Uzman Klinik Psikolog Cem Akdemir - İzmir Psikolog

Evli olan uzmanımız;  Cem Akdemir, İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2015 yılında mezuniyetini tamamlamıştır. 

Cem Akdemir Kimdir? ; Yetişkin psikoterapisi ve aile terapisi yapan İzmir Karşıyaka da psikologluk yapan bir uzmandır.

Psikolog Cem Akdemir'in seans ücreti; 450 ila 500 TL arasında değişmektedir.

Karşıyaka Ege Pozitif Psikoloji de aile ve yetişkin terapisi yapmaktadır.

Cem Akdemir den randevu ve bilgi almak için aşağıda ki numaralardan iletişime geçebilirsiniz.

 

Sabit0232 381 28 32

Telefon: 0 538 442 93 88

Cem Akdemir'in Aldığı Eğitimler ve Kariyeri

 • Malatya Devlet Hastanesinde 
 • İstanbul Bakırköy  Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 
 • Bakırköy Adliyesi 

İstanbul Aydın Üniversitesi, rehberlik alanında Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır. 

2017 yılında Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Yüksek lisans tezini ise “Akıllı Telefon ve Facebook Bağımlılığının Depresyon” ilişkisi üzerine yapmıştır. İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde zorunlu yüksek lisans stajını tamamlamıştır. 

Özel bir huzurevinde ve özel bir hastanede Uzm. Klinik Psikolog olarak çalışmıştır. Aktif olarak hala danışmanlık vermeye devam etmektedir.

Özel Olarak Aldığı Eğitimler

 • Bilişsel Davranışçı terapi
 • Şema Terapi Eğitimi
 • Bütüncül psikoterapi eğitimi
 • Aile danışmanlığı eğitimi
 • İlişki terapisi eğitimi
 • ve yüzlerce seminer ve konferanslara katılmıştır.

Çalıştığı Alanlar

 • Anksiyete Bozukluğu.
 • depresyon.
 • Fobiler.
 • Kayıp Ve Yaş.
 • Madde Kullanımı
 • Obsesif Kompülsif Bozukluk (OKB)
 • öfke denetimi
 • Özgüven Sorunu
 • Panik Atak
 • Aldatma
 • Aldatılma
 • Aile İçi iletişim sorunları
 • Boşanma
 • Bağımlılıklar
 • Alkol-kumar-iddaa bağımlılığı

vb.

Danışan Yorumları

Yorumlar tavsiyediyorum.com dan alınmıştır.

M.G.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 36724

Erkek arkadaşından ayrılan ve 36 gündür evinden çıkmayan arkadaşımızı tavsiye üzerine Cem Bey’e götürdük. Aslında başlangıçta psikolog desteğine gerek olmadığını, kendi aramızda dostluk üçgeni içerisinde sorununu çözebileceğimizi düşünüyorduk, ama gün geçtikçe kötüleşmeye, yemek yememeye ve yediklerini kusmaya, bizle bile konuşmak istememeye, evden çıkmamaya, hele ölümden konuşmaya başlayınca iyice telaşlandık. Yaptığımız araştırma neticesi farklı kişilerden aynı ismi duyunca Cem Akdemir da karar kıldık. İlk seanstan itibaren gözle görülür bir iyileşme göstermeye başladı ve kısa sürede eski haline, işine ve sosyal hayatına geri döndü, Cem Beye arkadaşımızı bize geri kazandırdığı için teşekkür ediyoruz, ancak küçük bi sıkıntımız var: sürekli ne kadar iyi bir psikolog olduğunu dinlemekten sıkıldık:) yine de kendisi ya da arkadaşı sorun yaşayan herkese tavsiye ediyoruz.

