İzmir Gaziemir Psikolog Aile Terapisti

Gaziemir Psikolog Aile ve Çift Terapisi

İzmir Gaziemir de Psikolog  arıyorsanız muhtemelen google da "Gaziemir özel psikolog" "Gaziemir belediyesi psikolog" "Gaziemir psikolojik danışmanlık" "Gaziemir devlet hastanesi psikolog" Aile Terapisi İzmir Gaziemir" gibi anahtar kelimleri yazıp bize ulaştınız. "İzmir Gaziemir psikolog" araması yapan kişiler, bu şekilde ne arıyor genelde diye bakarsak,: yaşamış olduğu, Panik atak, Kaygı bozukluğu, okb, depresyon, mutsuzluk gibi bir konuda yardımcı olabilecek bir psikolog arıyor olacaği gibi. Ya da Eşi ile ilgili yaşamış olduğu; aldatma, geçimsizlik, değersiz hissetme, iletişimsizlik, boşanma süreci ile ilgili aile danışmanı, evlilik ya da çift terapisti arıyor olabilir. İzmir Gaziemir de psikolog arayan bir kişi sadece bir konu da psikolog aramaz komplike bir çok psikolojik sorunla ilgili terapi desteği aramaktadır.

Gaziemir Özel Psikolog

Kurumumuzun Merkezi Karşıyakadadır. Şubeleri Alsancak, Gaziemir, Aliağa Ve Bergama da yer almaktadır. Gaziemir şubemizde yetişkin ppsikologu ve evlilik terapistimiz sadece cumartesi gelmektedir. Pedagogumuz ise cuma cumartesi Gaziemir de ki şubemizde olmaktadır. Karşıyaka merkezimizde her gün 2 çocuk ergen psikologu ve 8 yetişkin psikologu evlilik terapistleri vardır. İzmir Gaziemir pedagog arıyorsanız tıklayınız

İzmir Gaziemir de İyi Bir Psikolog arıyorsanız;

Maalesef Psikolog olmadığı halde psikolog ünvanı kullanabilen insanlar yada terapi yapan bir çok yetkisiz kişi bulabilirsiniz, gaziemir de psikolog arıyorsanız öncelikle psikologun gerçek olmasına lisans diplomasında dikkat edin, google o kişinin ismini arattığınızda tavsiyeediyorum.com ya da doktortakvimi.com gibi sitelerde üyelikleri olsun bu siteler güvenilir ve uzman olmayan kişileri asla kaydetmezler ve diploma ile kaydedilir. Psikolog, doktor, psikolojik danışman vb.  mesleği yapanlar herkese yardımcı olamayabilir. Evlilik, çift aile danışmanlığı üzerine özel eğitim alması gerekir. Psikoterapi, cinsel terapi emdr terapisi gibi bazı özel eğitimler de alması donanımlı bir psikolog seçmenize yardımcı olur.

EGE POZİTİF PSİKOLOJİ - İzmir - Alsancak - Karşıyaka - Gaziemir

EMDR terapisiyle ilgili ayrıntı yazımızı okumak için tıklayınız

Panik Atak - Kaygı Bozukluğu ile ilgili yazımızı okumak için tıklayınız

İzmir Psikolog, psikoterapi süreci, ayrıntılı yazımızı okumak için tıklayınız

İzmir evlilik terapisi, aile danışmanlığı için tıklayınız Alsancak Psikolog evlilik danşmanı çin tıklayınız

Evlilik te cinsel sorunlar ile ilgili yazımızı okumak için tıklayınız  

GAZİEMİR PEDAGOG PSİKOLOG ADRES:

Gazi Mah. Sinema Sok. Atmaca İşhanı No:2 Gaziemir/İzmir

Randevu ve Bilgi

Telefon: 0 538 442 93 88

Telefon: 0 232 381 28 32

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız  

Psikolog ve Evlilik Terapistlerimiz


Ecem Hazel Bütün Psikolog İzmir

  Psikolog Ecem Hazel Bütün Aile Danışmanı & Emdr Terapisti Psikolog Ecem Hazel Bütün; İlkokul,…

