Sude Kaplan Pedagog - Çocuk Ergen Uzmanı - Randevu - İletişim

Pedagog 

Sude Kaplan

Oyun Terapisti & Emdr Uzmanı

Psikolojik Danışman Sude Kaplan özellikle çocuk ve ergenlerle çalışmaktan çok keyif aldığı için bu alana yönelmiş ve sadece çocuk ve ergen üzerine kendisini geliştirmiştir. Ege Pozitif Psikoloji Karşıyaka, Gaziemir ve Bergama da seans almaktadır. Kariyerime öncelikle okul psikolojik danışmanı olarak okullarda başlayıp farklı yönde gelişen her çocuğu gözlemleme fırsatına sahip oldum. Bununla beraber çocukların yaşadıkları problemlere bire bir şahit oldum. Daha sonra okul ortamındaki kariyerimi noktalayarak bu çocukların ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmeti vermeye başladım.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik alanından mezun.

Aldığı Özel Eğitimler

Oyun terapisi, çocuk ve ergenlerle çalışırken kullanılan 20 teknik,

çocuk objektif testleri,

Oyun Terapisi

Çocuk ve ergenlerle Bilişsel davranışçı terapi eğitimi

Çocuk ve Ergenlerle Emdr Terapisi

projektif testler gibi pek çok eğitimimle çocuk alanında uzmanlaştım.

 

Danışmanlık hizmeti verdiğim alanlar aşağıdaki gibidir.

Çalışma Alanları;

 • Sınav Kaygısı
 • Öfke Nöbetleri
 • Özgüven Eksikliği
 • Korkular
 • Ders Başarısızlığı
 • İnatçılık
 • Okula Uyum Problemi
 • Aile İçi Sorunlar
 • Depresyon
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
 • Yalan Söyleme
 • Yeme Problemi
 • Dikkat Eksikliği
 • Tikler
 • Bilgisayar Ve Tablet Bağımlılığı
 • Uyku Problemi
 • Mesleki Danışmanlık
 • Eğitim Ve Öğrenci Danışmanlığı
 • Saldırganlık
 • Boşanma sürecindeki aileler

Vb.

 Pedagog Sude Kaplan Hakkında Danışan Yorumları

doktortakvimi.com ve tavsiyeediyorum.com dan alınmıştır.

 

Uzmana tavsiye üzerine ulaştık. Ergenlik dönemindeki kardeşimin sosyal fobi sorunuyla başvurduk. Uzmanımızla hala sürece devam ediyoruz önceden ciddi sorunlar yaşarken aşama aşama kardeşim normale döndü. Uzmanımız iletişim konusunda oldukça güçlü ve süreç takibinde başarılı. kesinlikle tavsiye ediyorum. Daha önce de etmiştim

 

 

Sude Hanım'la kardeşim için sosyal medyada görerek görüşme sağladık. Kardeşimle 4 ay kadar danışmanlık hizmeti aldık. Şu anda şehir değişikliğinden dolayı devam edemiyoruz. Seanslardan sonra kardeşimde olumlu değişimler oldu. Kendine olan güveni, derslerdeki başarısı ve mutluluğu arttı. İyi ki Sude Hanım'la yollarımız kesişmiş. Kendisinden aldığımız danışmanlık hizmetinden memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz.

 
 

 

Sude Hanım'dan çok memnunum. Kızım da kendisini çok seviyor. Kızım da düzeldi. Allah ondan razı olsun. Sude Hanım'la tavsiye üzerine 4 ay kadar görüşme sağladık. Farklı bir yere yönlendirdi. Eğitimimizden sonra kendisiyle devam edeceğiz. Seanslardan sonra kızımın yüzü hep güldü. Beraber olunca kahkahalar atıyordu. Seanslardan çok mutlu çıkıyordu. Sude Hanım süper, bizlerle çok güzel ilgilenen, çok kibar bir uzman. Kendisini iyi ki tanımışız.

 
 

 

Sude Hanım'dan memnunuz. Kendisiyle kızım için internetten bularak görüşme sağladık. Birkaç seans danışmanlık hizmeti aldım ve sıkıntı yaşamadık. Seanslardan sonra olumlu yönde değişimler oldu. Sude Hanım yeni mezun olmasına rağmen kendisini geliştirmiş, konuya hakim bir uzman.

 C

Sude Hanım'dan 12 yaşındaki kardeşim için destak aldık. Kardeşimin matematik dersiyle alakalı olarak çok ciddi ön yargıları mevcuttu, yapamayacağını söylüyor ve haliyle yapamıyordu. Özgüven problemi ile ilgili destek aldık ve çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. En son matematik sınavında 20 soruluk bir testte 18 doğrusu vardı. Kardeşim yapabildiğini görünce daha çok motive oldu. Bizler seansların faydasını gördük. Sude Hanım genel olarak sakin, ılımlı, uyumlu birisi. Kardeşim de kendisini çok seviyor ve yakını olarak bile görmeye başladı. Kendisi profesyonel bir şekilde yaklaşıyor ama böyle bir his yarattı.

 
 
 

Sude Hanım'ın ilgisinden, anlayışından ve bizimle olan iletişiminden çok memnun kaldık. Kendisinin bize karşı olan yaklaşımı çok iyiydi. Sude Hanım'la kardeşim için 3 seans görüşme sağladık. Şu anda gerek duymadığımız için devam etmiyoruz ama kendisiyle iletişim halindeyiz. Seanslardan sonra kardeşim sakinleşti. Annem, kendisine göre problem olan davranışların düzeldiğini söyledi.

 
 

Psikolojik danışman Sude Kaplan'la çok verimli saatler geçiriyorum. Kendisi çok anlayışlı bir uzman. Aynı zamanda problemlerime farklı bakış açıları geliştirip çözüm bulabiliyoruz. Kendisini herkese tavsiye ediyorum. Sude Hanım'a sosyal medya üzerinden ulaşarak görüşme sağladım. 4-5 seans danışmanlık hizmeti aldım ve aralıklarla devam ediyorum. Seanslardan sonra daha olumlu ve sakin yaklaşabiliyorum. Problemler, yaşadığım durum hakkında daha olumlu düşünüyorum ve kendimle daha barışığım.

 
N

Sude Hanım son derce duyarlı, yaşından beklenmeyecek kadar olgun, olaylara çok akıllıca yaklaşan ve insanı konuşurken rahatlatan bir uzman. Ben görüştüğüm her ortamda, her anda çok rahatlıyorum. Kendisi güzel yol gösteriyor. Benim tanıdığım ender kişilerden bir tanesi. Sude Hanım'la olmaktan mutluyum. 4 seans görüşme sağladım. Daha öncesinde de farklı uzmanlarla görüşme sağlamıştım ama kendisi çok iyi. Seanslardan sonra hayata bakış açım, olaylara bakış açım değişti. Destek almanın çok normal olduğunu gördüm. Sude Hanım'dan aldığım danışmanlık hizmetinden çok çok memnunum. Kendisi sevdiğim, saydığım bir insan. İnşallah çok daha iyi yerlere geldiğini görürüz.