     13 Beğeni    

S.U.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 35103

“Obsesif Kompulsif Bozukluğu” bilir misiniz? Ailenizde veya yakın çevrenizde bu problemi yaşayan birisi var mı? Eğer cevabınız evet ise bu hastalığın nasıl bir bela olduğunu, takıntılı düşünce ve davranışların pençesindeki kişinin hem kendisinin hem de ailesinin hayatını nasıl da cehenneme çevirdiğini biliyorsunuz demektir. Ben tam otuz yıldır süren OKB tanısıyla bu cehennemin içinde yaşayan bir danışan olarak “tavsiyeediyorum.com” sayfalarından Cem Bey’e ulaşma şansına kavuşmuş birisiyim. Bunca yıldır gitmediğim doktor kalmadığı için ümitlerimin tükenmesi ve aylarca evden bile çıkamayacak kadar takıntılarımın doruk noktaya ulaşması nedeniyle çaresizlik içinde kıvranırken Cem Bey’in çabası, iyi niyeti, profesyonelliği ve gayretiyle öncelikle içinde bulunduğum depresyondan kısa bir sürede, üstelik ilaç kullanmama gerek kalmadan sıyrıldım. Daha sonra ise takıntılarımın üstüne gidecek gücü ve inancı kazanarak bu konuda çok büyük ilerlemeler kaydettim. Şimdi O’nun sayesinde hayata ve kendime taptaze ve pırıl pırıl bir gözle bakıyorum. Yine O’nun sayesinde hayatı ve önüme sunduğu güzellikleri kucaklayacak cesareti kazandım. Kendisi genç yaşına rağmen son derece üstün bir mesleki bilgi ve deneyime sahip olmakla kalmayıp bu mesleki bilgi ve deneyimi danışanına başka bir uzmandan kolay kolay bulunamayacak kadar büyük bir özveriyle sunan düzgün bir karakter, insan sevgisi, meslek aşkı ve ahlakına sahip çok değerli bir psikologtur benim için. Onu tanımak ben ve ailem için bir dönüm noktası oldu. Ben ve eşim vazgeçilmez bir dost, ailelerimiz ise bir evlat daha kazandılar.

     30 Beğeni    

S.T.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

► Profesyonel Hizmet alındığı Site Editörlerimizce doğrulanmıştır.

TavsiyeNo: 29966

Sayın Cem AKDEMİR ile geçirdiğim trafik kazası sonucu yaşadığım depresyon ve panik atak rahatsızlığımın tedavisi için konusunda uzman bir psikolog ararken şans eseri tanıştım. İnternette arama yaparken psikofiz adlı kurumunun web sitesinden iletişim kurdum. İlk görüşmeye giderken ki tüm tedirginliğim ilk karşılaşmamızda gördüğüm güler yüzü ve sıcak karşılaması ile yerini güvene bıraktı. Daha önceden kendi çapımda yaptığım sorgulamalar ve danışmalar sonucu sorunumun oldukça ağır olduğunu düşünürken, Cem Bey daha ilk seansda panik atağımı çözümledi, ikinci seansda ise artık depresyondan uzak ve kendine güvenen bir ikişi olarak yaşamıma devam etmeme vesile oldu. Kendisinden hasta doktor ilişkisinden öte gayet dostane bir yaklaşım gördüm. Bir çok doktorun aksine psikofiz adlı kurumuna gelen hastalarına müşteri gözüyle değil de adeta evine gelmiş bir misafir gibi davranması ve kendisini yetiştirmiş, genç, dinamik,araştıran bir kişiliğe sahip olması nedeniyle kendisinin İzmir için bir şans olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum.

