Pedagog Aysun Şeremet

Aysun Şeremet Pedagog- Çocuk Ergen Psikoloğu

Uzman Klinik Psikolog Aysun şeremet 0533 206 81 98

ÖZGEÇMİŞ

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesinden 2015 yılında Yüksek Onur Belgesi ile mezun oldum. Yüksek lisansımı Esenyurt Üniversitesinde Klinik Psikoloji üzerine yaptım. Yüksek lisans proje konumu; Yaygın Anksiyete Bozukluklarında Bilişsel Davranışçı Terapi Yaklaşımı üzerine yazdım.   Neşeli Ayaklar Mini Kreş ve Etüt Merkezinde 1 yıl, Bilge Eğitim Kolejinde 1 yıl, 4 yılda Sınav Kolejinde çalıştım. “Antalya Terapi Psikiyatri Kliniğinde” aktif olarak çalıştım ve hala çalışmaktayım. Şuan aktif olarak seminerler de vermekteyim. Aldığım eğitimler Prof. Dr. M. Hakan Türkaçapar: 50 saatlik Bilişsel ve Davranışçı Terapi Kuramsal Eğitimi Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek: Bilişsel Terapi ve Davranışçı Terapi Beceri Süpervizyon Eğitimi Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek: 1.-2. Ve 3. Düzey EMDR Terapisi Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek: Çocuk Odaklı Oyun Terapisi Dr. Sultanberk Halmatov: Çocuk Resimleri Analizi ve Psikolojik Resim Testleri Eğitimi Akıl ve Zeka Oyunları Eğitimi: İstanbul Internatıonal Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Uludağ Üniversitesi Yaratıcı Drama Eğitmenliği Uludağ Üniversitesi Hafıza Teknikleri Eğitmenliği Moxo Dikkat testi Burdon Dikkat Testi Ankara Gelişim Tarama Envanteri Marmara Okul Olgunluğu Testi Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI)  

Uzman Klinik Psikolog

Aysun Şeremet

Danışan Yorumları:

D.B. Sınavlarda çok stres oluyordum . Artık ne stres kaldı ne heyecan gerçekten çok yardımcı oldu netlerim de fazlasıyla arttı her şey için teşekkür ederim.

E.D. Ygs ve lys sınavlarından önce bana çok yardımcı oldu. Kendimi iyi hissetmemi sağladı. Endişelerim ve korkularim hepsi geçti. Aynı hafta içerisinde rahatlamam sonucunda netlerim daha çok yükseldi. Hedefledigim bölüme ulaşabildim. Teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.

G.H.Ş. Aysun Hoca bir kere çok tatlı. Yanına girdikten beş dakika sonra çok rahat ve güvenilir yerde olduğumu hissettim. Analizleri ve sorunlarıma yaklaşımı da çok profesyoneldi. Ufkumu açtı adeta. Rahatlamam cabası. Şöyle ki , sorunlarımla ilgili lisans yapmış tevafuk ???? bakalım bundan sonraki görüşmelerim sonrası daha da net bilgiler verebilirim. Teşekkür ederim.

A.G. Ö. İnternet üzerinden kızım araştırmıştı Aysun Hanım'ı. Biz çok memnunuz kendisinden. Aysun Hanım ile kızım için görüşüyoruz. Çok memnunuz, çok ilgili çok iyi bir insan. Çocuğumuzla ilgileniyor. Çok memnunuz kendisinden. Gitmeye de devam ediyoruz. Güler yüzlülüğü, sempatikliği güzeldi. Benim kızım da çok seviyor Aysun Hanım'ı. Kızıma da iyi geliyor. Onun dediği şeyleri yapmaya çalışıyoruz, memnunuz kendisinden. İhtiyacı olan herkesin de gitmesini öneririm.

H. E. Cocugumun korkulari ve dikkat dagınikligi vardi, internetten arastirdik ve bu konularla ilgili tecubesine guvendikve kendisini sectik sagolsun guvenimizi bosa cikarmadive bize cok yardimci oldu. cocugumuzda gozle goulur sekilde ileleme oldu ve bizi bundan sonrasi icin cok iyi yonledirdi herkese tavsie ederiz.

