×

Bilgilendirme

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/57

İzmir Pedagog – Tavsiye Edilen Çocuk Ergen Psikologları

İZMİR'DE PEDAGOG - ÇOCUK ERGEN PSİKOLOGU

İzmir pedagog ve çocuk, ergen psikolojisi alanında da kendini kanıtlayan Ege Pozitif Psikoloji İzmir de 5 farklı ilçede hizmet vermektedir. Birçok yaşamsal olay, yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de meydan okumaları beraberinde getirir. Yeni bir kardeşin doğumu, tuvalet eğitimi, okula başlama süreci ve çeşitli travmatik deneyimler gibi durumlar çocukları zorlayabilir. Bu tür zorluklarla karşılaştıklarında çocuklar tırnak yeme, öfke nöbetleri, yatak ıslatma, uyku problemleri gibi davranışsal sorunlar sergileyebilirler.

Çocukların bu tür davranışsal sorunlar göstermesi, ebeveynlerin endişelenmesine neden olabilir ve bu oldukça doğaldır. Bu gibi durumlarda, çoğu ebeveynin aklına ilk olarak sadece çocuk ve ergenlerle çalışan bir uzmana başvurmak gelir. Bu arayışlar genellikle "İzmir Pedagog" veya "İzmir Çocuk pedagog" gibi terimlerle yoğunlaşmaktadır. Kurumumuz, İzmir pedagog tavsiyesi almak için en çok tercih edilen yerlerden biridir.

İzmir Pedagog Yorumları

İzmir'de 5 merkezde 6 pedagog (1 erkek pedagog), uzman çocuk ergen psikoloğu ile Ege'nin güzel halkına hizmet vermek için çalışmaktadır. İzmir ve Türkiye' de kendini çocuk ve ergen konusunda geliştirmiş, pedagoloji alanında hizmet veren uzman sayısı çok azdır. Genelde İzmir'de psikoloji merkezleri ve psikoloji klinikleri Alsancak, Karşıyaka'da yoğunlaşmıştır. Bu merkezlerde de çocuk, ergen, yetişkin, aile ve çift terapisini maalesef aynı psikoloji uzmanları yapmaktadır. Bu da çocuk ve ergen sorunları hakkında uzmanlaşmayı zorlaştırmaktadır.

Ege Pozitif Psikoloji Ailesi olarak uzmanlarımız sadece belli alan ve konularda uzmanlaşmış bir kadrodur. Ve İzmir ili ve ilçelerine de kendi dallarına hakim psikolog ve pedagog kadrosu ile hizmet vermektedir.

İnternet üzerinde arama yaparken Pedagog İzmir, Çocuk Pedagog İzmir, Çocuk Pedagoğu İzmir, 2 Yaş Pedagog İzmir, İzmir Pedagog Tavsiye, Yorumları, İzmir Pedagog Önerisi gibi kelimeler ile aradığınızda Ege Pozitif Psikoloji Merkezi ve Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek ekibine ulaşmış olabilirsiniz. Bunun iyi bir nedeni vardır. Çünkü sitemizi ve uzman kadromuzu detaylı olarak incelerseniz, hakkımızdaki olumlu yüzlerce yorumu da göreceksiniz. Yorumların bir çoğu bize danışanlar tarafından yapılan özgün ve gerçek yorumlardır. 

Bunun la beraber çocuğunuz artık bir yetişkin ise 20 yaş üstü yetişkinlere uzman psikologlarımız sizin ile ilgilenebileceklerdir. Uzman klinik psikologlarımızı ilgilendirne tüm danışmak istediğiniz konular içinde İzmir'de Psikolog arıyor ve uzman kadromuzu yakından tanımak isterseniz lütfen bu linki tıklayınız.

İzmir'de pedagog aramaya yönelten sebebiniz her ne olursa olsun şunu bilmenizi isteriz ki biz şeffaf bir kurumuz. Kendini bu yola adayan eğitimini yüksek seviyelerle sonuçlandıran Uzman ve yetkin çocuk terapistleri ile çalışıyoruz. Dolayısıyla İnternet ve sosyal medya paylaşımlarımız da veya kurumumuzda uyguladığımız eğitimler de bilimsel demeçler ışığında yenilikçi güvenilir metotlar ile çalışıyoruz. Bu yüzden eğer psikolojik bir rahatsızlık ile karşı karşıyaysanız, çocuğunuzda psikolojik bir rahatsızlıktan şüpheleniyorsanız ve İzmir ilinde önerilen pedagog ve yorumlarını okuyup en güvenilir pedagoğu arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bize ulaştığınızda emin olabilirsiniz ki mutlak özel hayatın korunması ve gizlilik ilkesi kanun ve etik prensipleri ile sorunlarınıza yardımcı oluyoruz.

