazdı yapışık ikiz gibi dolaşıyorduk ama GamzeHanımı tanıdıktan sonra bu sorunumuzu aştık,yapmiş olduğu görüşmelerle eksiklerimizi bulup bu konu hakkında da destek alarak eksiklerimizi tamamlıyoruz kızıma öğrettiği herşey için teşekkūr ederim.İzmirde güvenilir bir pedagog arıyorsanız kendisini tavsiye ederim.

AYŞE (Danışan) IP: 78.166.105.ZB 22-09-2019 TavsiyeNo: 94244
İntenetten kendisini bulduk.İki kızım var küçük kizimdakiasiri hareketlilik ve konuşma geriliği, büyük kizimdaki okuma geriliği, performans kaygısı dikkat eksikliği ile ilgili sorunlardan dolayi kendisiyle görüştüm,kızlariminikisinede gelişim testi yaptirdim. Gamze hanim oldukca samimi sıcakkanlı ve sevecendi, kızlarimla çok güzel ilgilendi. Hala her sorununda kendisiyle iletişim halindeyim sayesinde çok şey öğrendim,özellikle büyük kızım Gamze hanimi çok seviyor en kisa zamanda test tekrarı için gidecegim kesinlikle tavsiye ederim.
 
Aylin a (Danışan) IP: 212.156.63.YFD 13-09-2017 TavsiyeNo: 94241
Gamze hanıma 7 yaşındaki oğlumda hırçınlık, öfke problemiolduğu için gittik. En ufak şeyde öfke nöbetleri geçirirdi. Okula da başladığı için okulda olan bu öfke nöbetleri onu arkadaşlarından uzaklaştırıyor ve başka davranış sorunları yaratıyordu. Gamze hanıma gittiğimizde çok ciddi öfke problemimiz vardı. Gamze hanım tarafından yapılan görüşme ve değerlendirme sonucunda izlenecek yolu anlattı. Gamze hanımın doğru tespit ve yönlendirmeleriyle haftada bir görüşerek oğlum bir ay sonunda öfke problemini çoğu noktada aşmıştı. Şimdi ise oğlum hem öfke problemini yendi hem de kendine güveni ve cesareti geldi. Aldığımız sonuçlar kendisinin ne denli doğru bir karar olduğunun ispatı. Oğlumun güler yüzlü, cana yakın, disiplinli ve ilgilioyun ablası Gamze Güder’ e çok teşekür ederiz. Gamze hanımı öfke problemi yaşayan çocukların ailelerine kesinlikle öneririm.

Sevgi a (Danışan) IP: 88.227.225.YCC 01-09-2019 TavsiyeNo: 94221
ben eşimi kaybettim ilk başta çocuklarım için gitmiştim daha sonra bana çok faydası oldu samimi canayakın ve çok sevecen hayatımda yaşayacağım en büyük acılarlardan birini yaşadım bu büyük yas süresinde hem benim hemde çocuklarım için çok faydalı oldu bana sağladığı bu büyük destek için teşekkür ediyorum.tanığım ve ihtiyaç duyduğunu hissetdiğim kişilere tavsiye ediyorum.başkapedegoglarla kıyasladığımda kendisinin çok başarılı olduğunu düşüyorum.

Reyhan (Danışan) IP: 46.197.254.YYC 26-08-2019 TavsiyeNo: 94219
Tesadüfen internet sitesinden buldum oğlumla iletişim sorunumuz vardı sorunlar yaşıyorduk ileri boyutta ve Gamze hanıma gitmeye karar verdim iyikide gitmişim inanılmaz derecede hayatımızın dönüm noktası oldu diyebilirim, kesinlikle tavsiye ederim en çok beğendiğim konu sadece çocukla sorun çözümlemiyor anne ve baba ile de iletişim kuruyor ve bizleride tedavi etmiş oluyor ve şuanda evin içerisinde gamze hanımın tavsiyeleriyle diğer çocuklarımada sorunlarımızı çözümlüyoruz gerçekten bu paylaşımı memnun kalarak eğerki sorununuz varsa hala gamze hanımla tanışmadıysanız en kısa zamanda tanışmanızı tavsiye ediyorum ve tanıdıktan sonra benim bu yazdıklarım çok az olduğunu anlayacaksınız mükemmel üstü bir pedagog.
 