     23 Beğeni    

Nurcang

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 80407

merhaba, Ben Cem Akdemir’la eşimin bir arkadaşının tavsiyesiyle tanıştım.İlk başta umutsuzdum.çünkü bana gittiğim bir kaç doktor bipolar olduğumu ve çok uzun bir süre lityum tedavisi göreceğimi söylediler. yan etkileri olmasına rağmen hepsi normaldir dedi. Fakat Cem Beyle ilk gorusmemızde sen bipolar olmayabilirsin ilaçlarını düzenletmemiz lazım diyerek beni psikiyatriye yönlendirdi. ve gerçekten kendısının de düşündüğü gibi bipolar değil, sadece kaygı bozukluğum varmış. İlaçları yavaş yavaş kestiğimde ellerimde titremeler kayboldu.normale dondum. şaşırdım .neredeyse 2 yıl farklı şehirlerde farklı doktorlara gidiyordum . O kadar kişinin anlamadığı hastalığımı Cem Bey çözmüştü. Hayattan zevk almıyordum, olmayan şeyleri varmış gibi görüyordum,ya varsa ya olduysa diyerek korku içinde ömrümü geçiriyorken hatta ölümü bile düşünüyordum. Kurtulması zor bir kanser gibi beynimi kaplamıştı bu hastalık.herseyden ,herkesten , hayatımdan vazgeçebilirdim.ama ilk seansta bunlar azaldı. su an 2 buçuk ay oldu .ve hiç kalmadı denilecek kadar bitti. Yeni evliyim ve eşime en çok Cem Beyle tanışmama vesile olduğu için minnet duyuyorum.Evliliğin bana en önemli katkısı budur diyorum . hayatım sonuçta . kimse çözemedi . günün birinde şehir değiştirip evlendim ve Cem Beyi tanıdım .Bu tevafuk.Allah bin kere razı olsun kendisinden . Her anlamda bana destek olduğu için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.sadece iyi bir psikolog değil iyi bir arkadaş, iyi bir sırdaş.kesinlikle bu tarz sorunu olan arkadaşlara tavsiye ediyorum . ben bilişsel terapi sayesınde bugun iyiyim ve bunları yazabıldım. hiç inanamayacağım sey gerçek oldu .çok mutlu ve huzurluyum.sizlere de faydalı olacağından eminim.

     7 Beğeni    

Yy

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 109700

Cem Bey ile hayatımın en karanlık dönemi olarak nitelendirdiğim, hayattan keyif almadığım, her şeyden kaçmak istediğim, işe gitmek için bile kendimi ikna etmemin gerektiği, dışarı çıktığımda bir an önce evime dönüp ağlamak ya da uyumak istediğim, gealpin gündüzüme karıştığı ve neden böyle hissettiğimi tam olarak bilemediğim bir zamanda annemin teşvikiyle terapiye başlamaya karar vererek araştırmalarım sonucunda tanıştım. Öncelikle profesyonel donanımı ve ulaşabildiğim hasta yorumları kararımda etkili oldu. Daha önce terapi geçmişim olmadığı için nasıl hissedeceğimi bilmeyerek biraz tedirgin gittim ilk seansıma. Yanından ise iyi olacağıma dair bir umutla ve bana ihtiyacım olan her türlü desteği sağlayacağına inanarak ayrıldım ki öyle de oldu. Yaklaşık 5 ay öncelikle belirli bir aralıkta sonrasında ise ben ne zaman ihtiyaç hissedersem o zaman görüştük. Mesleki donanımının ve profesyonelliğinin yanı sıra insani yönünün çok kuvvetli olduğunu, naifliğini, olgunluğunu ve beni gerçekten anladığını ilk seansımdan itibaren hep hissettim. Seanslarımdan hep huzur ve güven duygusuyla ayrıldım ve yavaş yavaş tünelin ucundaki ışığı görmeye başladım 🙂 Bakış açısıyla, sürecinize kılavuzluk ederken gösterdiği içtenlikle, huzur ve sükunet veren ve iyi olacağınızı hissettiren enerjisiyle bir gün ihtiyacınız olursa yolunuzun kesişmesi gereken gerçek bir o kadar da samimi kalabilmeyi başarmış bir profesyonel olduğunu samimiyetle söyleyebilirim. Kendisine teşekkür etmekte biraz geç kalmış olsam da Cem Beye sürecimdeki kılavuzluğu için tüm kalbimle teşekkür ederim. Tekrar aşamayacağımı düşündüğüm bir sorunum olursa hiç düşünmeden yine kendisinin danışanı olurum. Bazı sorunlarımız ortak ya da yaygın görünse de her birimiz oldukça karmaşığız ve herkesin süreci eşsiz, doğru insanla gerçekten tünelin ucunda ışık var hiç merak etmeyin.