Pedagog Kaç Yaşa Bakar?

Pedagog kaç yaşa bakar genelde çok merak edilen bir sorudur. Pedagog 0 - 18 yaş aralığına bakar. 0 - 2 yaş aralığına genelde gelişim testi ve aile danışmanlığı ile takip edilirken. 2, 3 yaş ve sonrası için gelişimsel durumuna göre oyun terapisi, bilişsel ve davranışçı terapi, masal ve hikaye terapisi gibi bir çok teknik ile çalışılabilmektedir.

 Not: Ödemeler; kurumumuzda kredi kartı ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

 

Randevu ve Bilgi

Sabit Telefon: 0 232 381 28 32
Ofis Telefon 2 : 0 533 206 81 98
 

 

 

Pedagog & Çocuk Ergen Uzmanı Beril Özsoy Hakkındaki Yorumları Okuyun

Psikolojik Danışman & Emdr Terapisti

Lisans eğitimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun olmuştur. Son İki yıldır yoğun olarak çocuk ve ergenler ile çalışmalar yürütmüş kendisini bu alanda geliştirmiştir. Deneyimsel Oyun Terapisi Eğitimi, Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitim Sertifikası, Çocuk ve Ergenlerde Çözüm Odaklı Terapi, Çocuk ve Ergenlerde Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapisi Eğitim Sertifikası, Beden Dili Eğitimi Sertifikası, Etkili Konuşma Eğitimi Sertifikası, İnsanları Etkileme Eğitimi Sertifikası, Psikolojik Testler Uygulayıcı Sertifikası, Resim Yorumlama ve Projektif Çizim Testleri Uygulayıcı Sertifikası, Eğitimlerini tamamlamıştır.

Aşağıdaki Beril Özsoy Hk. danışan yorumları

.tavsiyeediyorum.com/psikolog_31327_beril_ozsoy.htm doktorsitesi.com/beril_ozsoy sitelerinden alınmıştır.

.F (Danışan) IP: 46.221.206.WC 29-07-2019 TavsiyeNo: 110825
Çocuğunuz için endişeleniyor, bir problem olduğunu biliyor ama ne yapacağınızı bilmiyorsanız size bir melek tavsiye ediyorum.benimde 1,5 yaşında oğlumiçin tamda böyle bir dönemden geçerken internet sayesinde tanıştık beril hanım la. ..daha ilk konuşmamız da pozitif enerjisi ve kendinden emin cümleleriyle, ona güvenme mi sağladı ve başka birini araştırma gereği duymadım.bugün anlıyorum ki en doğru kararı vermişim. Beril hanım la ilk karşılaşmamızda daha ilk dakikalarda sempatik işini bilen güven verici tavrıyla , ona rahatlıkla açılmamızı sağladı ve yıllardır tanıyormuşcasına tüm yaşadığımız sıkıntıları bir solukta anlattık.yaptığımız görüşme sonucu Anladım ki bir anne baba olarak yanlışlarımız vardı Beril hanım güzel yüreği ile yüz yüze görüşmediğimiz zamanlarda telefonla da hep yanımızdaydı , hiçbir zman sorularımızı cevapsız bırakmadı. yardımını ve bize açtığı yolu hiç unutamayız. çocuklarınız için doğru birşey yapmak istiyorsanız vakit kaybetmeyin.keşke daha önce tanışsaymışız diyorum .Çünkü inanın bir günün bile önemi çok büyük.tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Sizi seviyoruz..