GÜL KARAHAN (Danışan) IP: 78.167.99.ZCZ 11-08-2019 TavsiyeNo: 63867
Gamze hanımı internet aracılığı ile tanıdık. Çok şanslıymışız.Çok sıkıntılı bir dönemdi ama Gamze hanımın sayesinde çok kısa bir sürede atlattık. Oğlumuz kekeliyordu ve hep öğle kalacak diye çok korkuyorduk. yaptığımız yanlışları göremiyorduk.ilk görüşmemizde bizi rahatlattı ve evet benim oğlum bunu atlatacak dedim.sorunun kaynağını göremiyormuşuz meğer. Hem oğlum iyileşti hemde aile içi ilişkilerimiz düzeldi. Her zaman herkese tavsiye edebileceğim bir uzman Gamze hanım.iyiki tanımışız.

Yahya (Danışan) IP: 94.55.188.DL 02-08-2019 TavsiyeNo: 55138
Gamze hanımdan birkaç ortamda çok güzel konuşulduğunu duymuştum. ondan yardım alan 2 kişi tanıyordum ve çok iyi olduğunu söylemişlerdi. ben de ergenlik çağındaki kızımla olan problemlerimizden dolayı sıkıntı çekiyordum. Gamze hanım bizi ilk terapiye aldığında çok gergindim çünkü daha önce de bir defa psikologa gitmiştim ve iki üç sefer görüştükten sonra bana çok boş gelmeye başlamıştı. Gamze hanımda da öyle olur diye korkmuştum çünkü kızımı zar zor ikna edip getirmiştim ama onun güven veren hali ve ne kadar bilgili olduğunu görünce işte budur dedim. kızım bile gamze hanımın bilgisi ve sevecen yapısıyla karşısında ses çıkarmadan gidip gelmeyi kabul etti. o kadar güzel tespitleri vardı ki şaşırıp kalıyorduk. en güzeli de kızımla yıllardır anlatmak isteyip anlatamadığım çok şeyi rahatça paylaşabilmemizi sağladı. Allah ondan razı olsun. O kadar kıymetli bir insan ki. ben bu kadar yıldır hiç bu kadar iyi ve rahat hissetmemiştim. size de tavsiyem hiç düşünmeyin ve Gamze hanıma güvenin.     

İrem N (Danışan) IP: 78.163.101.YWZ 23-07-2019 TavsiyeNo: 105491
Merhaba Gamze Hanım ile bir arkadaş tavsiyesi sayesinde tanıştım. Kendisiyle görüşmeden önce ailemle yaşadığım evden ayrılmış, okul hayatımı bitirme evresindeydim. Partnerimle bir takım sorunlar içerisindeydim. Melek Hanım bütün sorunlarımla en ince ayrıntısıyla ilgilenerek beni hayata döndürdü diyebilirim.Genç yaşta bu kadar başarılı bir bayanla karşılaşacağımı ummuyordum ama o artık benim idolüm olmuştu. İşini tutkuyla yapan bu kişi kendisinden yardım isteyen kim olursa yarı yolda bırakmaz. Bu tutkulu ve zeki bayana minnettarım. Bundan sonraki hastalarının çok şanslı olduğunu dile getirmem gerek. Kendisini fazlası ile tavsiye ediyorum. İyi günler.