Gökce Sümekçi Psikolog Psikoterapist

Psikolog Gökçe Sümekçi Evlilik Terapisti & Cinsel Terapist Ege Pozitif Psikoloji bünyesinde İzmir Karşıyaka, Gaziemir…

Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek

Bayram Şimşek Aile Danışmanı & Emdr Terapisti & Cinsel Terapist  Aliağa, Bergama, Karşıyaka da Ege…
 

 

 Samurai Jack (Danışan) IP: 24.133.80.ZD
23-12-2019 TavsiyeNo: 112826
Tanışıklığımız olmasına rağmen ilgi ve samimiyeti daha önceden tanışıyormuşuz gibiydi görüşmeler dışında da ilgiliydi ve genelde görüşmeler sonunda kendimi motive hissediyordum. Genelde güler yüzlü olduğu için istemsiz şekilde gülümsüyorum rahat konuşuyorum ve karşılıklı olarak açık konuşmamız bazı sorunların çözüme gitmesinde büyük rol oynuyor. Çok farklı ve mantıklı bir bakış açısına sahip olduğunu düşünüyorum ve benim de farklı şekillerde düşünmemi sağlayabiliyor.
     2 Beğeni
 Cennet KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan) IP: 46.154.81.YZB
23-12-2019 TavsiyeNo: 112822
Gökçe Hanımla 5. Seansımız ve 2. Günümüzü geçirdik. Daha öncesinde insanlara hiç güvenmeyen, girdiği ortamlara her ne kadar ayak uydursa da tedirgin olan biriydim. Gökçe hanımla 3. Seanstan sonra güvenimi kazanmış, rahat uyumama yardımcı olmuş, hemen hemen her gün gördüğüm kabusların azalmış olduğunu fark ettiğimi söyleyebilirim. Huzurdan uzak yaşantımda kısa sürede huzura nasıl erişebilecek olduğumu öğretmiş bir psikologtur. Terapiye korkarak başlamıştım ya daha kötü olursam düşüncesi ile ama artık koşarak gidiyorum. Ne kadar teşekkür etsem azdır 💜
     2 Beğeni
 B.Ç. (Danışan) IP: 178.244.9.YLB
25-09-2019 TavsiyeNo: 111568
Kendisine arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittim. Bilmediğim, takıntı haline getirdiğim pek çok konu vardı. Mesleki açıdan gerçekten kendini geliştirmiş,araştırmalar yapan,başarılı,konu ne olursa olsun anlayabilen,dinleyip anlamasını bilen ve neticede cözüme ulaştırabilen birisidir. Ben çok cok memnun kaldım. Hayatim daha da güzellesti onun sayesinde. Kişilik olarak da arkadaş canlısi, neşeli, kıvamında mesafeli,cok tatlı birisi. Hizmet olarak gercekten cok memnun kaldim her seyiyle. Bence hep böyle devam etmeli,araştırmalarina ve bilgisine daha da bilgi katmalı ki arastırmayi seven birisi kendisi. Ben gerçekten Gökçe Hanimı herkese tavsiye ediyorum.
     4 Beğeni
  Psikolog Gökçe Sümekçi  hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız İzmir de en çok tavsiye alan psikologlar için tıklayınız

Randevu ve Bilgi

Telefon: 0 538 442 93 88 Telefon: 0 232 381 28 32 Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız   ÇOCUKLARDA sık görülen 7 psikolojik sorun için Tıklayınız Yetişkinlerde ilginç psikolojik sorunlar için Tıklayınız Evlilik ve Çift Sorunlarıyla ilgili yazımız için Tıklayınız CİNSEL sorunlarla ilgili Yazımızı okumak için Tıklayınız   Uzmanlarımız Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)