Mardin Vajinismus - Cinsel İlişkiye Girememe Korkusu

Mardin Vajinismus Tedavisi

Mardin vajinismus tedavisi, cinsel ilişkiye girememe korkusu, ilk gece korkusu, ilişki sırasında kasılma, yaşıyorsanız kurtulmak mümkün.

Vajinismus nedir? (İlişkiye girememe, eş ile birlikte olamama)

Vajinismus sorununa nasıl yaklaşmak gerekir?

Öncelikle bu bilgileri okuduktan sonra vajinismus hastası olduğunuzu düşündüyseniz ilk bilmeniz gereken tek olmadığınız. Vajinismus birçok toplumda görülmektedir fakat bizim gibi geleneksel toplumlarda daha sıklıkla karşılaşılan bir cinsel işlev sorunudur. Çözümü çok kolay olmakla beraber önemli olan kişinin ve partnerinin buna hazır olmasıdır. Vajinismus hastalığı ilk gece korkusundan farklıdır ve sanılanın aksine çitler kendileri çözemezler. Kadındaki kasılmalar tamamen iradesinin dışında istemsiz geliştiği için gevşemesi de kendi başına yapabileceği bir durum değildir. Bunun tedavi gerektirdiğini unutmamakta fayda var. Kadına karşı yanlış tutum içinde bulunulmamalıdır. Zaten birliktelik yaşamadığı için mutsuz olan bir kadının üstüne bir de suçluluk duygusu bindirmemek önemlidir.

Vajinismus tedavisi, nedir vb. tüm sorularınızın cevabı için tıklayın. ilişkiye girememe, cinsel isteksizlik, orgazm olma vb. cinsel sorunlar cinsel terapi ile çözülebilen sorunlardır.   Otel Konaklamalı Kesin Çözüm Bilgi ve ücretsiz ön görüşme için:

Randevu ve Bilgi

Sabit Telefon: 0 2323812832

Ofis Telefon-1 : 0 538 442 93 88

Ofis Telefon 2 : 0 5332068198

Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız 

Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek

Bayram Şimşek Aile Danışmanı & Emdr Terapisti & Cinsel Terapist  Aliağa, Bergama, Karşıyaka da Ege…