İzmir Pedagog Seans Fiyatları

Pedagog ücretleri ne kadar? 

Pedagog ücretleri 2024: 749 TL ile 1.1749 TL arasında değişmektedir. 2023 aralık ayında açılan 2024 yılı asgari ücrete yapılan %50 a varan bir zamdan sonra pedagog fiyatları da %20 ila %50 a varan zamlar yapıldı.

Online Pedagog seans ücretleri 2024: 749 TL ile 1.849 arasındadır.

İzmir Pedagog Ücretleri

İzmir Pedagog muayene ücretleri, İzmir çocuk ergen psikoloğu fiyatları İzmir de pedagog seans ücretleri 2024 yılı için ortalama 749 TL ila 1749 TL arasında değişmektedir. ancak pedagog çocuk ergen psikoloğu seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli husus sadece çocuk ve ergen konusunda uzmanlaşmış birini tercih edin. 

Etiketler: İzmir pedagog seans ücretleri, izmir pedagog muayane ücretleri, izmir pedagog seans ücretleri, izmir pedagog fiyatları, izmir alsancak pedagog fiyatları, izmir alsancak pedagog ücretleri, izmir karşıyaka fiyatları, izmir çcouk ergen psikoloğu fiyatları, izmir çcouk ergen psikoloğu ücretleri, izmir çocuk ergen psikoloğu muayene ücretleri

Ödemeler; kurumumuzda kredi kartı ve nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Çocuk Psikiyatristi mi? Pedagog Mu?

İzmir bölgesinde çocuklarla ilgili destek arayan ebeveynler, çocuk psikiyatristi ile pedagog arasında tercih yapma konusunda genellikle kararsızlık yaşamaktadır. Özellikle çocukta belirgin bir tanı veya teşhis sorunu söz konusu değil ise, başlangıç noktası olarak pedagogla başlanabilir ve gerektiğinde çocuk psikiyatristine yönlendirme yapılabilmektedir. İzmir de çocuk psikiyatristleri ilaç tedavisi odaklı çalışmaktadırlar.

Çocuk Görüşmeleri Ne Kadar Sürer?

İzmir'de pedagog destek arayan bireyler genellikle danışma sürecinin ne kadar süreceği konusunda sorular yönelterek bilgi almak istemektedirler. Pedagoglar, ilk seanslarda genel bilgileri toplar, durum değerlendirmesi yapar ve bir çalışma planı oluşturarak sürecin uzunluğunu ve sıklığını belirler. Bu süreç, bazı durumlarda kısa vadeli çalışmaları içerebileceği gibi, diğer durumlarda aylar süren daha detaylı danışma süreçlerini de içerebilmektedir.

Pedagog İle Çocuk Psikoloğu Farkı Nedir?

Ebeveynler aynı zamanda çocuk psikologları ile pedagoglar arasındaki farkı anlamak isterler. Pedagoglar, genellikle Psikoloji veya PDR bölümlerinden mezun olmuş, çocuklarla özel olarak ilgilenen uzmanlardır. Diğer yandan, çocuk psikologları, Psikoloji bölümünden mezun olup, PDR, psikolojik danışmanlık ve rehberlik alanlarında uzmanlaşmışlardır. Her iki uzmanlık alanı da çocuklarla çalışmaya uygun olsa da, pedagoglar genellikle pedagoji alanında uzmanlık kazanmış olup bu alanda unvan alabilirler.

Kredi Kartından komisyon ya da fark almıyoruz.

 

EGE POZİTİF PSİKOLOJİ – İZMİR

Size en yakın şubelerimiz;

- Alsancak

– Karşıyaka

– Aliağa

- Bergama

- Gaziemir

ÇOCUK ve ERGEN TERAPİSİ UZMANLARIMIZ

(Uzmanlarımız sadece çocuk ve ergen konusunda uzmandır 20 yaş üstü yetişkin uzmanlarımız için anasayfamızı inceleyiniz) haftaiçi 20.00 a kadar ve cumartesi - pazar açıktır.

Randevu ve Bilgi

Telefon: 0 538 442 93 88 Telefon: 0 232 381 28 32
 

 

Pedagog

Batıkan Polat hk. ve yorumlar için tıklayınız.

Çocuk Ergen Uzmanı & Oyun Terapisti


İzmir Evlilik Terapisti ve Eş Terapisi

İzmir Evlilik Terapisti İzmir evlilik terapisti, evlilik terapisi işe yarar mi?Karşıyaka aile terapisi, sgk anlaşmalı…

İzmir Cinsel Terapist Hizmetleri

İZMİR CİNSEL TERAPİST İzmir cinsel terapist uygulayan ve bu alanda sıkça önerilen Uzman danışmanlar ile…

İzmir EMDR Terapisi Merkezi

İzmir EMDR Terapisi Nerede Yapılır? İzmir şehrimizde EMDR terapisi; Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek liderliğindeki…

Çocuklarda Sıkça Görülen 9 Psikolojik Sorun

Çocuklarda Sıkça Görülen 9 Psikolojik Sorun Kaka tutma hastalığı, kaygı bozukluğu olan çocuğa nasıl davranmalıyım?…

Yetişkinlerde Sıkça Karşılaşılan Psikolojik Sorunlar

Panik Atak Panik atak görünen gerçeklikte bir tehlike veya gerçek belirgin bir neden olmamasına rağmen…