Serap (Danışan) IP: 212.252.167.ZB 06-08-2019 TavsiyeNo: 97151
Benim 12 yaşında bir oğlum var.Arkadaş edinememe gibi bir sorun yaşıyor. Bunun için çözüm yolları ararken internet te tesadüfen gamze hanım dikkatimizi çekti ve kendisinden randevu alarak gittik.işine saygılı,güleryüzlüve çok sevecen.önerdiği çözüm yolları ile sorunu aştığımızı düşünüyorum. Özellikle oğlum kendilerini çok sevdi.Kesinlikle övgüyü hakedenbirisi.mesleki donanımı gayet yeterli birisi.Konuyu çözüme ulaştırana kadar bütün yöntemleri kullanması tüm bunları yaparken pozitif enerjisini hiç kaybetmemesi,içten ve samimi davranışları beni çok etkiledi.Herkese tavsiye ediyorum.

Alperen (Danışan) IP: 178.247.203.Y 25-07-2019 TavsiyeNo: 97146
ikibuçuk yaşında erkek çocuk sahibiyim. Oğlumun genel sorunları çok hareketli olması, gece uyumaması, istediği olmayınca aşırı derecede ağlama, hırçınlık, çizgi filmlere aşırı bağlılık, telefona bağlılık, anneye bağımlı hale gelme, konuşmada gecikme sorunları vardı. Bu sorunlar sadece çocuğum üzerinde değil özellikle eşim üzerinde yıkıcı etkisi çok fazlaydı. Çocuğumuz üzerindeki bu sorunlar nedeni ile yakın geçmişte eşim iş yerinden bir ay izin alarak fizik tedavi görmek zorunda kaldı. İzmir iline yakın olmamız nedeni ile internetten arama sonucu izmir ilinden gamze Hanıma ulaştım. Öncelikle şunu belirtmek istiyorum daha ilk seanstan sonra ikinci seans dönemine kadar çocuğumuzun iyileşmesi için ziyadesi ile yol kat ettik. Oğlum artık telefon, tablet görse dahi istemiyor, televizyon bağımlılığı bitti, gece uykusu saat: 02.30 dan saat:22.00′ a kadar geriledi, hırçın tavırları yüzde 60 – 70 oranında azaldı, konuşmasında mesafe aldık ve ilerlemeye devam ediyor, anneye bağımlılığı yüksek oranda azaldı, hiperaktif tavırları körelmeye devam ediyor, ikinci seans uygulamalarına başladık umarım son seansta gayretli çabalarımız ile sorunlarımız yüzde 90 95 oranında bitecek. Artık eşimin de psikolojisi yavaş yavaş yerine geliyor, özellikle uykusuzluk problemimiz ortadan kalktı. Eşim çalıştığı için mecburen çocuğa mesai saatleri içerisinde bakıcısı bakıyor, bakıcısına da Gamze Hanım’ ın tedavi tavsiyelerini elimizden geldiğince uygulatmaya çalışıyoruz. Bu arada çocuğum artık benimle de vakit geçirmek ve oynamak istiyor benim için sevindirici bir yanı da bu oldu. Güleryüzlü, alakalı ve genç olmasına rağmen çok başarılı. Mesai mevhumu kesinlikle gözetmiyor. İş yeri ise ev ortamı gibi gerçekten iş ortamını çok beğendim. Çocuğumuzun bu tedavi sürecinde anne babası olarak bizlerde çok rahatladık bu sayede bizlerde monotonluğumuzdan ve uyuşukluğumuzdan kurtulmuş olduk. Tercihimizden dolayı gayet memnunuz. Unutmayın ki gitmek değil, uygulamak başarı getiriyor.

cengiz (Danışan) IP: 24.133.247.YD 03-07-2019 TavsiyeNo: 97107
Oncelikle gamze hanima teşekkür ederim benim oğlumun tuvalet sorunu vardı tuvalete gitmeyi erteliyordu kendimce her yöntemi denedim cok zaman ve emek harcadım ama başaramadım bu sorun kardeşi olduktan sonra dahada artarak devam etti çaresiz bir zamanda internetten gamze hanıma ulaştım iyikiulasmisiz, onun söylediklerini ailece uyguladık 2 seansta sorunumuz hallettik kendisinin yaklasimioglumucok memnun etti tabiki bizi de söylediklerini uygulayıp devam ettirmek çok önemli ben herkes tavsiye ederim hiç ertelemeyin. Hemen ulaşın tekrar kendisine cooook teşekkür ederim iyiki sizi tanimisim.