     7 Beğeni    

Gülfer

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 30670

Cem Bey ile İzmir gezisi sırasında tanıştık ve bir grup arkadaşımla birlikte sınav kaygısı için sınav terapisi yardımı aldık.Kendisi gerçekten çok başarılı bir uzman aynı zamanda samimi. Bizi kaygılarımızdan uzaklaştımasının yanı sıra azimle çalışma ve stresten uzak bir ortam için uygulanabilecek özellikleride belirtti. Ben ve arkadaşlarım çok faydalı olduğunu geçen zamanda gördük. Bu uygulamayı sık sık tekrar ederek daha başarılı olacağımıza inanıyoruz. Herkese yardımcı olacağına inanıyorum. Teşekkürler.

     20 Beğeni    

Gubse

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 99470

Yaşadığım kötü bir uçak yolculuğu sonrası gelişen uçak fobisi nedeni ile yaklaşık 9 yıldır uçağa binmiyordum. Bir ömür binebileceğimi de düşünmüyordum. İş seyahatleri, tatiller vs her türlü yolculuk eziyetti benim için. Bu korku yüzünden yurt dışına bile çıkamamıştım,yaşam kalitem düşmüştü ancak bu sorunun çözülebileceğine de inanmıyordum. Çünkü uçağı düşündükçe midem bulanıyor,dizlerim titriyordu,havadaki uçaklara bakmak beni korkutuyordu hatta birilerini bırakmak için hava limanına gittiğimizde bile geriliyordu, uçağa binmek imkansızdı benim için. Cem Hocayla tanıştıktan sonra düşüncelerimin ne kadar yersiz olduğunu farkettim. Cem Hoca biri bilişsel terapi olmak üzere sadece 3 seanslık görüşme sonrasında yıllardır eziyetini çektiğim bu dertten beni kurtardı. Son seansımızın ertesi günü üst üste 2 kez uçağa bindim. Sanki 9 yıldır uçağa binmeyen ben değilmişim gibi inanılmaz rahat ve konforlu bir yolculuk yaptım. Ne uçuş öncesi ne de yolculuk esnasında en ufak bir problem,korku ya da atak yaşamadım. Kendisi gerçekten işinin ehli,son derece güvenilir , pozitif,enerjik,sıcakkanlı bir uzman. Hocama ne kadar teşekkür etsem az. Cem Hocayla tanıştıktan sonra çözümü bu kadar kolay ve yakınken; 9 yıldır boşu boşuna kendime bu eziyeti çektirdiğim için çok pişman oldum. İyi ki tanımışım hocamı,kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

     6 Beğeni    

A.V.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 116203

Ben 10 yasimda izledigim ucak kazasi raporlari belgeselleri sebebi ile uçağa binerken zorluk yasiyordum. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Cem Beye gitmeye karar verdim. Daha ilk tanışmamızda bana çok güven verdi, beni anladığını hissettirdi ve yaşadığım duygunun çözümü olduğuna inandırdı. Zaten ikinci görüşmemizin ertesi sabahı uçakla tatile gittim ve döndüm. Çözüm odaklı bir görüşmeydi. Kesinlikle tereddüt etmeden sorunlarınızı danışabileceğinizi söyleyebilirim.