G.A.S. Aysun Hanım' netten Oğlumuz için tercih ettik kendisini. Çok memnunuz ve hala da danışanıyız. Güleryüzlü olması güzeldi. Gayet memnunuz kendisinden. Sıcakkanlılığından, her şeye olumlu yaklaşmasından memnunduk. Biz çok sevdik kendisini. Başkalarına da tavsiye ederiz.

K.S.Ö. Aysun hanıma çocuğumun aşırı ısrarcılığı, potansiyeli yüksek olmasına rağmen yeterince iyi kullanamayışı ile başvurduk. Zaman zaman canımızdan bezdirir ama memur bir ailenin çocuğundan başka adanacağı birşey yoktur.Terapiye başladık,yoğun bir 8 ay geçirdik, anladık ki çocuk değil biz terapi oluyoruz. Aysun hanım öyle şefkatle benim memnuniyetsizliğimin çocukta sebep olabileceği şeyleri öğretti ki bize, şaştık kaldık .Şimdi terapimiz bitti ama ziyaret ve yıllık takiplerdeyiz. Çok sever, ilham alır,takdir ederiz Aysun hanımı. Ana babalara da tavsiyemdir Ama bilin ki teslim olmak zorunda kalcaksınız.

A.S. Aysun hanıma tafsiye üzerine gittik 6. Sınıfta okuyn bir kızım var. Çok asiydi bize karşı, okula karşı ilgilisz ders çalışmayan biriydi. Aysun hanıma gitmeye başladık, kızım şimdi bize karşı daha iyi ve 2 test kitabı girdi,kızım da çok seviyor Aysun hanım. Allah ondan razı olsun   R.Ö. 3 çocuk annesiyim. Çocuklarımın arasındaki kıskançlıktan ve yaptığı saygısızlıklardan çok bunalmıştım. Aysun hanımı tafsiye ettiler. Düzenli gitmeye başladık, ne yaptıysa yaptı çocuklarımı düzeltti, şaştık kaldık. Kendisine aylık olarak hala gideriz. Çocuklarım da çok seviyor onu, iyi ki gitmişiz.

K.Y. Lise 3. Sınıfta okuyan oğlum birgün geldi ben ateistim diye ne yapacağımızı şaşırdık. Sonra evde kavga-dövüş gitti. Sonra oğlumu önce bir psikiyatirste götürdük. Dikkat için ilaç verdi ama gerisi yok. Sonra bir öğretmen ark tafsiyesi üzerine Aysun hanıma götürdük. meğer bizim çocukta kaygı ve korku varmış. Aysun hanım sağolsun bir 4 ay uğraştı bizimle bütün sorunlar çözüldü. Kendisinden Allah razı olsun, oğlumda onu çok seviyor. Hala ayda bir götürürüm bizim oğlanı. Herkese tafsiye ederim.

K. Çok iyi bir psikologtur kendisi. Her türlü olumlu desteği var. Tavsiye üzerine gitmiştik. Kesinlikle çok iyi dinler ve doğru noktalarda önerilerde bulunur. Yaptığı önerilerle çok fayda gördüm. Ben gayet iyiyim. Hiçbir sıkıntım yok. İhtiyaç halinde tekrar tercih ederim kendisini. Yönlendirmelerinden memnun kaldım. Kendisi oldukça başarılı işinin ehli bir insan. Kesinlikle gidenlerin faydası görebileceğine inanıyorum.

Y. k. Çok rahatlatıcı bir tavrı var. Sorunlarımızı görmek konusunda çok yardımcı oluyor. İkinci ziyaretimiz olmasına rağmen eşimle çok yol kat ettik. Kesinlikle bir uzman arayışında olanlara tavsiye ederim.

P.L. Ben araştırarak bulmuştum Aysun Hanım'ı. Gerçekten etkisini gördüm. Hayatımda ciddi anlamda değişikliğe sebep oldu. Şu anda başka bir danışmanlık almaya ihtiyaç bile duymuyorum. Beni anladığını ve bana yardımcı olduğunu düşünüyorum. Çok güler yüzlüydü. Gerçekten empati kurabildiğini hissettirebiliyordu. Güzel yönlendirdi. İstediğim her zamanda ulaşabiliyordum kendisine. Aysun Hanım'ı herkese tavsiye ederim.