Güliz Ç (Danışan) IP: 78.165.129.YYY 28-06-2019 TavsiyeNo: 94903
Gamze Hanıma buradan sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Biz kızım için gitmiştik. Kızım aşırı huzursuz bir yapıya sahipti yaşadığı herşeyi içine atıyordu bu yüzden de sürekli tırnaklarıyla oynuyordu kanatırcasına. Gamze Hanımla görüşmelere başladık ve çok güzel gelişmeler kaydettik. Kızım şimdi daha iyi. Gamze Hanım çok pozitif, güler yüzlü, işinin uzmanı ve hem kızımla hem bizimle çok güzel bir iletişim kurdu. kızım kendi isteğiyle gitti tüm seanslara. kesinlikle tavsiye ediyorum

SG (Danışan) IP: 192.156.102.YZ 14-05-2019 TavsiyeNo: 93765
Gamze Hanıma son zamanlarda çok yalan söyleyen oğlum için gittim. Der çalışmıyordu ve söz dinlemiyordu. Haber vermeden cüzdanımdan para da almaya başlamıştı. Biz ilk önce kendimiz çok uğraştık vazgeçirebilmek için ama bir fayda etmediğini görünce profesyonel yardım almaya karar verdik. Gamze Hanımı tavsiye ettiler. Gamze Hanıma eşim de ben de gerçekten müteşekkiriz. Bize yol gösterdi, çok yardımı dokundu. Biz de anne baba olarak yaptığımız hataları fark edip düzeltme imkanı bulduk. Artık oğlumun böyle davranışları bulunmuyor. Bir ayda yalanları yok denecek kadar azaldı, başkasının cüzdanına dokunulmaması gerektiğini de anladı. Gamze Hanıma tekrardan teşekkür edip herkese tavsiye ediyoruz, biz çok yardımını gördük.

BANU Y (Danışan) IP: 85.105.253.YCY 05-04-2019 TavsiyeNo: 93562
Gamze hanım bizimkurtarıcı meleğimiz.Kızım 2.5 yasındaydı krese başlamıştık anneye bağlı bir çocuktu kreşin uyguladığı yanlış streteji sonucunda kızım inanılmaz hırçınlastı öfke nöbetleri huzursuzluklar zorlu günler geçiriyorduk internetten tesadüfen gamze hanımın telefon numarasını buldum sıkıntılarımı paylaştığımda beni hiç tanımamasına rağmen dakikalarca konuştuk telefonda daha sonra ofisine gittik kızımla. ofisteki rahatlık, huzur ev ortamında hissettiriyor hele Gamze hanımın tatlı dili ve güler yüzü kızıma da etki etmiş olmalı ki sorunlarımız kısa sürelerde çözülmeye başladı. Kızım şimdi çok iyi bende öyle ama sıkıntılı günlerimizde bir telefon kadar uzağımızdaki gamze ablamıza milyonlarca teşekkürü borç bilirim.

Uzm.Psk.Ayşe Nur AKBULUT İzmir – Klinik Psikolog – Pedagog (Sitemize Kayıtlı Profesyonel)
24-09-2019 TavsiyeNo: 111522
Gamze ile bir süredir beraber çalışıyoruz. Alanında oldukça başarılı, mesleğini severek yapan bir uzman. Çok güler yüzlü, sıcakkanlı ve sevecen olması nedeniyle danışanlarıyla arasındaki iletişimin çok güzel olduğunu gözlemliyorum. Aynı zamanda sürekli olarak kendisini geliştiren, sürekli okuyan, alanıyla ilgili yeni eğitimler almaya devam eden bir meslektaşım. İzmir’de danışmanlık hizmeti almak isteyen herkese kendisini gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

