Online Psikolog Desteği - Online Psikolojik Danışmanlık

Online Terapi

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ve değişmesiyle de kişilere yönelik psikolojik danışma ve psikoterapi hizmeti de gelişmiştir. Online psikolog desteği, online psikolojik danışmanlık, uzaktan psikolog, uzaktan psikoterapi, online psikoterapi, uzaktan psikolojik danışman aramalar git gide artmaktadır. Kurumumuzda da uzaktan ofise gelmeden evinizde ya da iş yerinizden psikoterapi ve psikolojik danışmanlık desteği alabilirsiniz.

Online Terapi Süreci Nasıl İşliyor?

  1. Aşama uzmanlarımızdan randevu alıyorsunuz?
  2. Aşama belirlenen saatte, telefonunuz, kulaklık ve Bilgisayarda skype ya da face görüntülü aramayı ve kredi kartınızı/bankamatik kartınızı hazırlıyorsunuz?
  3. Aşama seansın başında psikoloğumuzla bağlandığınız anda ödemeyi uzaktan size “Ege Pozitif Psikoloji tarafından başlatılan 200–350 TL tutarında ki ödeme işlemini tamamlamak için lütfen tıklayın” şeklinde ki mesaj gelip linki tıklayarak kendi telefonunuzdan kendi kartınızla 3D ödeme ile güvenle kendiniz ödemeyi gerçekleştiriyorsunuz.
  4. Seansınız başlıyor ortalama her seans 50 dakika civarı ve görüntülü psikoloğunuzu karşınızda görerek gerçekleştire bilirsiniz ya da ya da görünmek ve görmek istemezseniz de görüntüyü kapatabilir seansı sürdürebilirsiniz
  5. Her seans öncesi ödemeyi seans başında aynı şekilde ödüyorsunuz.
  6. Her seans için randevu alıyorsunuz.
  7. Her seansta kesinlikle sizi 60 dakika kimsenin rahatsız etmeyeceği bir yer seçmeniz sizin için daha güvenli ve rahat olun.
  8. Uzaktan Psikoterapi, online psikolojik destekte hangi terapi yöntemleri ile çalışılır?

İzmir online psikolog, Kurumumuzda ki uzmanlar her biri kendi alanında bir çok eğitim almış ve yıllardır terapi yapan bir ekipten oluşmaktadır. Bilişsel davranışçı terapi, çözüm odaklı terapi, varoluşsal terapi, regresyon terapisi, dinamik psikoterapi, ve EMDR terapisi, çift terapisi, cinsel terapi yapılmaktadır. Panik Atak, kaygı bozukluğu, depresyon, aldatılma, eş sorunları, bir şey olacak korkusu, hasta olma endişesi, hastalık hastalığı, ergen sorunları, boşanma süreci, travmalar, unutulamayan anılar vb. bir çok konuları artık online terapi ile destek alabilirsiniz.

Online destek veren uzmanlarımız;