     2 Beğeni    

Bg

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 115871

10 yıldır psikiyatriste gitmeme ve ilaç kullanmama rağmen hiç ilerleme kaydedememiştim. Çok bunaldığım bir gün tesadüfen internetten bulup ve o gün için randevu alabildiğim Cem Beyle 2 sene önce tanıştım ve iyi ki de tanışmışım. Kendisi işinin ehli olduğu gibi hastasına merhametli yaklaşımı her daim ve her şartta ama telefonla ama mesajla yardımcı olmaya çalışan tanıdığım İzmir’nın en iyi psikoterapisti. Uyguladığı terapi yöntemi ile hem öfke patlamalarımı bitirdi, hem hayata daha olumlu bakmamı sağladı hem de ilaç kullanımımı sonlandırdı. Cem Bey sayesinde yeniden doğmuş gibi oldum, yep yeni bir sayfa açtı bana artık hiç ilaç da kullanmıyorum. Kendisiyle tanışmanızı ÇOK AMA ÇOK TAVSİYE EDERİM, daha ilk terapide ne demek istediğimi anlayacaksınız. Ben kendisine ilk gittiğim gün ağlamaktan birşey anlatamıyorken muayhanesinden çıkarken son derece rahatlamıştım. Keşke kendisini çok daha önce tanısaydım…. Herseyin başı psikoloji ve ben Cem Bey sayesinde hayatı doğru yorumlamayı öğrendim. Özellikle kullandığı terapi yöntemi ile de bilinçaltı yalnış kodlamalarimi çözdük . Cem Hocam iyi ki varsın, Allah senden razı olsun.

     2 Beğeni    

 

Ezgi

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 101440

Cem Bey ile tanışmam annem aracılığıyla oldu, annem burdaki olumlu yorumlara bakarak bana Cem Bey'i önerdi, şimdi ben de aynı yöntemle sizler için bir öneride bulunuyorum. Annemle kuramadığım iletişim uzun zamandır hayatımın merkezindeydi, bu süreci ve aslında altında yatan sebepleri , başka ikili ilişkilerimi nasıl etkilediğini her görüşmede şaşkınlıkla izledim. Tespit ettiğimi sandığım sorunlarım arasında bağlantı kuran ve bunları görebilmemi sağlayan Cem Bey bilgisini benimle paylaşarak beni de ilerletti. 3 aylık ezgi'yi keşfetme sürecine katkısı olduğu için kendisine burdan tekrar teşekkür ederim.

Öykü

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

 

TavsiyeNo: 100377

Cem beyle tanismamiz bir arkadasim araciligiyla oldu,kendisine çok faydasi dokundugunu ve hayatini iyi anlamda degistirmesine yardimci oldugu soyledi ben de bu tavsiyeyle kendisine gittim .Bana ciddi anlamda sorunlarimla nasil yuzlesecegimi oncelikle kim oldugumu ne istedigimi ne yapmam gerektigini hepsini nasil asacagimi gosterdi kendimi en dipte hissederken simdi cok iyi ozguvenli ve kendini bilen bir insan olarak tanimlayabiliyorum.Gerçekten kendisi alaninda cok iyi bir terapist hayatini olumlu guzel bir hale cevirmek isteyenlere tavsiye ederim

Zeynep

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 100299

Çok kötü hissettiğim ve ne yapacağımı bilemediğim bir dönemde, daha önce Cem akdemir'nın hastası olan bir arkadaşımın, ısrarcı yönlendirmesi ile kendisi ile tanıştım. Tanıştığınız ilk andan itibaren, diğer psikologlardan çok daha farklı bir yaklaşım tarzı olduğunu hemen anlıyorsunuz. Daha önce psikoloğa gidenler bilir, Cem Bey kesinlikle klasik bir psikolog değil! İşini severek yaptığı, size verdiği güvenden, mesleki anlamdaki bilgisinden, danışanına olan ilgisinden ve farklı yaklaşımlarından hemen anlaşılıyor. Sayesinde şimdiye kadar hiç farkın olmadığım ve tanımadığım bir 'ben' ile tanıştım. Etrafımdaki birçok arkadaşıma şiddetle tavsiye ettim ve hepsinden de aynı tepkiye aldım: 'Çok iyi'...:)) Şiddetle tavsiye ederim....

