Narlıdere Pedagog Narlıdere Çocuk Ergen Psikologu

Narlıdere Çocuk Ergen Psikoloğu

Narlıdere Pedagog, Narlıdere Çocuk Ergen Psikologu, Narlıdere çocuk ergen psikiyatrisi, İzmir Narlıdere ergen psikolog arıyorsanız uzmanlarımızı inceleyin.
Çocuklarla Psikoterapi Nasıl Bir Süreçtir?          Çocukların dünyaya bakışları ve kendilerini ifade ediş tarzları yetişkinlerden çok farklıdır. Yetişkinler ne konuda yardıma ihtiyaç duyduklarını açıkça aktarabilirken, çocuklar bunu daha dar bir kapsamda aktarabilirler. Bunun için psikoterapinin yaşlarına uygun bir ortamda yapılması oldukça önemlidir. Çocuklara sunulacak terapilerin olmazsa olmaz unsuru yapılandırılmış bir oyun ortamıdır. Çocuk psikologları çocuğun yaşına uygun iletişimi, oyunları, oyuncakları, hikayeleri, resimleri kullanarak çocuğun duygularını ve problemlerini çözmeyi ve bu problemlerle ilgili başa çıkma yollarını çocuğa aşılamayı hedefler. Bu süreç, karmaşık ve zengin bir şekilde ilerleyen, çocuğun problemlerini azaltan, onlara iç görü kazandıran ve hayat kalitelerinin artmasını sağlayan uzun bir süreçtir.  
Pedagog & Çocuk Ergen Uzmanımız Beril Özsoy hk. ve yorumlar için Tıklayınız Psikolojik Danışman & Emdr Terapisti  
  Pedagog Gamze Güder hk. ve yorumlar için Tıklayınız  
 
Çocuk Ergen Psikoloğu

Dila Isıtan hk. ve yorumlar için tıklayın

Uzman Psikolog & Aile Danışmanı

Pedagog Uzman K. Psikolog Ayşe Nur Akbulut hk. ve yorumlar için tıklayınız. 12 Yaş altı çocuk Psikoloğu
  ÇOCUKLARDA sık görülen 7 psikolojik sorun için Tıklayınız Yetişkinlerde ilginç psikolojik sorunlar için Tıklayınız Evlilik ve Çift Sorunlarıyla ilgili yazımız için Tıklayınız CİNSEL sorunlarla ilgili Yazımızı okumak için Tıklayınız   Uzmanlarımız Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)