Soma Psikolog Soma Evlilik Terapisti İçin Bilgi Alın

Soma Psikolog - Aile ve Evlilik Terapisi

Soma da psikolog, Soma evlilik terapisti, Soma aile danışmanı, Manisa Soma Pedagog çocuk ergen psikoloğu arayanlar için: kurumumuzun merkezi İzmir Karşıyaka da olmakla beraber özellikle Soma Yakın olan Bergama da ki şubemize haftanın belirli günleri birer psikologumuz ve pedagog çocuk ergen uzmanımız izmirden gelmektedir. panik atak hastasıysanız bu durumları yaşarsınız:
  • Boğulma gerçekleşmez
  • Kalp krizi geçirmiyorsunuz
  • Kontrolünüzü ve fiziksel dengenizi kaybetmezsiniz
  • Bayılma gerçekleşmez
  • Delirdiğinizi düşünmeyin
  Eğer panik atak anları yaşıyorsanız şunları yapmanız iyi gelebilir. Tedavi planınıza uygun davranışlar gösterin. Uykusuz kalmayın. Stresle baş etme becerilerini geliştirin. Alkol, sigara ve aşırı kafein tüketimini azaltın. Düzenli egzersiz ve spor ile hem bedeninizi hem zihninizi ayakta tutun.

EMDR terapisiyle ilgili ayrıntılı olarak incelemek ve yazımızı okumak için tıklayınız

Randevu ve Bilgi

Sabit Telefon: 0 2323812832

Ofis Telefon-1 : 0 538 442 93 88 Ofis Telefon 2 : 0 5332068198 Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız  

Psikolog

Ecem Hazel Bütün Hk. Tıklayınız

Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoterapisti

  Uzman Psikolojik Danışman Betül Salman Hk. Yorumlar için Tıklayınız Yetişkin Psikoterapisti & Evlilik Terapisi   Uzman Klinik Psikolog Bayram Şimşek Aile Danışmanı & Emdr ve Cinsel Terapist   36 Yaşında ki Bayram Şimşek Aliağa (pazartesi çarşamba)  ve Karşıyaka (Salı, Perşembe, cuma ve Cumartesi) da ki iki kliniğinde yetişkin (20 yaş üstü) psikoterapisi yapmakta olup, aynı zamanda psikolog ve psikolojik danışmanlara yönelik mesleki eğitimlerde vermektedir.

Sabit Telefon: 0 2323812832

Ofis Telefon-1 : 0 538 442 93 88 Ofis Telefon 2 : 0 5332068198 Whatsapp İletişim Hattı Tıklayınız   4 ayrı Çocuk Ergen Uzmanı ve Pedagoglarımızı inceleyin bilgi alın:
  Erkek Ergen Uzmanımız Umut Çoskun Uzman Psikolojik Danışman bakmaktadır
 
 
Pedagog & Çocuk Ergen Uzman Beril Özsoy hk. ve yorum için Tıklayınız Psikolojik Danışman & Emdr Terapisti
Uzman Çocuk Ergen Psikoloğu

Dila Isıtan hk. yorumlar için tıklayın

Uzman Psikolog & Aile Danışmanı
 
1982 doğumlu Uzman çocuk ergen psikoloğu Dila Isıtan  Lise öğrenimini Bursa Cumhuriyet Lisesinde,

lisans eğitimini Ege Üniversitesi Psikoloji (2004), Yüksek Lisansını İstanbul Ticaret üniversitesinde (2009) uygulamalı Psikoloji olarak yapmıştır.

Lisans eğitimini tamamladıktan sonra 15 yıl boyunca sadece çocuk ve ergenler
  ÇOCUKLARDA sık görülen 7 psikolojik sorun için Tıklayınız Yetişkinlerde ilginç psikolojik sorunlar için Tıklayınız Evlilik ve Çift Sorunlarıyla ilgili yazımız için Tıklayınız CİNSEL sorunlarla ilgili Yazımızı okumak için Tıklayınız   Uzmanlarımız Bayram Şimşek, Uzm. Aile Danışmanı – EMDR Terapisti – Cinsel Terapist Ecem Hazel Bütün, Aile Danışmanı & Yetişkin Psikoloğu Diğer uzmanlarımızı incelemek için İçin Tıklayın)