 

B.A (Danışan) IP: 213.186.144.ZB 10-07-2019 TavsiyeNo: 110509
Güler yüzlü sıcakkanlı ilgili yaklaşımıyla bizi misafir etti.Sorularimiza içten ve açıklayıcı olarak yanıt verdi.aklimiza gelmeyen noktaları ayrıca kendisi bize aktardı.guven ve huzur ortamında görüşmemiz gerçekleştirdik.bizim üzerimizde olduğu gibi oğlumda da oldukça olumlu bir etki birakti.simdi sürekli gitmek istiyor oğlum.oglumlailetisimdezorlandigimiz konular vardi.kural koymakta zorlandigimizyerlerbvardi.yaklasimlarimizinnasilolmasigerektigikonsunda öneriler ve bilgiler verdi.Her şey için çok teşekkürler iyi ki yollarımız kesişti.

G.i. (Danışan) IP: 46.155.231.YDZ 10-07-2019 TavsiyeNo: 110508
13 aylık oğlum pamir için gittik . Güler yüzü ve ilgisi ile bizi çok mutlu etti ziyaretlerimiz devam ediyor. Tedirgin olan ihtiyacı olan bütün annelerr tavsiye ederim ♀ Sıkıştığımız her an bir telefon kadar uzağımızda.. Konuşması ve diksiyonu düzgün anlaşılır açıklayıcı ve ferahlatıcı … ve oğluma bir kardeş geliyor bu süreçtede birlikte olacağız .. Beril hanım genç ve dinamik olması çağımızın bütün gelişmeleri ve çocuklarına adepteolmasıda artı bir tavsiye maddesidir.

N.K (Danışan) IP: 94.235.103.ZZB 25-11-2018 TavsiyeNo: 106871
Berilhnm ile buguntanistik ve sicagisicagina yazmak istedim.Kizim ve ben doktorumuzu cok sevdik:-) sicacikyaklasimi ve rahatlaticikonusmasiyla bizi pozitif etkiledi. Herkese ihtiyaci olan olmayan sohbet icin bile olsa tavsiye ediyorum.Sahipoldugu bilgilerinden herkesin faydalanmasini isterim:-)kizimcikista bir daha ne zaman gideiz ben doktorumuzu cok sevdim dedi:-)herkese tavsiye ediyorum..:-) sizi tanidigimicincok mutlu oldum….en onemlisi her konuda danisacagim biri var artik.

Mi (Danışan) IP: 95.70.175.ZZ 15-09-2018 TavsiyeNo: 105562
4,5 yaşındaki kızım okul öncesi öğrenime verdim.Ama okula gitmek istemedi her sabah bize sorunlar çıkarttı neden istemediğinide çok fazla ifade etmedi sadece gitmek istemediğini söylüyordu.Sonramelda hanıma muayeneye getirdik farklı iletişim teknikleri kullanarak kızımın okulla ilgili konuşmasını ve nelerin onu rahatsız ettiğini ifade etmesini sağladı. Beril hanımın bize yaptığı önerilerle okula gitmek sabahları kabus olmaktan çıktı.Çocukla iletişimi kuvvetli ve pozitif biri.Kendisine teşekkür ederim.

S (Danışan) IP: 46.221.205.LC 13-08-2018 TavsiyeNo: 105141
7 yaşındaki oğlumun okulla ilgili bazı problemleri vardı.bu sitede pedagog tavsiyelerini okurken Beril Hanım’a gitmeye karar verdim.İyi ki de öyle yapmışım.Beril Hanım çok içten ve samimi birisi.Kendinizi yanında o rahat hissediyorsunuz ki; bir arkadaşınızla sohbet ettiğiniz hissini duyabilirsiniz.Oğlumun sorununu bir pedagogun çözebileceğini düşünmüyordum.Fakat 3. görüşmemizden itibaren öğretmeni de dahil oğlumdaki değişimi farkettik.Artık okulla ilgili hiçbir sıkıntımız kalmadı.Biz yine de kendisini ziyaret etmeye devam ediyoruz.Çünkü oğlum oyun evini çok ve Beril Abla’sını çok seviyor.Kendisine buradan bir kez daha teşekkür ediyorum.Eğer içinden çıkamadığınız bir durum varsa; Beril Özsoy kesinlikle doğru kişi…