D.A.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 100290

Uzun zamandır tanışık olduğumuz aile danışmanımız Cem Bey’i, oğlumun kız arkadaşıyla ayrılığı sonrasında çok sıkıntılı, takıntılı, duygusal hassasiyeti yoğun ve içe kapanması nedeniyle yaşadığı zor bir zamanımızda, bir anne olarak çok üzgün ne yapacağımı bilemez halde çözüm ararken bu siteden yaptığım araştırmalar sonucunda buldum. Profesyonel bir psikolog bulmak, oğluma yardımcı olabilmek adına benim için çok önemli bir süreçti. Daha önce farklı bir psikologla yaptığımız görüşme sonucunda bize hiçbir yararının olmayacağını gördük. Cem Bey’le ise henüz ilk görüşmede, kendisini diğer meslektaşlarından farklı kılan özelliklerinden olan güler yüzü, içtenliği, mükemmel iletişim yeteneği ve pozitif enerjisiyle hiçbir psikologla görüşmeye sıcak bakmayan oğlumun da güvenini ve sevgisini kazanarak, kendisine bu süreçte çok destek vererek yaşadığı sıkıntılara çözüm yolu gösterirken kişisel gelişimi konusunda ayrıca rehber olmuştur. Daha sonrasında danışmak istediği her konuda, her zaman Cem abisi olarak yanında olacağını hissettirmiştir. Ve son birkaç aydır terapilere artık kendim için başlamış bulunmaktayım. Değiştirmek istediğim yönlerimi ve sorunlarımla nasıl baş edebileceğimle ilgili konular hakkında bana yol gösterirken diğer bir yandan da kendimi keşfediyorum. Terapi sırasında bir dost sıcaklığında sağladığı ortamın rahatlığı ve anlayışı sizi ne kadar iyi anlayabildiğini göstermekte. Kendim için henüz yolun başında olmama rağmen, hayata farklı bir açıdan bakmamı sağladı, görüşmelerimizin devamında hayatıma yepyeni açılımlar getireceğine eminim. Cem Bey’i tanıdığımız için biz çok şanslıyız, fikirlerine, önerilerine değer verdiğimiz, içten bir dost sıcaklığında yol göstericimizdir. Yardım almayı düşünüyorsanız, güvenilir, donanımlı bir psikoterapist arayışında olan herkese gönül rahatlığıyla, hiç tereddüt etmeden tavsiye ederim.

C.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 100287

Hayatımın belki de en güzel baharında gençliğimi doya doya yaşamak varken kendimi olduğumdan kat kat yaşlı, umutsuz, çaresiz hissettiğim bir zamanda Cem Hoca ile tanıştım. Dışarıdan hiçbir şey belli etmemeye çalışsam da içimde fırtınalar kopuyordu. Profesyonel yardım almam gerektiğine karar verdim ve rastgele psikolog arayışına girdim. Ankara'nın en iyi psikologları diye Google'da arattığımda karşıma Cem Hoca çıktı. Bir kriz anında Cem hocayı aradım. Sanki daha önceden tanışıyormuşuz gibi bana yardım etmeye çalıştı ve ertesi gün beni hemen seansa aldı. Güler yüzlülüğü, sakinliği ve profesyonelliğiyle olayları ele aldı. O kadar umutsuz ve çaresiz hissediyordum ki kendimi Cem Hoca bana kendimin ne kadar değerli olduğunu ve her şeyin üstesinden gelebileceğimi hatırlattı. Sayesinde, 2. seanstan bu gücü içimde hissetmeye başladım. Cem hoca her şeyden önce insana değer veren, size gerçekten yardım etmeye çalışan ve en önemlisi içinizdeki gücü ortaya çıkaran birisi. İyi ki tanımışım, kendisini bir ağabey gibi seviyorum. Eğer gerçekten yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle Cem hocayı tavsiye ediyorum..

B.A.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 100272

Hani böyle çok bunaldığınızda hemen yanına koştuğunuz ve yanındayken kendinizi mutlu ve rahatlamış hissettiğiniz dostlarınız vardır ya işte Cem Bey ilk günden itibaren sizde bu duyguyu uyandırıyor. Çok iyi bir yol gösterici. Bazı meslektaşları gibi gözü saatte olmayan, sizi sabırla saatlerce dinleyen bir psikolog. Normalde herkesin tarzı ve beklentisi farklı olduğu için doktor tavsiyesi vermekten hiç hoşlanmamama rağmen gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Probleminiz her ne ise koşa koşa gidin, ertelemeyin.