ESRA (Danışan) IP: 88.225.229.J
23-09-2019 TavsiyeNo: 111515
Sınav kaygım ve bazı problemlerim sebebiyle profesyonel destek aldım hepsinde en güzel şekilde destek oldu.Sınav dönemimde bana her konuda yardımcı oldu ve bireysel programlar hazırlayıp tüm programlarımın takibini yaptı.Tüm sınav dönemim boyunca abla gibi yaklaştı ve her zaman sorunlarıma çözüm sağladı.Sadece sınav stresimle değil tüm sıkıntılarımla ilgilendi.Sorunlarımı çözerken hep empati yoluyla yaklaşırdı ve empati yeteneği oldukça yüksek.Her zaman yeniliklere ve kendini geliştirmeye açık olup mesleğinde oldukça başarılı.Çocuğunuzla ilgili bir sorun ve sıkıntıda gelecekseniz gözünüz arkada kalmasın.

Gökhan (Arkadaş/Tanıdık) IP: 78.180.26.BJ
22-09-2019 TavsiyeNo: 111501
Bir sene beraber çalıştığım psikolojik danışman Gamze Güder alanında oldukça uzman ve başarılı olduğunu somut olarak gösterdi.Gerek danışanların başarılarında gerek hayata adaptasyonlarında ve karşılaştığı zorluklarda onlara profesyonel ve hümanist bakış acısıyla yaklaştı.Kendini sürekli geliştirmeye açık olması ve güleryüzlü ve sorunlara çözüm odaklı yaklaşması onu mesleğinde bir adım öne atıyor. İzmir’de çocuk ve ergenlere uzman desteği arıyorsanız,Gamze Güder’i kesinlikle tavsiye ederim.

Mualla (Arkadaş/Tanıdık) IP: 176.88.38.YZF
22-09-2019 TavsiyeNo: 111493
Sevgili meslektaşım Gamze Hanımla bir eğitim grubunda tanıştık. Vakalara yaklaşımı, bakış açısı ve hassasiyetiyle mesleğimize önemli katkılarının olduğu görüşündeyim. Aynı zamanda samimiyeti ve ilgi alakasından çok hoşnut kalıcağınızı düşünüyorum.Çocuk ve ergenlerin hassas dünyalarına onların pencerelerinden bakarak dokunmaktadır.Ruh sağlığının ne kadar önemli olduğunun bilincinde biri olarak her zaman kendisini geliştirmeye dikkat etmiştir ve bu alanda bir çok eğitim almıştır, almaya da devam etmektedir.

simge (Arkadaş/Tanıdık) IP: 85.107.69.YL
20-09-2019 TavsiyeNo: 111480
Gamze ile 1 yıl kadar aynı iş yerinde çalıştık ve çalışma sürecince çocuklarla yakından ilgilenip onlarla ilgili çalışmaları sürekli yakından takip etti ve onların gelişimi için bütün gelişmleri yakından takip etti kendinisinin sürekli yeniliklere açık olan çalışmalarla ilgindi çocukları çok seven onlarla sürekli iletişim içinde olan bir yapısı vardı. Sadee çocuklarla değil biz büyüklerede zaman zaman psikolojik yardımları olmmuştur 🙂 kesinlikle kendisini tavsiye ederim.

Metehan (Danışan) IP: 31.177.180.YWF
20-09-2019 TavsiyeNo: 111479
Geçen yıl benim üniversiteye hazırlık dönemim de görüşmeye başlamıştık. Benim sınav ile ilgili kaygılarım vardı ve benim sınav ile ilgili telaşemi yenmemi sağlamıştı. Görüşmelerden sonra daha çok dikkatimi toplayıp çok sıkı bir şekilde çalışmaya başlamıştım. Görüşmelerimiz sayesinde benim de ondan cok sey öğrendiğim nitelikli bir danışman. Kendisi çok güler yüzlü,güven veren, sakin, empati kurabilen ve karşı tarafı çok anlayışla dinleyen birisidir. Onunla görüşmeye gidecekseniz eğer hiç çekinmeden gidebileceğiniz bir danışmandır.