A (Danışan) IP: 176.220.36.DL 11-08-2018 TavsiyeNo: 105123
Çocuğum şuan 2 yaşında ve fazlası ile dikkat problemi ve inatçılığı var kendi doktoru ile konu hakkında konuştuğumda bir pedagogdan yardım almamı tavsiye etti ve internetten araştırdım Beril hanımın yazıları dikkatimi çekti kendisinden 26/02 tarihine randevu aldık. Beril hanım çok güler yüzlü ve çocuğum hakkında yapmam gerekenler ile cidden çok önemli tavsiyelerde bulundu. Kendisi bizim ile konuşurken hep çocuğun hareketlerini bakışlarını takip etti. Biz eşimle kendisinden çok memnun kaldık ve çocuğunda dikkat bozukluğu inatçılık ağlayarak sürekli birşeyleri yaptırma alışkanlığı olanlar cidden yardım almaları gerekli bence. Biz bundan sonra Beril hanımla ara görüşmeye devam edeceğiz.

T.L. (Arkadaş Tanıdık) IP: 88.241.43.YDD 06-09-2018 TavsiyeNo: 105382
Bir çocuk ergen psikoloğu olarak Beril Hanımla çalışma fırsatım oldu. Kendisi öncelikle çok güvenilir bir uzmandır. Etik değerleri son derece önemser. Sistematik ve prensipli bir çalışma anlayışına sahiptir. Son derece güleryüzlüdür ve iletişim becerileri çok kuvvetlidir. Danışanlarıyla doğru yöntemlerle iletişim kurar. Çocuklarla, ergenlerle, öğretmenlerle ve anne-babalarla birçok başarılı çalışmaya imza attığına şahit oldum. Okul iklimine de ayrıca hakimdir. Bir eğitimci olarak özellikle çocuk ve ergenler ile yürüttüğü çalışmalarında bu deneyimin son derece önemli ve gerekli olduğunu düşünüyorum. Danışanını çok iyi anlar ve onun ihtiyaçlarını doğru analiz eder. Etkili ve danışana uygun bir yaklaşımla yardımcı olur ve sonuca ulaşır. Danışma sürecinde takibi çok önemser. Beril Hanım büyük bir sorumluluk bilinci ile süreci sistemli bir şekilde takip eder. Doğru yöntemleri uygular. Bu süreç hem danışan hem de danışan yakınları açısından saygıya dayalı, rahat, kolaylaştırıcı ve etkili geçer. İşbirlikçi bir uzmandır. Konuyu çok yönlü analiz eder ve ilgili diğer kişilerle etkili bir işbirliği yapar. Böylece danışanın ihtiyaç durumu ne ise çok yönlü bir çalışma ile destek sağlar. Kendisini bir uzman olarak güvenle tavsiye ediyorum.

E.G. (Danışan) IP: 85.96.215.YB 01-11-2018 TavsiyeNo: 100003
Evli ve bir çocuğum var.Mesleğim gereği [bankacı] oğluma fazla zaman ayıramadığımı düşünüp hep stres ile yaşadım. Tabi Beril hanımı tanıyana kadar.Tavsiyeleri ile şu anda hiç sorunum kalmadı diyebilirim.İşini çok iyi bilen ikna kabiliyeti fazla olan bir psikolog.Çok güleryüzlü ve candan olduğu için hala fırsat olduğunda görüşüyoruz.Bu sıcaklık ofisine de yansıdığı için kendinizi orada evinizde gibi rahat hissediyorsunuz. .Beril hanımı tüm danışanlara gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

K.U (Danışan) IP: 85.96.209.FW 16-05-2019 TavsiyeNo: 109760
Beril hanımı herkese tavsiye ederim. Çünki; Hayatımın en yorgun bezgin ve çıkmazda olduğu dönemde duvalarımı yıkarak hayatıma ışık tuttu. İlk görüşmemizde pozitif enerjisi ve duruşuyla güven verdi. Öyleki teknoloji hastası ve ergenlik dönemindeki oğlumu da kendisine emanet edebilecek kadar. Ve bu konuda ki tecrübesi tartışılmaz. Oğlumun bu döneminde bize destek olduğu için ve hayatımın her dönemine geçmişe ve geleceğe daha güzel bakmam için yadımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Hayatında yeni bir ışık yeni bir yol arayan herkese tavsiye ediyorum.