S.A.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 100270

Merhaba; Cem Hocam çok takdir ettiğim aynı zamanda, çok değer verdigim ahlakî değerlerle tamamen bütünleşmiş, işine ruhunu katmış hem insan ruhunu aydınlatan büsbütün güneş misali sevgi ve saygı numûnesidir. Kendisin beş yıldır tanıyorum.Özellikle tavsiye ediyorum ki; her pisikoterapiste ihtiyaci olan insanlar değerlendirsin. İnanın şunu söyleyeceksiniz bu zamana kadar nasıl böyle bir psikologla iletisime geçmedik diyeceksiniz eminim. Ve şunu da eklemek istiyorum Cem Hocamı tanımasaydım daha dogrusu keşfedemeseydim cok sey kaybetcektim.İyiki var iyiki yaşadığım şehirde..Karanlıklar içinde boğulmaktan, yılmaktan ve usanmaktan dolayı hayatınızı mahvetmeyin size bir ışık, işte yönünüzü ta'yin etmeniz için fırsat.Ya doğruyu bulamazsak diye de korkmayın emin olun doğru adresi bulmuş olcaksınız. İnsana değer veren bir o kadar kurtarma çabasında olup adeta çırpınan böyle degerli donanımlı psikoterapisti belkide hayatıniz boyunca bulayamayabilirsiniz o yüzden iletişime geçmeniz hayatınızın %100 olumlu yönde gitmesine vesile olacaktır..İnanç yönünüz güçlenircesine güçlü bir vesile ile nice mutluluklara yürüyün.Tavsiye etmeyi kendime sorumluluk ve insanî vazife hissediyorum. Neden, sorunu olan kardeşlerim böyle ender kişilikli psikoterapistten mahrum olsun ki; bunu düşünerekten önemle tavsiye ediyorum..

Kamile D.

► Profesyonel Hizmet Alan Danışan

TavsiyeNo: 100264

Öncelikle herkese merhaba :)Yazmaktan ve bahsetmekten asla sıkılmayacağım bir insan hakkında sizlere bir şeyler anlatmak istiyorum. Cem Bey ile belki de çoğu danışan gibi zor bir dönemimde tanıştım. . 2 yıl önce buradaki tavsiyeleri okuyarak onu bulmuştum, ilk başta internetteki yorumlara ne kadar güvenebilirim ki diye düşünerek tereddütlü gitmiştim doğrusu. Ama şimdi diyorum ki iyi ki de gitmişim, ve şuan kendim de buraya tavsiye yazma ihtiyacı hissettim.Belki bu tavsiyem sizlere de yardımcı olur.Cem bey ile tanıştığınız ilk andan itibaren insana güven veren o sıcaklığını hissedebiliyorsunuz zaten.Zaman geçtikçe de hislerinizde yanılmadığınızı anlıyorsunuz.Ben anlatmaktan, papağan misali hep aynı şeyleri tekrarlamaktan yorulmadım, o ise beni dinlemekten asla sıkılmadı. Aylar geçiyor, ilk başladığınız günü hatırlıyorsunuz ve ne kadar yol katettiğinizi görüyorsunuz. Burada size de iş düşüyor, size söylediklerini dinleyin pişman olmayacaksınız. Düşünsenize sizden daha iyi sizi anlayabilen biri var karşınızda. Sizin iyiliğiniz dışında hiç bir beklentisi yok, sizi iyi gördüğünde iyi olur öyle birisi işte..O kadar kafa ve esprili olması en sevdiğim özelliklerinden :) Ve çok güçlü. Hayatımda iyi ki tanımışım diyebileceğim nadir insanlardan biri oldu kendisi..O kadar çok bahsediyorum ki Yakın çevrem ve ailem de onu tanımış kadar oldular:) Tanıdığınızda iyi ki diyeceğiniz birisi, mutlaka tanımalısınız :) hoşçakalın