Ş K (Danışan) IP: 176.240.100.YZW 24-04-2019 TavsiyeNo: 109425
Bence ilk once kendimi tanitmam lazim. Ben su an 16 yasindayim, psikolojik oldugu dusunulen ataklarim vardi. Atak dedigim ise ilk once boyundan gelen bir bas agrisi ile bas donmesi basliyordu. Daha sonrasi bende yok ama annemden filan duydugum yere dusup bilincim kapali sekilde bagirmaya basliyormusum. Ilk baslarda vertigo, epilepsi gibi teshisler konmustu. Coook sonra da olmadigi anlasildi. Daha sonra psikolog destegi almam gerketigi soylendi ve bir cok psikologa gittim. Bir de inanilmaz secici bir insanim ve kolay kolay bir seyi birine anlatmam, hep icimde tutarim. Nerdeyse 10 psikolog gezdim. En sonunda Beril hanimi buldum. Ve Diger psikologlardan ayri bir ozelligi oldugu kesindi ve 1,2 derken duzenli olarak gitmeye basladim. Ilk baslarda hergun 2-3 kere yarim saati bulan ataklarim suanda yok oldular. Gercekten yok yani. Eskiden tek basima disari cikmaya korkardim. Disarda atak gecirirsem diye korkuyodum. Suanda tek basima cikabilmeye ugrasiyorum. Gozum kapali tavsiye edebilecegim nadir insanlardan.

T.G. (Danışan) IP: 88.241.32.YYZ 19-02-2019 TavsiyeNo: 108408
Beril hanımla bir arkadaşımın tavsiyesi ile tanıştım. Şuan 4,5 yaşında olan kızım için onunla görüşmeye başladık. Kızımın problemini ilk paylaştığımızda sürekli davranışın nedenini araştırmaya yönelik düşünmesi çok hoşuma gitti, verdiği örnek davranışlar ve temelinde yatan sebepler çok mantıklıydı. İlk görüşmede mesleğini seven ve mesleğinde başarılı bir kişiyle görüştüğümüzü anlamıştık eşimle. Beril hanımın diğer hoşuma giden bir yönü ise çocuklarda görülebilecek tüm olumlu veya olumsuz tutum ve davranışları yine önerdiği çocuk kitaplarıyla çocuğun dünyasında pekiştirmesi. Örneğin kızımın yaşadığı tuvalet ve okul kaygısı için bu konuları işleyen Çağla hanımın önerdiği birçok hikayeyi kızıma okudum ve çok işe yaradı. Kızımdaki olumlu gelişmelerden çok ben kendimi geliştirdim Beril hanımla, yaptığım yanlışları görmeme vesile oldu, hangi durumda nasıl davranmam gerektiğini yavaş yavaş öğrendim. Ben geliştikçe kızım gelişti…Allah yolunu açık etsin Beril Hanımın ,etsin ki daha pek çok çocuğa ve ailesine şifa olsun.

H.P. (Danışan) IP: 94.55.168.YLF 03-02-2019 TavsiyeNo: 108119
Beril Hanım ile oğlumuzun okulundaki pedagogumuz sayesinde yollarımız kesişti. Eşimle bir süredir acaba nerde yanlış yapıyoruz dediğimiz bir anda kendisini tanıdık. Samimi ve pozitif yaklaşımı devamlılığımız açısından çok önemliydi. Beril Hanım çok kısa bir sürede sorunu tespit ederek ebeveyn olarak bizi de sürece dahil etti. Oyun yoluyla çocuğa ulaşma gerçekten çok faydalı bir sistem ve kendisi bunu çok iyi uygulayan bir uzman pedagog. 4 ay gibi kısa bir sürede oğlumuzdaki davranış değişikliklerini fark etmeye başladık. Oğlumuzun okul öncesinden ilkokula başladığı dönemde neredeyse hiç sıkıntı yaşamadık. anne baba olarak biz de birçok davranışımızı düzelttik. Kendisine çok çok teşekkür ederiz. son derece işinde uzman ve doğru tespitlerle doğru çözümler bulan biri. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.

E. B. (Danışan) IP: 46.154.79.ZCZ 25-12-2017 TavsiyeNo: 107883
Annem vasitasıyla internet üzerinden bulmuştuk kendisini.İnanılmaz bir enerji uyumu var ve aklınızdaki soru işaretleri, problemleri detaylı ve kökten cevaplar, çözümler sunan biri. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim bundan sonra da başka bir paikolog aramam. Farklı bir şehire taşınsam da internet üzerinden terapilerine devam ederim. Çok güler yüzlü ve çözüm odaklı. Diğer psikologlar gibi beni korkutarak değil daha uysal bir şekilde yaklaştı, korkularımı yenmemde elimden tuttu, burdan bir kez daha teşekkür ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum.

E.N. (Danışan) IP: 176.235.190.YJ 09-12-2017 TavsiyeNo: 107742
Merhabalar biz Beril Hanım a bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittik.5 yaşındaki oğlumun yalnız oynama, arkadaşlarına katılmama, cihazlara olan aşırı ilgisi, mimik kullanmama gibi nedenlerle ilgili kendisinden yardım aldık.Çok memnun kaldık.Artık oğlum arkadaşlarına katılıyor, cihazlara daha mesafeli, kendini daha iyi ifade ediyor.Beril Hanım güleryüzlü sevecen ilgi ve alakalı bir insan.İyi ki tanımışız.Kendisine çok teşekkür ediyorum.Pedagog olarak kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.
Beğenin

Arzu A (Danışan) IP: 195.175.107.YJF 02-12-2017 TavsiyeNo: 95483
Beril Hanım ile kendimi kaybettiğim, düşüncelerim ve hislerim arasında dengesizlik yaşadığım, çelimsiz ve güçsüz hissettiğim bir dönemde tanıştım. Belki ailede tek çocuk olduğumdan belki de onun samimiyetinden dolayı bir abla yakınlığında görüyorum. Standart bir uzmandan farklı olarak yakın bir arkadaşınızla, ailenizden bir bireyle sohbet eder gibi çekinmeden şakalaşarak konuşabileceğiniz; size elleriyle kahve hazırlayıp getiren; yönlendirmek yerine kendi yönünüzü bulmanıza yardımcı olan bir danışman. Biz tanıştığımızda geçmişte yaşadığım ve saplı kaldığım konuları tartışıp, onların hayatıma müdahale etmesini engelleyerek yoluma devam etmeme aracı oldu. Dersler çıkarıp bugün bulunduğum konumun aslında benim için ne kadar büyük bir gelişme olduğunu gösterdi. Yaklaşık yarım senedir birlikte çalışıyoruz ve devam eden bir tedavimiz var. Gerçekten iyileşmek, mutlu hissetmek, yeniden kendini keşfedip kazanmak ancak bu kadar keyifli olabilir.

Elif (Danışan) IP: 5.47.150.ZYJ 28-11-2017 TavsiyeNo: 92383
Beril Hanıma hayatımın çok zor bir döneminde etkilerini bir türlü anlatamamış olduğum durumlar için gittikten sonra kendimi daha iyi hissetim. Kendisinin hem güvenilir hem profesyonel hem de ne kadar içten biri olduğunu gittiğinizde siz de farkedeceksiniz. Uyguladığı emdr terapisi bana çok iyi geldi. Çok iyi bir dinleyici, sizi çok iyi analiz ediyor ona problemlerinizi anlatırken kendinizi çok rahat hissetmenizi sağlıyor. Ne denilebilir başka bilmiyorum ona çok büyük bir teşekkür ve minnet duygusu taşıyorum herşey için teşekkürler maide hanım iyi ki sizin gibi guzel kalpli bir insanı tanıdım.

Nurgül T (Danışan) IP: 46.154.2.ZJD 28-11-2017 TavsiyeNo: 92379
Beril hanım instagram hesabı aracılığıyla tanıdım ve çok memnu kaldım. Kızım üniversiteye hazırlanıyordu çok stresliydi ve panikliyordu. Faydası olacağını düşündüğüm için götürdüm. Daha ilk seanstan sonra çok büyük değişiklik gözlemledik. Beril hanım güleryüzü ve samimi tavrıyla işini çok iyi yapıyor ergenleri de çok iyi tanıdığını düşünüyorum. Kızım seanslara çok istekli gidiyor ve sonrasında da rahatlamış dönüyor. Bu konuda ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.

gizem (Danışan) IP: 78.177.119.ZZW 27-10-2017 TavsiyeNo: 91467
Beril Hanımdan terapi almanın gerçekten bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Pozitif enerjisi samimiyeti her şeye değer, sanki bir arkadaşımmış gibi. onunla tanıştığımdan beri kendimi daha iyi tanımaya başladım daha doğrusu kendimin farkına varmamı sağladı. Kendisine samimi yaklaşımı özverisi güleryüzlülüğü ve daha bir çok sayamadığım yönü için teşekkürlerimi iletiyorum.

Rukiye K (Danışan) IP: 5.47.246.YDL 29-10-2017 TavsiyeNo: 86876
Üniversite sınavına hazırlandığım dönemde yaşadığım sıkıntı ve kararsızlığı gidermeme yardımcı oluyor. Seanslardan çıktıktan sonra kendimi çok rahatlamış ve çalışmaya hazır hissediyorum. Sadece üniversite sıkıntısı da değil diğer tüm konularda gerçekten aydınlatıcı ve rahatlatıcı bir etkisi var. Zaten ilk tanıştığınızda sakinleştirici ses tonu karşısında hiçbir şey yapmasa bile hemen rahatlıyorsunuz, seanstan sonra ise tamamen kuş olarak çıkıyorsunuz. Üniversite sınavına hazırlanan veya, içsel sıkıntı, bunalım vs. yaşayan herkese rahatlıkla öneririm.

 İzmir En iyi pedagog İçin Dikkat Edilecek Önemli Noktalar:

Çocuk psikologu ya da pedagog diye üniversiteler de bir bölüm yok aslında, pedagog ünvanını genelde çocuk gelişimi mezunları ya da psikolojik danışmanlar kullanmakta, özellikle psikolojik danışman mezunları adliyeye pedagog olarak atanmaktadır. İzmir çocuk psikiyatristleri de üniversite de 6 yıl tıp eğitimi aldıktan sonra uzmanlıklarını çocuk üzerine yapıp çocuk ve ergen psikiyatristi olurlar. İzmir çocuk psikologu, izmir pedagog olanlar daha çok kendini çocuk üzerine geliştiren psikolog, psikolojik danışmanlardır. bu alanda uzman ararken üniversite mezunu olduktan sonra çocuk üzerine eğitim alan kişileri tercih edin. Destek aldığınız kişinin hem yetişkin hem aile vb. bir çok kişi ile çalışan kişiler çocuk konusunda tam uzmanlaşamamış kişilerdir.  

İZMİR DE ÇOCUK PEDAGOGU OLAN HASTANELER 

İzmir de pedagog olan herhangi bir hastane bulunmamaktadır. Pedagog ve çocuk psikologu ancak İzmir özel psikolojik danışma merkezlerinde bulabilirsiniz. İzmir de pedagog olan hastaneler yerine çocuk psikiyatrisi olan kurumlar: Ege üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi ve Behçet uz devlet hastanesinde pedagog yok ancak çocuk psikiyatrisi bulunmaktadır. Özellikle İzmir de büyük devlet hastanelerinde psikolog bulabilirsiniz.  

Özel bir pedagog arayan tüm İzmirlilerin ilk pedagog tercihleri olmaktan büyük gurur duymaktayız. İşimizi önce işimize saygı ve danışanlarımıza sevgi ile yapmaktayız. Malesef ki İzmir de pedagog olan hastane arıyorsanız; İzmir devlet hastanelerinde pedagog bulmanız çok zordur. Genel olarak çocuk ergen psikiyatrisi dalında hizmet veren uzmanlar vardır. Çok ağır sorunlarda hastanelerdeki çocuk psikiyatri servisleri mutlaka ki gereklidir. Fakat çocuk pedogojisi alanında hastanede danışmanlık almak zaten imkansız gibi iken böyke bir devlet hastanesi bulsanız dahi bir hastane ortamının sorunlarının başında olan bir çocuk için çok ta doğru bir yer olmadığını takdir edebilirsiniz. Psikloji kliniğimizin sıcak ve samimi ortamında hizmet veren uzmanlarımız doğal olarak ki çocuğunuzun ruhsal sıkıntılarına odaklanarak ve çocuğunuzu daha büyük streslere ve içine kapanma eylemlerine sokmadan hizmet verebilmektedir. Tekrar belirtmek isteriz ki sadece çocuk ve ergen konusunda uzmanlaşmış kendilerini tamamen bu grup üzerinde geliştirmiş bir ekiptir. İzmir pedagog konusunda bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Resim Galerisi

{gallery}57{/gallery}